SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test redukcyjny RedoxHardcore - podsumowanie str 43-45 - Viki vs Jasiek vs RikRozz

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 43489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Banan
Probuje skontaktować się z Jaśkiem na kilka sposobów i cisza, mam nadzieję, że nic poważnego się nie stało..

ja pisałem do niego na whatsupie i nie odpisuje... nawet nie przeczytał tego, martwie sie bo ostantio miał problemy ze zdrowiem

Dzien 36

Dzien bardzo intensywny, pobudka szybko do pracy bo nowe mundury dajo... pozniej do domu, szybki posilek przedtreningowy, ktory jest zarazem sniadaniem pakowanie torby i na trening, zeby o 13 odebrac wszystkich z pracy, przedszkola... gotowanie, zakupy, kolejne zakupy wszystko w biegu. Ale od dwoch dni dopadly mnie endorfiny i nie puszczaja, nie wiem skad przyszly ale niech zostana na dluzej bo tak dobrze dawno sie nie czulem!

Dieta

Obcialem kalorie zmniejszylem podaz tluszczu i rewolucje zoladkowe jakby analogicznie tez sprawiaja mniej problemow, wiec na plus jednak nie zawsze jak na przyklad dzisiaj ogarniam do konca jedzenie i jem troche za malo jednak mimo to glodny nie chodze.



Trening

Plecy 4s 6-8p
Martwy
Przyciaganie do klatki wąsko
Przyciaganie do klatki szerowo
Wiosłowanie na maszynie typu hammer
+3 cwiczenia na biceps

Cardio 20min
Wczorajsze barki pojawiły sie dzis rano


Suplementacja

REDOXnaczczo 4x1
Omega3- 2x1
Coleus Forskohlii- 1x1
MagB6- 2x1
Ashwa- 1x1
Cynk- 1x 1/4
Chrom- 1x1

Okolotreningowo
REDOX- 2x1
Caffeine- 1x1
AAKG- 10g
Citrulline- 6g
BHB- 13g
D-Ryboza- 15g


Kuba zdecyduj czy zdjecie moze zostac, nie zwrocilem uwagi ze widac to co nie ma byc widac na shakerze
Treningi wchodza coraz lepiej, jestem bardzo zadowolony i rownoczesnie wdzieczny z mozliwosci przeprowadzania testu REDOXA dla SFD, tym bardziej, że widze i odczuwam działanie suplementacji, diety i ciężkiego treningu. Pozostaje tylko przykrecic diete i na treningu dawac z siebie jeszcze wiecej!

Pozdrawiam i do jutra!


Zmieniony przez - RikRozz w dniu 2019-02-11 22:32:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33092 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
No nic, zostaje czekać - skoro wiadomości dochodzą a nie czyta to już podejrzane - inaczej by było gdyby odbierał czytał a unikał odpowiedzi. Trzeba być dobrej myśli .


No Panie powiem ci że na tym zdjęciu to już widać efekty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
monkey22
No nic, zostaje czekać - skoro wiadomości dochodzą a nie czyta to już podejrzane - inaczej by było gdyby odbierał czytał a unikał odpowiedzi. Trzeba być dobrej myśli .


No Panie powiem ci że na tym zdjęciu to już widać efekty :)


Dokladnie.
A powiem Ci ze wazylem sie ostatnio to wyszlo jakies 3kg mniej tylko w stosunku do wagi poczatkowej wiec to mi sie podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607800
Oby z Jaskiem nic poważnego

RikRozz fajnie na tym zdjęciu forma wygląda Zazdroszczę braku głodu, tak to można ciąć kcal i robić redukcję.
Ja bym chętnie ucieła, ale już teraz jest ciężko

