SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test redukcyjny RedoxHardcore - podsumowanie str 43-45 - Viki vs Jasiek vs RikRozz

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 43637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
TomQ-MAG
ciekawa masz fuche nie powiem%)

Podchodze do tego juz zupelnie inaczej prawie 9lat tam siedze ale czasami faktycznie jest ciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
RikRozz
Viki nie umarlabys a brzuch P E T A R D A!
Ja wlasnie skonczylem cardio i do domu wrzucac rozpiske.
Banan nie zapytalem o najwazniejsze! Jak po AllStarWeekend? Dunki mistrzowstwo a mecz to juz bardziej Harlemy troche haha ale jednak przyznac trzeba ze oglada sie to kozacko no i Stefek na sam koniec w meczu taki dunker z niego na netflixie fajne dokumenty znalazlem o Iversonie i Carterze


nie oglądam tego , szkoda czasu
tylko rok temu był fajny mecz i w koncu jakis crunch-time, tak poza tym to zero obrony, duzo zabawy, a konkurs wsadów naprawdę od lat to jest porażka, jedyny kozacki w ostatnich latach to ten pojedynek




tak poza tym to słabizna, a tegoroczny jak widzialem skroty to naprawde tylko moze 1 wsad (na Shaqiem) byl konkretny

kiedyś to było :





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Jezeli chodzi o wsady to oni maja juz ciezko cos wymyslec a nie oszukujmy sie takiego innowatora jak Carter czy Jordan jeszcze dlugo nie bedzie jezeli chodzi o dunki a mecz to dokladnie zabawa ma byc widowsko a widownia ma krzyczec tak sie pozmienialo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
RikRozz
TomQ-MAG
ciekawa masz fuche nie powiem%)

Podchodze do tego juz zupelnie inaczej prawie 9lat tam siedze ale czasami faktycznie jest ciekawie


mialem propozycje pracy tego typu, jednak nie skusilem sie:)
ale podejrzewam, ze jest zupelnie inaczej w praktyce niz w teorii

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
TomQ-MAG
RikRozz
TomQ-MAG
ciekawa masz fuche nie powiem%)

Podchodze do tego juz zupelnie inaczej prawie 9lat tam siedze ale czasami faktycznie jest ciekawie


mialem propozycje pracy tego typu, jednak nie skusilem sie:)
ale podejrzewam, ze jest zupelnie inaczej w praktyce niz w teorii


Ja juz za dlugo w tym siedze i szkoda lat bo za 6moge byc wolnym strzelcem na emce ale z wiedza ktora mam teraz drugi raz bym sie tu nie pchal... a praca tak dokladnie wyglada zupelnie inaczej niz sie wszystkim wydaje ale to nie rozmowy na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687

Dzien 45

Wszystko super rano pobudka trening jedzonko i regeneracja pozniej praca.OStatnie dni to byl chyba chwilowy brak motywacji ale wprowadzilem pewne zmiany ktore zobaczycie nizej i jakby wrocilo wszystko, mega sie ciesze i znowu mam ogromna frajde z treningu jedzenia i robienia wypisek!

Dieta

To własnie tutaj wprowadzilem zmiany, nawet nie przypuszczalem ze na az tyle bede mogl sobie pozwolic! dlatego tym bardziej jestem zadowolony! mianowicie zmienilem troche makro albo duzo w kazdym badz razie wegle wpadaja teraz w ilosci 100g! co pozwolilo mi na cos czego chyba jednak potrzebuje bardziej niz tluszczu i juz wiem ze kolejna dieta to bedzie zdecydowanie HC!





Trening

Plecy 4s 6-8p
Martwy
Przyciaganie do klatki wąsko
Wioslowanie jednoracz
+3 cwiczenia na biceps



Suplementacja

Trening naczczo!
Omega3- 2x1
Coleus Forskohlii- 1x1
MagB6- 2x1
Ashwa- 1x1
Cynk- 1x 1/4
Chrom- 1x1

Okolotreningowo
REDOX- 4x1
Caffeine- 2x1
AAKG- 10g
Citrulline- 6g
BHB- 13g
D-Ryboza- 15g


Trening naczczo jednak byl mega power, podszedlem do tego z czysta glowa na nowo! Perspektywa "nowej" diety chyba tak na mnie zadzialala w dalszym ciagu odczuwam skutki dzialania REDOXA bardzo dobrze, podczas samego treningu jakos specjalnie sie nie poce, jednak pompa i skupienie towarzysza mi na silowni od pierwszego kroku na biezni(rozruchowo zawsze 5min). Jednak gdy zaczynam kardio wiem ze bede mokry jak szczur! i tak jest za kazdym, wiec delikatnie dozując dawki REDOXA niekoniecznie tak jak na opakowaniu mozna uzyskac calkiem przyjemne efekty



Dodatkowo dzisiaj dzien kuriera i ziomek od Palucha ---> Joda plytka w moim stylu!
Regeneracja z Ksiezniczka
Gotowanie
Pozdrawiam i miłego dnia


Zmieniony przez - RikRozz w dniu 2019-02-22 13:18:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607865
RikRozz no mówiłam że życie bez węgli jest smutne
Zresztą tak samo jak bez tłuszczu. Dlatego dla mnie najlepsza dieta to zbilansowana Jest i tłuszcz i węgle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
dla mnie tak samo
skrajne diety mi nigdy nie pasowaly

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33159 Napisanych postów 23233 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278211
jestem tego samego zdania jak wy :) najlepsza jest zbilansowana bo skrajne odskoki nie są dobre :) aczkolwiek warto wszystkiego na sobie spróbować i wtedy jest najlepiej oceniać :) .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12086 Napisanych postów 160548 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234867
w mojej opinii redukcja ma swoje etapy,
tluszczowka nada sie na start przy dosc znacznej nadwadze
zbilansowana na etap drugi redu
a osoby o ekstremalnie nikim bf beda znakimicie reagowaly na wysokie weglowodany z kolei

ale juz nie spamuje%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocne odżywki dla chudego

Następny temat

Agmatyna

WHEY premium