SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - CM3

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 300575

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91255
Ten temat służy do wyrażania opinii, a nie rozpisywania dawkowań !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 851
Polecam. Siła i masa(2 kg-bez jakiejś konkretnej diety) do przodu . ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
przed imprezami dobrze brać też dużą dawkę witaminy C i od razu po.. szybsza regeneracja lepsze samo poczucie.. i aminokwasy na noc popić kawą zbożową;] potas dobrze zrobi

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3781
właśnie skończyłem cykl, brałem tą kreatynę wraz z mutant mass i wskoczyło mi 8 kg na klatę. Sam aż byłem zaskoczony tym! Polecam!

To jest hardcore. To jest Animal. Wytrzymasz to?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2181
Czy do jabłczanu CM3 też nalezy pić dużo wody, tak jak przy mono?

SIŁA TO 50% SUKCESU!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
taak nie ma tu nic do rzeczy. organizm musi być dobrze nawadniany

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 155
Panowie ma pytanie.
Czy wg Was cykl na CM3 wpłynie korzystnie na organizm pikarza. Zalezy mi na poprawie czysto motorycznych zdolnosci typu szybkosc, wytrzymałosc. Wydaje mi sie ze przy przewadze treningów biegowych nie pójdzie mi duzo w mase tylko bardziej w siłe. Czy po CM3 sa duże spadki i czy też nabiera sie tyle wody co po monohydratach. Nie pisze nic o diecie czy treningu bo wiadomo, że to podstawa.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przy CM3 organizm nie nabiera wody.
Wytrzymałość na pewno się zwiększy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
gawron89 jasne, cm3 to chyba najlepszy wybor dla Ciebie, mozesz tez pomyslec nad stala suplementacja ~4g jablczanu dziennie przez caly sezon np
pomysl tez o beta-alanine, mozna kupic z xxl nutrition za 90zl 500g, na 100dni starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 155
ok dzieki za pomoc, choć nie wiem czy np taka beta-alanina nie byłaby za bardzo hardcorowa dla mnie;] Jakbym CM3 łaczył z BCAA i Carbo byłoby ok czy np. carbo odpuścic jak uwazacie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - L-Glutamine Extreme

Następny temat

Trec - AAKG HardCore

WHEY premium