SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test redukcyjny RedoxHardcore - podsumowanie str 43-45 - Viki vs Jasiek vs RikRozz

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 43490

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607800
Pewnie ze sylwetka w lustrze ważniejsza niż waga Ale akurat w moim przypadku waga ma wpływ na wyniki biegowe i sprawność na przeszkodach, więc te 2kg było by znacznie lżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687

Dzień 20

Siema!
Sobota dzień lenia! Bo niby czemu nie rano zakupy, dzień z młoda a wieczorem trening!

Dieta



Bilans na zero, a myslalem ze nie przejem ale kto jak nie ja! Czuje sie swietnie glodny nie chodze ogolnie pieknie!

Trening

Barki 4s 12-15p
Wyciskanie hantli siedzac
Unoszenie bokiem
Odwrotne rozpietki w opadzie
Unoszenie hantli w przod
Tyl barkow na maszynie(nie wiem jak sie nazywa


Suplementacja

Bez zmian!

Omega3- 2x1
Coleus Forskohlii- 1x1
MagB6- 2x1
Ashwa- 1x1
Cynk- 1x 1/4
Chrom- 1x1

Okolotreningowo
REDOX-3x1
AAKG- 5g
Citrulline- 3g
D-Ryboza- 15g
BHB- 13g
Caffeine



Odczucia na treningu ciagle takie same cieplo, potliwosc delikatnie wieksza. Woda juz chyba zeszla nie czuje „miekki” mam wrazenie ze juz zaczynamy palic tluszcz sylwetka sie zmienia waga stoi w miejscu a to mnie cieszy bardzo

Pozdrawiam wszystkich i do jutra



No ok podjadłem dzis pare frytków ale jak nie podjesc
Sport pozorow... chyba pierwszy raz podoba mi sie serio selfie jakie zrobiłem


Zmieniony przez - RikRozz w dniu 2019-01-26 23:01:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33092 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
Jak ja lubie patrzeć na takie foty z takim jedzeniem :D - tłusto i po męsku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
monkey22
Jak ja lubie patrzeć na takie foty z takim jedzeniem :D - tłusto i po męsku :)


Tomus ja tam wole jesc niz patrzec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 243 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21435
DZIEŃ 21 - TEST REDOX - JASIEK




Wracam do żywych!
z gorączką już sobie poradziłem, jeszcze walczę z gardłem
ale jest już dużo lepiej

cały piątek i weekend przeleżałem w łóżku i to pomogło
został już tylko kaszel ale to nic wielkiego
dzisiaj apetyt już dopisywał więc jedzenia było więcej ale nie liczyłem co i jak
od jutra już trzymamy michę na 100% jak to było wcześniej
posiłki przygotowane do pracy więc musi być ogień

od jutra też już wracam z suplementacją Redoxa
postanowiłem, że w moim przypadku test będzie trwał dłużej o te dni które byłem chory

chęć iść na trening jest wielka ale wiem, że jeszcze dzień dwa się muszę wstrzymać
choć najchętniej to już bym poszedł jutro

także od jutra już normalne wypiski
nawet postaram się, żeby były jeszcze lepsze

Forma Viki i Rikkiego mocno motywuję mnie do tego, żeby wrócić jak najszybciej z podwójną mocą

Miłej niedzieli wszystkim!





Zmieniony przez - Jassiek w dniu 2019-01-27 17:32:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607800



26.01 sobota
Dzień 20

Trening

Jak zwykle w sobotę, rano trening na siłowni, później praca do wieczora.





Na początku m.in. ćwiczenia wprowadzające do stania na rękach:




Była też "zabawa" w nowej kamizelce, +5kg




Jak zwykle miałam mało czasu, na dodatek musiałam czekać na jedną maszynę na koniec więc interwały na orbim skrócone do 8x a nie 10x. Ostatni trucht na bieżni tez skrócony, bo mi wszystkie worki pozabierali i został tylko jeden, najcięższy
Troszkę mniej siły miałam na treningu, ale wszystko poszło zgodnie z planem.



