SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - CM3

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 300571

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1808
DT :
4 rano i 4 po treningu
DNT :
4 rano
Moze tak byc?
Czy jako dzien treningowy mam uwazac dzien w ktorym chodze na SW? Glupie pytanie ale tam raczej trening rozciagajacy niz taki jak na silce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
ja brałem 4 przed i 4 po treningu a w nt 2 rano 2 przedsnem a jak sw to bierz 6 kapsów w ten dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1589
Chudy001 i jak myslisz, przy takim dawkowaniu sa takie same efekty jak przy dawkach zalecanych przez producenta?
Bo mam podobne dawkowanie jak ty tylko w DNT raz dziennie 4 tabsy

...zycie jest za krótkie żeby byc małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1916
ja wdupiam w DT rano 3 przed trenem 4 i po treningu 4, w DNT rano 3 i w okolicach treningu 4

"Jaka jest najlepsza sztuka walki i dlaczego jest to bjj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 140 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16775
Właśnie kupiłem CM3 i za 2 tygodnie ruszam z cyklem :) zakładam ze efekty będą dobre :)
Mam jeszcze takie pytanie, mam trądzik i czy po braniu kreatyny trądzik się nie zwiększy ?? Jeśli ktoś wie to byłbym wdzięczny za info :) Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4402
Super produkt siła poszła do ostro góry ,połączyłem z 3kg mega mass 4000 weidera po 3 tyg. na wadze 8 kg więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
Zastanawiam sie ktore jabłko bedzie lepsze czy tcm olimpu czy trec CM3 cenowo olimp troche tanszy , poradzice co bedzie lepsze?

p.s diete mam bogata w aminokwasy i białeczko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do chole.ry to jest dział opinie a nie pytania wejdźcie sobie w dział odżywki i suplementy i tam załóżcie temat wchodząc chce zobaczyć opinie na temat danego suplementu a nie że co drugi de.bil pisze jak ma dawkować myśle że moderatorzy powinni coś z tym zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
majkel47 jak mas zjaksi problem co do mojego pytania to zawsze mozemy to wyjasnic inaczej
p.s wiec cihutko radził bym siedziec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
/up


Produkt dobry. Używam na redukcji niby tylko kretka ale czuje ją na treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - L-Glutamine Extreme

Następny temat

Trec - AAKG HardCore

WHEY premium