SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - CM3

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 300595

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
o racja :) też jestem tego zdania.. ale jak już chcesz brac to KONIECZNIE(podkreślam) to oczywiście mono.. ale widze 0 pojęcia w tych tematach jezeli nie wiesz co to mono

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
dieta trening dieta trening... ewentualnie + jakiś gainer kreatynke zostaw na później.

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
"koksiik" mam konkretne pytanie do Ciebie bo ty to stosowałeś i z toba da jakoś jeszcze pogadać powiedz mi ja kupiłem dzisiaj cm3 i to są kapsułki i je sie otwiera i normalnie do ust wsypuje i popija wodą??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
ja piełdole... Kapsułki są po to żeby je łykać, a nie otwierać i samego procha z nich szamać

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Ej no ty te kapsułki sie otwiera chyba toć na tym jest filia z logiem Treck ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 69593
Każdą kapsułkę da się otworzyć, ale łyka się raczej w całości

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
No własnie raczej ;/ a teraz przed chwila sprawdzałem to sie chyba otwiera i sam proszek sie łyka i popija 300 ml wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
hhe.. niee, kapsułki są zrobione z żelatyny która bardzo szybko się rozpuszcza w kwaśnym środowisku, czyli żołądku. heh normalnie łykasz i popijasz wodą.. oj reemi_

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Koksik no żelatyna niby tak oo na tym pudełku jest tylko napisany sposób użycia i nie jestem pewien czy to połykac z ta filią czy jak to tam ;/ ty to normalnie brałes czy na łyżkę proszek wysypałes i popiłeś??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
****a.xD normalnie się to łyka nic nie otwieraj a jak się boisz łykać to kup sobie kreatynę w proszku;d tez jest a nie smaczna;d i w kapsach lepiej.. chcesz to otwieraj ale mówię Ci ze to nie potrzebnie.. losie.;p

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - L-Glutamine Extreme

Następny temat

Trec - AAKG HardCore

WHEY premium