SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test redukcyjny RedoxHardcore - podsumowanie str 43-45 - Viki vs Jasiek vs RikRozz

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 43497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
obelixik
Rik - dużo wpada warzyw poza tym co w wypisce ? z tego co wklejasz moze byc problem z dostarczaniem wit.c, potasu i pewnie kilku innych mikroelementów, na dłuższą metę może wpłynąć na hormony i redukcję, dobrze jakbyś po miesiącu zrobił badania krwi, lipidy, elektrolity


Warzyw nie wliczam w bilans wiec na wypiskach ich nie ma, stalym elementem sa ogorki i kapusta kiszona, pomidory, owoce typu borowki, maliny. Od czasu do czasu zielone warzywa.
Na krew musze sie wybrac tak czy siak nie tylko z powodu testu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
RikRozz
Sorry ze wczoraj nie dodalem wkoncu ale zwyczajnie zasnalem ze zmeczenia....


To zupełnie tak jak u mnie






11.02 poniedziałek
Dzień 36

Trening

Długie wybieganie
Asfalt i teren, płasko i po górkach, błoto, miejscami pozostałości śniegu i lodu a do tego mega wiatr. Jak zawiało od przodu, to biegłam w miejscu, jak od boku to spychało mnie ze ścieżki Ogólnie fajnie wyszło, takie uczucie, że moge biec i biec bez końca, zero zmęczenia








Dopiero popołudniu samopoczucie się pogorszyło, dopadło mnie jakies zmęczenie i osłabienie. Do tego ból głowy, nos zatkany
Wieczorem jednak poszłam jeszcze na trening na przeszkodach, bo pierwszy raz prowadził zajęcia nowy trener, bardzo znany zawodnik, czołówka polskiego ocr










Dieta




Obiad i deser po obiedzie







Suple

Rano: Redox 2 kaps
Do śniadania: witaminy AllNutrition, wit. B
Do obiadu: witamina C, Witamina D + K2, wapń, omega 3
Wieczorem: Sleep Pro

Po południu nie brałam już drugiej dawki Redoxa, po poszły przeciwbólowe i jakieś ziołowe, rozgrzewające saszetki na przeziębienie, nie chciałam mieszać.



Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-02-13 16:29:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804



12.02 wtorek, 13.02 środa
Dzień 37, 38

Trening

We wtorek dnt, cały dzień w pracy i walka o przetrwanie ze względu na złe samopoczucie, ogromne osłabienie, katar i ból głowy. Wieczorem padłam szybciej, niz zamierzałam

Dziś za to juz trochę lepiej, chociaż nos dalej zatkany.a=
Najpierw lekki trening na ściance. Rozgrzewka, podciąganie podchwytem 5s po 3p, 30 sek przerwy. Następnie 5x 2 min. chodzenia po ściance. Łapy spompowane i twarde jak kamienie już po pierwszej próbie





Następnie lekki i krótki trening biegowy Czułam tu, że nie jestem całkiem zdrowa, ale wyszło jak zaplanowałam.





Dieta

Wtorek i dziś, prawie to samo co w poniedziałek. Jedyna różnica taka, że dziś zamiast jabłka i daktyli po treningu był grejfrut. Nie wprowadziłam zmian, bo ja zwykle edytuje jedną rozpiskę i na jej podstawie układam plan na cały tydzień. Jest szybciej i wygodniej. Stąd daty często są zupełnie inne niż w rzeczywistości

wtorek


środa


Dzisiejszy obiad





Suple

Rano: Redox 2 kaps
Do śniadania: witaminy AllNutrition, wit. B
Do obiadu: witamina C, Witamina D + K2, wapń, omega 3
Wieczorem: Sleep Pro

Tak samo jak w poniedziałek, tylko jedna dawka Redoxa rano, bo później juź leki na przeziębienie.



Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-02-13 16:41:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
U mnie dziś zapowiada się dzień bez treningu. Musiałabym poćwiczyć wieczorem po pracy a na wieczór mam jednak inne plany
Także wypiska i trening będą jutro, jeśli zdrowie pozwoli.

Dziś pierwszy raz odkąd stosuje Redox zaobserwowałam dziwne samopoczucie rano. Duże pobudzenie i rozkojarzenie, momentami szybszy oddech. Podejrzewam, że to kwestia przeziębienia więc pewnie jutro odpuszczę Redoxa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804



