SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test redukcyjny RedoxHardcore - podsumowanie str 43-45 - Viki vs Jasiek vs RikRozz

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 43492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687

Dzień 12

Siema!
Dzień inny niż wszystkie od wczoraj myślałem co dzisiaj zjem haha i wjechała pizza prościutto, krem leśniczego (z borowików) i kilka frytek więc fajnie. Nabity jak autobus do Lichenia ale zadowolony trening też inny bo miały być nogi a była klatka i inne ćwiczenia niż w planie ale pompa zgadzała się niemiłosiernie a więc dzisiaj dzień innych bodzców

Dieta

Co tu dużo mówić zobaczcie zdjecia a tak na poważnie to takie ładowanie specjalnie nie było mi potrzebne sle fajnie było je zrobić




Tego omleta z rozpiskii juz nie dałem rady wcisnąc...

Trening

Planowo miały być nogi jednak wjechała klatka z moim serdecznym kolegą z którym tak naprawde ćwicze non stop z małymi przerwami i zawsze był moim motywatorem na siłowni

Klatka 4x12-15
Hantle skos dodatni
Sztanga płaska
Butterfly
Wyciskanie na maszynie chwyt młotkowy siedząc
Rozpiętki na maszynie


Suplementacja

Dzisiaj już wszystko wróciło do normy dało się odczuć mocne pobudzenie i mega pompe na treningu

Omega3- 2x1
Coleus Forskohlii- 1x1
MagB6- 2x1
Ashwa- 1x1
Cynk- 1x 1/4
Chrom- 1x1

Okołotreningowo
REDOX- 3x1
BCAA- 10g
Citrulline- 3g
AAKG- 5g
Creatyna- 10g (5przed i 5po)
Caffein- 1x1


Fajny dzień pobudka trening zeeeero czucia głodu więc czas obciąć kalorie od poniedziałku lecimy w dół 100-200 kalorii
Od jutra wracamy na właściwe tory następny cheat za dwa tygodnie

Pozdrawiam wszystkich i do jutra


Zmieniony przez - RikRozz w dniu 2019-01-18 20:10:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607803
RikRozz te fotki pizzy powinny byc zakazane









18.01 piątek
Dzień 12

W nocy mi sie śniło, że jest promocja na czekoladę, kupiłam sporo i wszystko zjadłam
W każdym razie wczorajsze wyższe kcal sprawiły, że rano waga... bez zmian. Za to energii było znacznie więcej. Głód mi dziś dokuczał, ale nie tak bardzo jak w ostatnie dni. Po każdym posiłku było mi gorąco.



Trening

Bieganie w terenie, najpierw 45 min. spokojnie, później ćwiczenia i skipy 7x150m. Nie wyłączyłam autookrążeń w zegarku i musiałam zapisac trening na dwa razy. Pogoda i warunki zmienne - jak widac na fotkach. To słońce to zdradliwe, bo było bardzo zimno. W sumie jak wyszłam z auta i powiał wiatr, to miałam ochotę wrócić Na szczęście juz po kilku minutach zrobiło mi się ciepło, pewnie Redox miał na to wpływ.
Bardzo mi się podoba to, że Redox nie powoduje wzrostu tętna w trakcie biegu, dzięki czemu mogę bez problemu realizowac swoje treningi















Dieta

Dziś już wyższe kcal, głód był, ale nie taki jak ostatnio. Dodatkowo wpadły 3 ciasteczka, nieplanowane, ale wliczyłam w bilans




Obiadek:



Suple

Rano: Redox 1 kaps
Do śniadania: żelazo, witaminy AllNutrition, wit. B
Między posiłkami: Anabolic Dream
Przed obiadem: Redox 1 kaps
Do obiadu: witamina C, Witamina D + K2, wapń, omega 3
Wieczorem: Sleep Pro

Od jutra planuje zwiększyć dawkę Redoxa do 2 kapsułek rano i zobaczymy co się będzie działo
Poza tym bardzo jestem zadowolona ze Sleep Pro. Skończyły się pobudki nad ranem i problemy z ponownym zaśnięciem. Nawet jak wstaję w nocy do Młodego, to nawet nie pamiętam rano, wracam do łóżka i od razu zasypiam, a wcześniej był z tym problem. Super



Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-01-18 21:38:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Viki
RikRozz te fotki pizzy powinny byc zakazane



A wiesz jaka byla dobra haha ale teraz koniec od poniedzialku tniemy kalorie i zaczynam stosowac dodatkowe suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607803
Nie denerwuje mnie
Ale ja mam o tyle lepiej, że póki co to zamiast ciąć kcal to ciągle dokładam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Haha taka redukcja Viki to szczescie <3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607803
Zobaczymy co mi z tej redukcji wyjdzie, bo póki co waga stoi. Ale to jest dobry przykład ze nadmiar aktywności nie idzie w parze z redukcją. Dobrze ze siła na treningi wróciła, to będę dalej walczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33092 Napisanych postów 23179 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278086
Viki
Zobaczymy co mi z tej redukcji wyjdzie, bo póki co waga stoi. Ale to jest dobry przykład ze nadmiar aktywności nie idzie w parze z redukcją. Dobrze ze siła na treningi wróciła, to będę dalej walczyć
Wagą nie ma się co przejmować jak lustro dobrze pokazuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12970 Napisanych postów 20732 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607803
Niby tak, ale te 2kg byłoby dobrze. Niby nic, a jednak różnica w bieganiu i na przeszkodach jest wyraźnie odczuwalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Dokladnie u mnie waga zeszla w dol moze dwa kilo a na fotkach i w lustrze nawet po wczorajszej pizzy widze ze jest niebo a ziema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 243 Wiek 35 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21435
To tylko u mnie waga leci a sylwetka w miejscu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocne odżywki dla chudego

Następny temat

Agmatyna

WHEY premium