SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trec - CM3

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 300592

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
dla mnie najlepsze ..xd heh bo to moja pierwsza kreatyna a powera ma.

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Dieta kurde nie wiem jak naprawdę za to sie zabrać pomóżcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
po prostu nie jedz rzeczy nie potrzebnych.. chipsów smażonych potraw itp. a np przed treningiem 100g ryżu brązowego najlepiej:).. co byś energie jakąś miał na treningu a po coś na od budowę np ze 2 jajka gotowane i twarożek.. wiesz ale to już zależy od organizmu, ile spalasz i wg.. z Tym pytaniem do działu żywienia

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4617
Widze ze sami eksperci udzielaja rad. Kreatyna jak wszystkie suplementy ma jakies skutki uboczne, ale nie na tyle duze zeby je sie odczuwalo odrazu. W koncu to wszystko jest chemicznie wytwarzane, a wiadomo naturalne jest najlepsze. Niewiem po co w waszym wieku brac kreatyne? Nie lepiej ulozyc dobra diete i dobry trening, pocwiczyc jakis dluzszy czas to jest okolo roku lub 2 lat, a przynajmniej do czasu az wpadnie sie w zastoj, z ktorego nie da sie wyjsc przy pomocy zmian w trenigu i diecie i wtedy dopiero siegnac po kreatyne. Kazdy mlody nieoczytan w tej dziedzinie mysli ze wezmie suplementy i urosnie jak na drozdzach, a do tego trzeba miec dobra diete, dobry trening i troche doswiadczenia, ktore sie bardzo trudno zdobywa w kulturystyce samemu. Pozatym biorac kreatyne przyzwyczajacie organizm do takich duzych dawek, co w przyszlosci skutkuje oslabiona reakcja na kolejne cykle, a co za tym idzie slabsze efekty kreatyny gdy bedzie naprawde potrzebna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
Bardzo mądrze napisane, tylko że nie wszystkim chce się tyle czasu jechać na sucho, choć to byłoby to dobrym rozwiązaniem. Spójrzmy prawdzie w oczy..
kto po stażu 6- miesięcznym z młodych lub początkujących chce jechać dalej na sucho. jest to chore ale hmm, tak jest..
Specyfiki, które mamy teraz na rynku są bardzo dobrej jakości i kto się oprze, jak każdy z kumpli chwali jakiś produkt danej firmy. Następnie pojawiają się pytania na forum co i jak brać, bo Ten mi mówił że to ma kopa, a Ten że tamto.

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 737
CM3 to bardzo dobra kreatyna. Bardzo często dorzucam ją do swoich cykli, ponieważ efekty są po niej zadowalające, a cena nie jest wygórowana. Bardzo widoczny przyrost siły, masy w mniejszym stopniu, ale i tak polecam.

I'm not Human !!!!!!! I'm a Machine !!!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Dzięki "koksiik" zacznę trochę więcej czytać na temat diet ale to co mówisz ... tylko że nie wszystkim chce się tyle czasu jechać na sucho... to jest dobrze powiedziane.Ale z tymi skutkami ubocznymi są wielkie np: po tym jak bym brał cm3 przez 6 tygodni a potem przestał brac czy bym nie przytył szybko? czy z masy mięśniowej nie zrobiła sie masa tłuszczowa? Odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
Jeżeli po cyklu z cm3 przestaniesz ćwiczyć i zaczniesz jeść nie potrzebne rzeczy z dużą ilością tłuszczu, to na pewno się on pojawi, ale jak bd trzymał jakąś dietę i ćwiczył chociaż 2 razy w tygodniu to bd spoko:)..

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4617
koksiik masz racje znikomej czesci sie chce jechac na sucho, wiem jak to jest na poczatku i sam tez za wczesnie zaczolem pierwszy cykl na kreci, jednak mialem za mala wiedze i doswiadczenie a co za tym idzie efekty cyklu byly bardzo marne, dlatego odradzam tym z malym stazem i doswiadczeniem brania kreatyny tak wczesnie
Jak to mowia czlowiek uczy sie na wlasnych bledach, a madrzej jest uczyc sie na cudzych, cos o tym wiem, dlatego warto korzystac z rad doswiadczonych ludzi.
Co do opini o kreatynych, to wiadomo ze kazdy poleca to co przynioslo najlepsze efekty w jego przypadku, dlatego nie latwo jest sie zdecydowac i wybrac cos czego jestesmy pewni ze w 100% zadziala tak jak tego oczekujemy, pozostaje metoda prob i bledow, az sie trafi na ten produkt ktory nas zadowoli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 298
:)też się właśnie wygłupiłem zaczynając od jabłka.. mogłem np zakupić micromized 200mesh na początek co do kreatyny.. no ale co zrobić... cm3 jeszcze na 2 tyg mi zostało i ładnie się wkręca. diety nie mam ustalonej ale wiem co jeść, czego nie i w jakim czasie.trening 4 razy w tygodniu i wszystko pięknie wchodzi. zobaczymy co dalej bd

pamiętaj co Cię nie zabije, to Cię wzmocni..;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trec - L-Glutamine Extreme

Następny temat

Trec - AAKG HardCore

WHEY premium