14.02 czwartek, 15.02 piątek
Dzień 39, 40


Wczoraj jak już wspomniałam dnt. Nadal walczę z choróbskiem. Niby jest dobrze, trochę gardło boli, ale nos całkiem zapchany i głowa boli tak, że żadne leki póki co nie pomagają Wydaje mi sie, że jest ok, ale jakos wszystko mnie męczy i sił brakuje. Dziś miało być bieganie, w planach ok godziny spokojnego biegu i ćwiczenia siły biegowej. Nogi jakieś ciężkie, sztywne i obolałe, więc wyszło jakieś 45 min. truchtu i tyle, na żadne ćwiczenia już sił nie było. Aktualnie głowa mnie boli tak, że zaraz wezmę leki i idę spać Mam nadzieję, że uda się jutro dotrzeć na siłkę. Ja mam adhd więc bez treningu źle się czuję i jestem jeszcze bardziej chora



Dieta

Trzymam się mniej więcej rozpiski. Ostatnie dwa dni apetyt mniejszy, ale dziś za to ciągle głodna chodzę.
Na śniadanie jak zawsze koktajl


Wczorajszy obiad do pracy - ryż, indyk, warzywa w sosie z mlekiem kokosowym. Dziś tez to samo.



Suple

Rano: Redox 2 kaps
Do śniadania: witaminy AllNutrition, wit. B
Do obiadu: witamina C, Witamina D + K2, wapń, omega 3
Wieczorem: Sleep Pro

Wczoraj jeszcze brałam Redoxa rano, ale jak wyżej napisałam, dziwnie sie czułam dlatego dziś już nie wzięłam. Póki faszeruje się lekami na przeziębienie i zatoki to odpuszczę spalacz. Waga dziś rano pokazała 58,8



Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-02-15 19:47:19

Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-02-15 19:47:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687

Dzień 38

Dzien jak codzien rano trening, jedzonko i do pracy alez mile zaskoczenie ze bez korkow

Dzien 39

Po nocce, wrocilem i jakiez bylo moje zdziwienie ze nie chce mi sie spac! Wiec sniadanie i w droge zalatwic pare rzeczy wieczorem mocny trening klatki wkoncu walentynki to trzeba bylo sie postarac. Cardio co ja bede wam mowil

Dieta

Napisze ogolnie o dwoch dniach. 13.02 wszystko zgodnie z planem niestety walentynki nie byly najlepsze pod wzgledem jedzenia... wrocilem z pracy glodny wpadla jajecznica na boczku i moje zaskoczenie zero apetytu nic... musialbym doslownie wpuchac w siebie jedzenie... dopiero wieczorem po treningu troche zglodnialem i wpadla wlasciwie tylko przekazka bo ser przekladany salami z majonezem. Kompletnie nic wiecej nie bylem w stanie przelknac...





Trening

Pominalem jeden dzien nog kompletnie nie mialem ochoty go robic.
Wiec zrobilem lapy
4s 6-8p
4cw triceps
4cw biceps


Klatka 4s 12-15p
Wyciskanie skos dodatni sztanga
Wyciskanie skos ujemny sztanga
Wyciskanie hantli skos dodatni
Rozpietki skos dodatni
Brama sciaganie od dolu i gory





Suplementacja

Suplementacja wrocila! Dwa dni tak samo
Omega3- 2x1
Coleus Forskohlii- 1x1
MagB6- 2x1
Ashwa- 1x1
Cynk- 1x 1/4
Chrom- 1x1

Okolotreningowo
REDOX- 4x1
Caffeine- 1x1
AAKG- 10g
Citrulline- 6g
BHB- 13g
D-Ryboza- 15g



Otwieram szafke po treningu i bang to co lubie najbardziej AllNutrition SFD REDOX i Jumpman!
Organizm przez tak dlugi okres przyzwyczail do suplementow i nie wyobrazam sobie aktualnie treningu bez nich podwyzszone cisnienie chec zrobienia wszystkiego na sto procent motywacja wzrasta. Wszystko na plus sylwetka sie zmienia i to jest najwazniejsze

Pozdrawiam wszystkich i do jutra


Zmieniony przez - RikRozz w dniu 2019-02-15 22:01:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 460 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9386
No Rikrozz lapka zaczyna już wyglądać konkretnie a jak z wymiarem mocno poleciało?

I jak możesz to powiedz czy te godziny posiłków są prawidłowe czy tak wpisujesz godziny jak leci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33092 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
kiedy przewidujecie koniec testu?? jak tam wasze zapasy redoxa??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607804
U mnie jeszcze jest zapas bo ze względu na leki ostatnie kilka dni odstawiłam spalacz. Leki na zatoki maja w składzie pseudoefedrynę i byc może to była przyczyna dziwnego samopoczucia. Myślę że jeszcze spokojnie 2 tygodnie testu, może nawet 3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Szczerze to nie mierzylem przed testem i teraz tez nie ale z wagi polecialo zaledwie 2-3kg bo waga mi skacze a fat sie pali wiec super

Koniec testu ledwo przed chwila otwarlismy drugie opakowania wiec zapas jeszcze spory
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocne odżywki dla chudego

Następny temat

Agmatyna

WHEY premium