SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - CM3

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 300714

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786



TREC CM3 90/180caps

Opis

CM3 1250 to suplement diety zawierający jabłczan kreatyny - unowocześnioną postać najskuteczniejszej legalnej i naturalnej substancji o właściwościach anabolicznych czyli kreatyny. Związek ten ze względu na bardzo dobrą rozpuszczalność charakteryzuje się wysoką biodostępnością - organizm ludzki wykorzystuje go w sposób maksymalny, co przejawia się między innymi:
- skutecznym przeciwdziałaniem procesom katabolicznym
- gwałtownym rozrostem beztłuszczowej masy ciała
- efektywniejszą regeneracją po wzmożonym wysiłku fizycznym
- możliwością przeprowadzania coraz to intensywniejszych treningów
- szybkim wzrostem siły mięśni i ich wytrzymałości na przeciążenia

CM3 1250 to preparat zawierający wyjątkowo stabilną formę kreatyny - nieulegającą w żołądku przemianom do nieaktywnej i szkodliwej kreatyniny. Dodatkowo jabłczan znacznie szybciej jest wchłaniany do krwiobiegu i sprawniej transportowany do mięśni, gdzie wykorzystywany jest w bardzo dużych ilościach. Zapewnia komórkom mięśniowym warunki idealne do przeprowadzania skutecznych procesów anabolicznych.

CM3 1250 polecany jest sportowcom różnych dyscyplin - zarówno siłowych, wytrzymałościowych, jak i szybkościowych. Umożliwia on osiągnięcie szczytowej formy oraz najlepszych wyników sportowych.


Sposób użycia
Zalecana dzienna porcja do spożycia to 2 - 3 x dziennie po 3 - 4 kapsułki:
W dni treningowe : CM3 1250 najlepiej przyjmować: I porcja: 30 min przed śniadaniem, II porcja 30 minut przed treningiem, III porcja bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: CM3 1250 najlepiej przyjmować: I porcja: 30 minut przed śniadaniem, II porcja 30 minut przed kolacją. Preparat należy popić wodą w ilości od 200 - 300ml.


KING SIZE MAX DOSE - jest znakiem towarowym określającym maksymalną dawkę substancji aktywnej, w tym przypadku jabłczanu kreatyny -1250 mg, jaką udało się uzyskać w warunkach laboratoryjnych w 1 kapsułce.


Skład
wartość odżywcza w 1 kaps. 1 kapsułka (1400 mg) w porcji dziennej
(12 kapsułek)

Jabłczan kreatyny 1250 mg 15000 mg
Białko 0.15 mg 1.8 mg
Węglowodany 0 mg 0 mg
Tłuszcz 0 mg 0 mg



Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-10-29 19:25:33

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-21 12:33:19

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 278
Czy ktoś może mi powiedzieć czemu producent zmienił zalecane dawkowanie z 12 kapsułek dziennie na 4?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 15 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 250
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4375
ja kończę już 3 tydzień na tej kreatynie i przyrosty są takie ze nawet sie nie spodziewałem ze mi pójdzie tyle zostały mi 3 tygodnie wiec za 3 tygodnie napisze końcowe efekty

pzdr
2

...Co wypijesz to wypocisz, Co Cię nie zabije to Cię wzmocni... i k****

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 427 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13145
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4375
nie ma żadnego no bustera pompa normalna zwykle jabko a wyniki takie:(bez diety jakiejś konkretnej)
wymiary:
bic: +1cm (34->35)
klatka: +4cm (96 -> 100)
waga: +2kg (70->72)

ciężary:
klatka: +7.5kg (70 x 8 -> 77.5 x 8) myślę ze może bym do 80 na 6 dojechał gdzieś ale choroba mnie pod koniec chwyciła teraz i lipa jest.
martwe: +20kg (110 x 8 -> 130 x 8)
barki: +10kg (50 x 8 -> 60 x 8)
przysiad: w sumie +10kg ale do przysiadów sie nie przykładałem w ogóle (80 x 8 -> 90 x 8)
w sumie nie wiem ile z tego poszło po kreatynie a ile po treningu ale tyle mi poszło :D

pzdr

Zmieniony przez - _Fatal1ty_ w dniu 2007-06-04 20:52:29

...Co wypijesz to wypocisz, Co Cię nie zabije to Cię wzmocni... i k****

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 419

Na siłowni masz jednego przyjaciela nazywa sie Ból =]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 614 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27790
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Dla mnie spoko po 2 tygodniach z taurynką jest efekcik. Polecam
1

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3712
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 96 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 419

Na siłowni masz jednego przyjaciela nazywa sie Ból =]

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3712
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - L-Glutamine Extreme

Następny temat

Trec - AAKG HardCore

WHEY premium