SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - CM3

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 300579

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie to pod koniec pierwszego tygodnia brania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 50
Lakuu, zapytałeś jak dawkować, więc ja bym radził:
3x4 kap w dni treningowe tj.: rano, przed i po treningu, a w dni nietrenigowe rano i wieczorem tzn 2x4 kap. Tak sam przyjmuję w chwili obecnej i jest chyba najlepiej. Jak skończę cykl napiszę, czy się opłacało. Kiedyś już miałem to cm3, ale wtedy zero efektów, ale brałem jakieś 8 dziennie kapsułek i do tego z marnym treningiem i bez żadnej diety...

Ból nie istnieje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
bardzo fajny suplement. chyba pierwsze 2 cykle zrobiłem na tym i siła poszła ale to było dawno temu. zastanowie sie czy na kwiecień tego nie dać do cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 62
a czy ktoś mógłby mi pow jak bym połączył kreatyne Universala właśnie z cm3 czy dało by mi to jakiegoś kopa ? z góry dzięki za odp. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
Takie nietypowe pytanie...
Jak po treningu jestem potężnie opity wodą i wezmę te 4 kapsułki to czy nie jest tak, że kreatynę za chwilę wydalę w moczu, bo chodzę do łazienki co pół godziny...
Pijąc około 2 litry wody w ciągu godziny nie sposób jest trzymać to przez 4 godziny.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
To po co tyle pijesz? Pij tyle na ile pozwala Ci pragnienie.... zbyt duże ilości wody powodują wręcz odwrotne skutki do zamierzonych.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3276
Słyszałem, ze na cyklu kreatynowym trzeba dużo pić. Jak to jest z wydalaniem jabłczanu kreatyny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 585
Pij tyle ile potrzebujesz organizm sam daje sygnał na zapotrzebowanie wody więc nic na siłę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
tu jest blad bo gdy organizm daje taki sygnal to jest juz odwodniony! temu systematycznie uzupelniac plyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 585
racja zwracam honor :)źle to wyraziłem,chodzi o to że lepiej jest pić częściej ale w mniejszych ilościach tylko aby systematycznie uzupełniać płyny niż lać w siebie na siłę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - L-Glutamine Extreme

Następny temat

Trec - AAKG HardCore

WHEY premium