SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test redukcyjny RedoxHardcore - podsumowanie str 43-45 - Viki vs Jasiek vs RikRozz

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 43484

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 243 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21435
dzisiaj wpadło prawie 2900 kcal a ja już siedzę głodny.. dawno tak nie było

a Ty jeszcze straszysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33092 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
Jassiek
dzisiaj wpadło prawie 2900 kcal a ja już siedzę głodny.. dawno tak nie było

a Ty jeszcze straszysz
ja jestem od tygodnia na mini cut 2400 kcal z 3400 z dnia na dzień więc łącze się z wami w bólu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12049 Napisanych postów 160477 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234521
makaron ze sledziamy nie brzmi apetycznie%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607799
Jasiek jak waga będzie spadac w takim tempie to do końca testu znikniemy

RikRozz nie denerwuj ludzi Człowiek głodny to człowiek zły. Mało mam tłuszczu w misce i wyraźnie to odczuwam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 243 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21435
Viki - to będzie najlepsza reklama dla Redoxa
TomQ - zapomniałem kupić w sklepie grahamki więc musiałem czymś dobic węgle, A że gotowałam na dzisiaj to akurat tak wyszło

Nie było złe

Jeśli Redox hamuje apetyt to nie wiem co by było bez.. wstalem rano z jeszcze większym głodem i teraz już jem pierwszy posiłek bo aż mi słabo było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 24860
Obserwuję! Viki, Jasiek, Rik - powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Ja znowu odczuwam brak wegli ale nie chodzi o spadek wnergii wrecz przeciwnie ssie mnie na slodkie ze nie moge patrzec na czekolady czy inne slodycze bo zjem razem z papierkiem ^^ organizm domaga sie wegli to normalne a wierzcie ze slodkie bialka/slodziki/sosy zero fo nje to samo i zaspokaja tylko w momencie jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12049 Napisanych postów 160477 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234521
byc moe powiazane jest to z iloscia chromu w diecie, ktora nalezy po prostu uzupelnic? ja czesto tak mam, nawet na masie, po wrzuceniu chromu jest ok
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
TomQ-MAG
byc moe powiazane jest to z iloscia chromu w diecie, ktora nalezy po prostu uzupelnic? ja czesto tak mam, nawet na masie, po wrzuceniu chromu jest ok


No i dlatego musze zagladac tu czesciej niz na grupe FB chrom zostanie zakupiony i sprawdzimy. Dzieki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12049 Napisanych postów 160477 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234521
dlatego czasem blednie interpretuje sie dzialanie chromu, ze zapobiega on checi na slodkie, a jest zupelnie inaczej
to wlasnie brak chromu w organizmie bedzie wzmagal ochote na slodkie
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocne odżywki dla chudego

Następny temat

Agmatyna

WHEY premium