SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - CM3

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 300596

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 224 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2689
Ja osobiście wychwalam CM3 jest to jak dla mnie doskonała formuła kreatyny.
Miałem 2 cykle i jestem zadowolony.Jeden cykl był na samym CM3 i efekty były dobre obwody poszły i nie było praktycznie żadnych spadków,czysta masa.Drugi cykl był za to połączony z Xpack C10 efekty były rewelacyjne,4cm w ramionach przybyło.

Moje gg 4832683
Czasami pomogę a czasami nie
Wszystko zależy czy mam akurat wolny czas...
http://www.sfd.pl/Moje_stanowisko_pracy-t584987.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 400
a jak dawkowałeś? DT 4 rano przed śniadaniem, 4 przed siłownią i 4 po siłowni?

Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3881
Po 6 tyg. cyklu +10 WL, ogolnie jestem bardzo zadowolony, dodam, ze 3 tydzien przechorowalem nadal stosujac. Milo sie zaskoczylem podnoszac wieksze ciezary od razu po chorobie :) 360kap wychodzi bardzo ekonomicznie przy 4kap w DN i 8kap w DT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111
jak mam rozpuścic kreatyne nonohydrante powder z olimpa 250g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 182 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14881
w wodzie najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 906 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15066
A jak dawkowac? 180 kapsow starczy na 1 cykl nie?? mozna laczyc to z serwatka czy nie bardzo? bo slyszalem ze nie wolno laczyc kreatyny z laktoza...

"Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem."

~Arystoteles

Mój dziennik treningowy ---> http://www.sfd.pl/[BLOG]_AO11._Winorocznik92_w_2015r.-t1075814.html

Co jadam? ---> http://potreningu.pl/profile/ao11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1969
super kreta!! po 360 kapsach +8 klata, +2 bic, +5kg;D polecam jak najbardziej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 125
siemka , co sądzicie o tym jabłczanie?
HI TEC -Tri Creatine Malate ? prawdopodobnie nawet do 8 kg masy i 30 % siły ,ale nie wiem czy to prawda :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1459
dla mnie bardzo dobra kreatyna juz dwa cykle na niej i zawsze siła do przodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1459
hi tec czy trec wydaje mie sie ze nie wielkiej różnicy bo to ten sam produkt tylko ze innej firmy najwazniejszy plan tren i jedzenie pozdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - L-Glutamine Extreme

Następny temat

Trec - AAKG HardCore

WHEY premium