SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test redukcyjny RedoxHardcore - podsumowanie str 43-45 - Viki vs Jasiek vs RikRozz

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 43578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Viki zazdro takiej siłowni, to wygląda jakbyś się szykowała do zawodów American Ninja Warriors
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 243 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 21435
DZIEŃ 1 - TEST REDOX - JASIEK

Ten cały Redox chyba nie działa..








jestem po pierwszej porcji i dalej ulany

Viki - ale ustawiłaś poprzeczkę jeśli chodzi o wypiski bardzo fajny wpis



Dzisiaj poniedziałek więc nietreningowy. Z racji, że zaczęły się playoffy w NFL sen we wszystkie noce z niedzieli na poniedziałek będzie ograniczony położyłem się wczoraj o 2 a wstałem o 7 oczywiście niewyspany.
Przygotowując jedzenie zjadłem 2 kapsy Redoxa i po kilku chwilach senność przeszła, kofeina zrobiła swoje.
Poza tym, że przywrócił mnie do żywych nic więcej nie zaobserwowałem, więc dobrze
Jutro przed treningiem polecą 3 kapsy



Wyjadanie resztek. Wczoraj zauważyłem, że zalegają mi warzywa w lodówce więc zrobiłem na dzisiaj leczo. Dodałem mięso mielone z szynki wieprzowej i wyszło całkiem smacznie. Całość diety wyglądała tak:

1. Płatki owsiane 90g + WPC 40g + truskawki, jagody, poziomki, maliny 250g + skyr 300g + nerkowce 20g
2. Mięso z szynki wieprzowej 200g + leczo (pomidory, papryka, cukinia, pieczarki)
3. Mięso z szynki wieprzowej 200g + leczo (pomidory, papryka, cukinia, pieczarki) + 120g makaronu + 15g migdałów + WPC 45g



Makro jakie się uzbierało to

B - 236g (240)
T - 76g (70)
W - 260g (270)
kcal 2670 (2700)



Suplementy zgodnie z rozpiską czyli:

Redox 2caps rano na czczo
Kreatyna 3g rano
ALA, Berberyna, Bacopa do śniadania
Omega 3 1g, Spirulina do 2 posiłku
Gymnema, D3, Mg, Cynk, Coleus, NAC, różeniec, Palma, Wit C - do posiłku nr 3

Poza tym, jedzenie na jutro zrobione, torba na trening gotowa, czas na odpoczynek. Dzisiaj wcześnie spać, żeby te 7-8h przespać a pobudka o 6
Wiem, że lubicie zdjęcia i wolicie je niż czytać opisy, to zrozumiałe. Jednak w mieszkaniu, które chwilowo wynajmuję nie ma ani jednego pomieszczenia/miejsca gdzie można zrobić dobre zdjęcie, o dobrym świetle nie wspominając Uwierzcie mi, że robię co mogę. Niedługo się to zmieni i kończyć test będę już w innym miejscu

Do jutra!




Zmieniony przez - Jassiek w dniu 2019-01-07 19:20:29

Zmieniony przez - Jassiek w dniu 2019-01-07 19:22:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Tu sie wypiski wklejaja a ja dopiero z pracy wlasnie wjechaly preworkouty i jazda na silke!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
w końcu jakaś kobieta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Lucyna86
w końcu jakaś kobieta :)


No jakieś fotki będzie można zobaczyc fajne

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Viki piękna wypiska :) jasiek reprezentuje gang Juniora więc nie daj ciała hehe
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687


Jestem i ja w końcu ogarnięty dzisiejszy dzień

Ten dzień już od wczorajszego wieczora nie układał się po mojej myśli... najpierw nie umiałem zasnąc, a kiedy już ten błogi stan mnie dosięgnął trzeba było wstawać o 3:40... Po wyjściu z domu okazało się, że nie zapomniałem pierwszego posiłku czyli BPC... ale trzeba było jakoś to przeżyć. Później było już troche lepiej, ale generalnie nic fajnego służba 12h z czego 8h na mrozie... powrót do domu i na trening, z tego tytułu dzisiaj troszke zmieniłem suplementacje okołotreningową. Generalnie dzisiaj dzień pracujący więc nic szczególnego się nie działo :)



Dzisiejsza dieta



Potreningowa kolacja czyli 330ml śmietany 30% ubitej na sztywno i chamsko jedzonej łyżka z tego oto plastikowego naczynia tak zwany reallife vs netlife haha


Tutaj posiłki przygotowane na cały dzień (w pracy nie mam możliwości robienia zdjęc)
Mięska były dwa takie kawałki zjedzone oczywiście z majonezem.
Jajka nie zgadniecie... z majonezem ^^
W tym metalowym kubku termicznym nieszczęsna BPC z olejem MCT, masłem klarowanym i białkiem SFD Protein Plus o najlepszym smaku Rum&Coke





Dzisiejszy trening

Mimo ogólnego zmęczenia trening wszedł całkiem przyzwoicie. Dzisiaj jak na prawdziwego Dzika przystało Międzynarodowy Dzień Robienia Klaty.
Klatka 4s 6-8p
Wyciskanie sztangi ławka płaska
Wyciskanie sztangi ławka skos ujemny
Rozpiętki ławka płaska
Wyciskanie hantli skos dodatni



