SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - CM3

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 300597

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
carbo ok, lepiej zamien wlasnie BCAA na beta-alanine - przynajmniej dzialanie odczujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 155
a o co chodzi własnie z tym "strzypaniem" przy beta-alaninie, nie doczytałem, serducho mi nie walnie hehe;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
to efektu uboczny, poprostu swedzi przez 10 min w roznych czesciach ciala (u kazdego inaczej), tak dziala na nerwy beta-alanina, jest w 100% bezpieczna a podnosi wytrzymalosc, skraca regeneracje. Moim zdaniem podstawa przy sportach zespolowych. Ja osobiscie trenuje koszykowke i w sezonie bede bral non stop.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 155
ok, podałbys jakas konkretna firme czy nazwe tej beta-alaniny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
xxl nutrition beta-alanine 500g, w necie znajdziesz, bo inne strasznie drogo wychodza, 3 razy drozej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 155
źle sie wyraziłem, chodzi mi czy prócz tej ActivLab Beta Alanine jest cos na rynku godne uwagi, stosowałes cos innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 155
Ultimate Nutrition - Beta Alanine 100kaps za 66zł, w dwóch kapsułkach 1500mg beta alaniny dobry produkt? czy sa lepsze bo nie moge sie doszukac za bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ku*wa czy Ty w ogole czytasz co ja pisze? napisalem Ci xxl nutrition beta-alanine 500g juz 3 raz to pisze dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 155
spoko, nie irytuj sie tak;P
a co byś/byście polecili mojemu koledze który jest po rekonstrukcji więzadeł i zalezy mu na odbudowie zanikających mięsni, głownie 4głowych uda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a Ty widzisz jaki to jest dzial? opinie i zdjecia
pytania zadawaj gdzie indziej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - L-Glutamine Extreme

Następny temat

Trec - AAKG HardCore

WHEY premium