Dieta



Większa ilość tłuszczu pozwala mi lepiej radzić sobie z głodem, już tak nie dokucza
Obiadek do pracy - dwa razy więcej mięsa i od razu jakoś lepiej to wygląda




Suple

Tu bez zmian:

Rano: Redox 2 kaps
Do śniadania: żelazo, witaminy AllNutrition, wit. B
Przed obiadem: Redox 2 kaps
Do obiadu: witamina C, Witamina D + K2, wapń, omega 3
Wieczorem: Sleep Pro




Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-01-27 20:33:54

Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-01-27 20:35:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607800



27.01 niedziela
Dzień 21


Trening

Tym razem bieganie. Nie do końca wszystko wg założeń, bo zaatakował mnie pies Na szczęście mały i raczej nie groźny, ale głupota właścicieli mnie przeraża. Dobrze, że gazu nie miałam przy sobie bo szkoda zwierzaka. Z tego tez powodu trening zapisany w dwóch kawałkach.









Dieta



Jak już wspomniałam, głód tak nie dokucza, ale pojawiły się dziś problemy trawienne Nie wiem czy to kwestia większej ilości białka, mięsa, nabiału czy jakiś konkretny produkt. Będę obserwować.
Trochę mniej wegli dzisiaj w rozpisce, ale nie policzyłam solidnej porcji buraków do obiadu

Dzisiejsze jedzonko - śniadanie


Zupa


Obiad


Kolacja




Suple

Rano: Redox 2 kaps
Do śniadania: żelazo, witaminy AllNutrition, wit. B
Przed obiadem: Redox 2 kaps
Do obiadu: witamina C, Witamina D + K2, wapń, omega 3
Wieczorem: Sleep Pro


Na koniec aktualne pomiary. Coś tam poleciało na wysokich węglach i niższym tłuszczu, zobaczymy jak będzie po zmianach w diecie. Kaloryka bez zmian, jedynie makro inne.



Fałdy na brzuchu różne, w zależności od miejsca pomiaru. Najmniej mam z boku, średnio mad pepkiem a najwięcej poniżej pepka



Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-01-27 21:05:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Przepraszam ze wczoraj nie dodalem ale wpadlo wieczorem kilka procent i nie ogarnalem ...^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607800



28.01 poniedziałek
Dzień 22


Trening



Ostatni trening z dużym ciężarem w MC. Cel to było sprawdzić, czy pójdzie 100kg, poszło i to mi wystarczy
Oprócz tego sporo ćwiczeń na chwyt i zwis jednorącz.









Poza tym było stanie na rękach. Dużo mi daje cwiczenie z boksem, które robię w sobotę, mam lepsze czucie pozycji





W podchwycie dołożyłam i wróciłam do piramidek 1/2/3. Bardzo fajnie idzie progres tym systemem.





Dużo ćwiczeń na chwyt, większość polecona przez jednego z czołowych zawodników mojej drużyny. Wrzucam tez film, jak wygląda zwis z podporem









Później bieganie, miało być 40 min. spokojnie i przebieżki, ale wyszło tylko samo 30 min. Raz, że po siłowym nie mam już siły na bieganie. Od następnego tygodnia na próbe zmienie kolejność. Dwa - warunki dziś były koszmarne. Padał deszcz, który natychmiast zamarzał. Przejście od drzwi do auta było mega wyzwaniem, kilka poślizgów zaliczyłam Na ścieżkach błoto i lód. To samo na chodnikach. Można było jedynie biegać skrajem drogi, ale głowa sie poddała, bieganie w tą i z powrotem wzdłuz ulicy to nie na moje nerwy










Dieta

Tu na razie bez zmian









Suple

Rano: Redox 2 kaps
Do śniadania: żelazo, witaminy AllNutrition, wit. B
Przed obiadem: Redox 2 kaps
Do obiadu: witamina C, Witamina D + K2, wapń, omega 3
Wieczorem: Sleep Pro



Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-01-29 07:25:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12186 Napisanych postów 22027 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627552
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocne odżywki dla chudego

Następny temat

Agmatyna

WHEY premium