Suplementacja

W ciągu dnia z podziałem na rano i wieczór

Omega3- 2x1
Coleus Forskohlii- 1x1
MagB6- 2x1
Ashwa- 1x1
Cynk- 1x1
Vitaminall- 2x1

Suplementacja okołotreningowa została delikatnie zmodyfikowana, żeby w miare normalnie zasnąc dzisiaj, mianowicie:

Redox- 2x1
Citrulline- 3g
AAKG- 5g
BCAA- 10g
Creatyna- 10g (5g przed i 5g po)

Coffeine- dzisiaj zrezygnowałem
BHB zostawiam na późniejszy okres

Ogólnie reakcja na Redoxa i AAKG i Citrulline (solo) bardzo pozytywna po około 15min delikatnie zwiększona potliwość, w czasie treningu zmęczenie zminimalizowane i mocna pompa. Póki co na temat Redoxa nie mogę specjalnie się wypowiedzieć bo delikatny głód doskwierał z powodu cięcia kalorii. Jutro trening rano więc już normalnie wszystkie suplementy jak w rozpisce.

Plan na jutro gotowy! Sniadanie ---> trening---> gotowanie---> praca (nocka 18-6) oczywiście w międzyczasie cardio z młodą:)

Widzimy się jutro!






Zmieniony przez - RikRozz w dniu 2019-01-07 21:50:09

Zmieniony przez - RikRozz w dniu 2019-01-07 21:55:49

Zmieniony przez - RikRozz w dniu 2019-01-07 22:01:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33143 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
anubis84
Viki zazdro takiej siłowni, to wygląda jakbyś się szykowała do zawodów American Ninja Warriors
No silka na wypasie - można powiedzieć że wymarzony plac zabaw dla każdego :D .
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Powodzenia dla wszystkich !!!

Viki - miejsce do treningu MEGA.
Kiedy zobaczymy Cię w Ultimate Beastmaster ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687

Dzień 2

Witam wszystkich!

Dzisiejszy dzien zupełnie inny niż wczorajszy super sen, pobudka okolo 9:00 śniadanie suplementacja i o 10:00 na trening SUPER! Szybkie zakupy, gotowanie i czekam na żone jak wróci z małą terrorystką ^^ Troche zabawy i pewnie wpadnie drzemka przed pracą Dzisiaj zdecydowanie wcześniej z tytułu nocnej zmiany

Dieta







Dieta dzisiaj już bez niespodzianek rano jajecznica z przepiórczych jaj (18szt) i 125g boczku czyli tluszcze bialko super śniadanko

Obiad tutaj również bez większych rewelacji 550g kiłbasy smażonej na smalcu z cebulka podane z majonezem i olejem MCT. W domu zjem okoły połowy reszte zostawiam do pracy razem z trzecim posiłkiem bo jednak cała noc przedemną.

Trening







Barki 4s 6-8p
Wyciskanie hantli siedząc
Wznosy hantli bok
Odwrotne butterfly
+3ćwiczenia na triceps


Dawno nie zrobiłem tak świetnego treningu, pełne skupienie, pobudzenie, chęć do treningu, zjazd treningowy zdecydowanie mniej odczuwalny wręcz nie odczuwalny wogólne.

Suplementacja






W ciągu dnia z podziałem na rano i wieczór (z czego wieczór dzisiaj bedzie około godz 15 przed wyjściem do pracy)

Omega3- 2x1
Coleus Forskohlii- 1x1
MagB6- 2x1
Ashwa- 1x1
Cynk- 1x1
Vitaminall- 2x1


Suplementacja okołotreningowa

Redox- 3x1
Citrulline- 3g
AAKG- 5g
BCAA- 10g
Creatyna- 10g (5g przed i 5g po)
Caffeinne- 1x1


Drugi dzień i jest na prawde super! Redox w połaczeniu z citrullina i aakg i caffeinne to strzał w dziesiątke! Czas działania po około 15minutach suple przed treningiem wrzucam w domu przed wyjściem na siłownie. Wzmożona potliwość, wytrzymałość treningowa zdecydowanie podwyższona, skupienie na treningu powiem w ten sposób nie mam ochoty z nikim rozmawiać najważniejszy jest trening, tak jak wcześniej pisałem wręcz brak zjazdu na treningu.

Głód niedokucza, co więcej nawet specjalnie głodny nie jestem, jednak na ostatniej redukcji na highFat było podobnie więc tutaj nie wiem czy to zasługa diety czy bardziej Redoxa.

Na marginesie troche o BCAA jestem troszke zawiedzony smakiem whisky&cola jest dość chemiczny wręcz smakuje jak tania podróbka żelek haribo o smaku coli, jeżeli chodzi o rozpuszczalność super dużo lepsza w porównania do FA które używałem wcześniej.

A więc tak dzisiaj do pracy na noc i jutrzejszy dzień to ten którego nie lubie najbardziej... ale o tym jutro.

Pozdrawiam wszystkich i do jutra



Zmieniony przez - RikRozz w dniu 2019-01-08 14:05:48

Zmieniony przez - RikRozz w dniu 2019-01-08 14:08:00

Zmieniony przez - RikRozz w dniu 2019-01-08 14:09:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocne odżywki dla chudego

Następny temat

Agmatyna

WHEY premium