SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - CM3

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 300573

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 292
Witam!

Panowie szybkie pytanie.

Kupiłem w kapsułkach. Chciałbym, żeby żołądek to lepiej przyjmował. Można otworzyć tabse i rozpuścić to w wodzie?

Jeśli tak to tylko ten proszek w środku prawda?

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 49
Bez problemu możesz wysypywać i rozpuszczać oczywiście tylko proszek opakowanie wyrzucasz :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9348
Witam takie pytanko czy moge zjeść cm3 zaraz po obiedzie jeżeli póżniej za jakies 30 do 40 min chce zrobic trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
jasne że tak. kreatyna z posiłkiem czy bez wchłania się tak samo, z tą różnicą że na czczo, albo z węglowodanami wchłonie się szybciej

Zmieniony przez - nick23 w dniu 2013-08-08 22:11:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4176
Nie wiem czy mi się trafiła taka ale straszne gródki robią się po wymieszaniu, miał ktoś też taki problem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4146
u mnie to samo, na dole shaker'a piach sie zbiera nie idzie tego rozmieszac praktycznie, nie wiem moze to wina temperatury w jakiej stala kreatyna?

..:: BOLI TO ROŚNIE ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17723
U mnie to samo, już druga pucha leci i zostają grudki. W dziale Treca ktoś kiedyś założył temat o tym, ale najpierw został zamknięty, a później skasowany, pisałem też PW do kogoś od nich, ale nie otrzymałem odpowiedzi. Nie wiem co może być przyczyną, ale nie jest to odosobniony przypadek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4176
Rozwiązuje sprawę tłuczkiem do ziemniaków trochę pomaga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 763
u mnie też są grudki, dlatego się wkurzyłem i postanowiłem sypać bezpośrednio do ryja i zapijać. Minus jest taki, że grudy lubią się przyczepić do dziąseł i zębów, ale przy większej ilości wody i przepłukaniu jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 262 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17723
Robie to samo bo szybkie wymieszanie kreatyny z wodą graniczy z cudem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - L-Glutamine Extreme

Następny temat

Trec - AAKG HardCore

WHEY premium