Mnie za to jakieś paskudztwo dopadło. Podejrzewam, że Młody coś przywlókł z przedszkola. U niego tylko katar, u mnie ból gardła od kilku dniu, ale wczoraj po południu już się kiepsko czułam, ledwo zebrałam się na trening. Dziś wstałam z koszmarnym bólem głowy i zapchanym nosem - zatoki... Oby jakoś w pracy dziś dać radę, bo totalnie nie mam siły.
No i mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, bo dziś dnt a jutro chciałam zrobić nowy trening z planu biegowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
Na tym foto w końcu widać dobry progres, bo te poprzednie zdjęcia to tak średnio - bez cukrowania ale to dlatego,ze ciemne foty, slabe oswietlenie ; zrób kiedyś w świetle dziennym to na bank będzie widać sporą różnicę, czyli pewnie tak jak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Banan
Na tym foto w końcu widać dobry progres, bo te poprzednie zdjęcia to tak średnio - bez cukrowania ale to dlatego,ze ciemne foty, slabe oswietlenie ; zrób kiedyś w świetle dziennym to na bank będzie widać sporą różnicę, czyli pewnie tak jak jest


Kiedys juz o tym pisalem moi znajomi z ktorymi trenuje maja ciezkie podejscie do zdjec i progresu wiec ciezko mi samemu uchwycuc dobre ujecie chyba przejde sie do znajomego ktory jest fotografem i poprosze o kilka fotek haha ale to na sam koniec testu dzisiaj jeszcze wodnie rozpiska poki co pije drinka bo ciezka dniowka byla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33092 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
RikRozz
Banan
Na tym foto w końcu widać dobry progres, bo te poprzednie zdjęcia to tak średnio - bez cukrowania ale to dlatego,ze ciemne foty, slabe oswietlenie ; zrób kiedyś w świetle dziennym to na bank będzie widać sporą różnicę, czyli pewnie tak jak jest


Kiedys juz o tym pisalem moi znajomi z ktorymi trenuje maja ciezkie podejscie do zdjec i progresu wiec ciezko mi samemu uchwycuc dobre ujecie chyba przejde sie do znajomego ktory jest fotografem i poprosze o kilka fotek haha ale to na sam koniec testu dzisiaj jeszcze wodnie rozpiska poki co pije drinka bo ciezka dniowka byla
Włącz tryb upiększania w kom. i od razu wszystko będzie jedwabiste na zdjęciach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607800
A ja wczoraj położyłam się na chwilę, chciałam poczytać książkę i... zasnęłam w ubraniu
Także dziś uzupełnię wszystkie zaległości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Sorry ze wczoraj nie dodalem wkoncu ale zwyczajnie zasnalem ze zmeczenia....

Dzień 37

Dzien nie zaczal sie dobrze wrecz bardzo zle... do pracy prawie zaspalem wstalem godzine po budziku ale dojechalem na styk do pracy jak to sie u nas mowi „jedynka i but” hahaha praca pod znakiem CARDIO ciagle gora dol gora dol i tak wlasnie ma sie moja dzisiejsza aktywnosc ze wrocilem do domu i padlem...

Dieta

Ta dieta to jest cos niesamowitego! A w dodatku nikt mi nie wierzy ze mozna jesc tylko tlusto i spalac tluszcz to jest jakas czarna magia dla ludzi jak burn can fat burn



Trening

Dzien bez treningu. bez treningu jednak jakas aktywnosc byla


Suplementacja

Tuuu sie stala masakra... nie przygotowalem wczoraj wieczorem pilkboxa i przez to ze zaspalem dzien bez suplementacji...

Dzisiejszy dzien nie przyniosl nic nowego oprocz tego ze z Chorzowa mozna dojechac do Bielska Bialej w 30min... brak treningu i brak suplementacji miska trzymana wiec polowa sukcesu!

Pozdrawiam wszystkich i do jutra


Zmieniony przez - RikRozz w dniu 2019-02-13 08:29:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
Rik - dużo wpada warzyw poza tym co w wypisce ? z tego co wklejasz moze byc problem z dostarczaniem wit.c, potasu i pewnie kilku innych mikroelementów, na dłuższą metę może wpłynąć na hormony i redukcję, dobrze jakbyś po miesiącu zrobił badania krwi, lipidy, elektrolity
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocne odżywki dla chudego

Następny temat

Agmatyna

WHEY premium