SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test redukcyjny RedoxHardcore - podsumowanie str 43-45 - Viki vs Jasiek vs RikRozz

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 43561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Banan czyli jak TeamLeBron czy TeamGiannis? Chyba jednak LeBron, bo „antetokumpo” nie wiem czy dobrze napisalem sadzi dunki razem z ludzmi a LeBron dodatkowo z Antetokumpo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
No ja jestem fanem LBJ , ale Antek to może być za jakiś czas ten sam poziom. Gość jest takim freakiem i ma takie możliwości, że pozamiata tą ligą już za moment.
Dodatkowo kibicuje Oklahomie, na Wschodzie bida ale Wlasnie Bucks, Toronto, wczoraj był bardzo dobry meczyk w Bostonie (vs Oklahoma)
DoDo - nie mam na to czasu, poza tym nie gram i nie obstawiam, odkąd weszły w życie przepisy o legalnych bukmacherach itd
to granie 4fun straciło sens :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
A co powiesz o Donciciu to jest mega kozak! Ja sie pytam po co glosowanie fanow!? A dwa 10zestawien typu punkty podania itp Doncic 8/10 pierwsza trojka i taki gosc jest niewybierany do ALLSTAR GAMES?! No ja sie pytam gdzie tu sens i logika? Nie zabierajac nic Nowiztkiemu ale jednak Luka King
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Doncic masakra , bardzo mi się podoba ten gość, a teraz bedzie miał szansę stworzyć najlepszy w historii Europejski duet w NBA, bo do Dallas w niespodziewanej wymianie sprzed kilku dni trafił z NYK Kristaps Porzingis, kolejny diament.
Niepewność jest oczywiście bo Łotysz jeszce nie ma daty powrotu po kontuzji kolana z zeszłego roku , ale ja wierze ze młody organizm - dojdzie do siebie i razem z Doncicem mogą pozamiatać , kombo niesamowite
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Tego drugiwgo nie znam az tak gleboko jeszcze nie wszedlem... w nba hahaha ale Donek czapki z glow A za drugiego trzymam kciuki i szybkiego powrotu do zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
RikRozz
Tego drugiwgo nie znam az tak gleboko jeszcze nie wszedlem... w nba hahaha ale Donek czapki z glow A za drugiego trzymam kciuki i szybkiego powrotu do zdrowia


mała próbka jego możliwości




i krótki cytat z mojej ulubionej strony o nba, który Ci go lepiej przybliży
"Knicks oddali swojego 23-letniego, mierzącego 221 centymetrów gwiazdora, ale też zawodnika, który nadal rehabilituje się po bardzo poważnej kontuzji zerwania ACL w lewym kolanie. Do tego zawodnika, który już wcześniej nie był okazem zdrowia i od początku kariery opuścił trochę meczów (łącznie 26 w pierwszych dwóch sezonach) z powodu różnych urazów. Dlatego w jego przypadku obawy o długoterminowe zdrowie są naprawdę uzasadnione i stawianie na niego jako franchise playera to ogromne ryzyko. Choć równocześnie jest to bardzo kuszące, bo wszyscy świetnie pamiętamy jak fantastycznie grał na starcie poprzedniego sezonu (27 punktów, 7 zbiórek, 2 bloki i 41% za trzy). Ma niesamowite warunki fizyczne, bardzo dobry rzut, wielki potencjał i jeśli tylko będzie zdrowy, powinien być w ścisłym gronie najlepszych zawodników NBA.

To jest o tyle nietypowe, że ona ma 221 cm wzrostu, jest środkowym, a rzuca trójki na poziomie % jak Curry i to nie na małej próbie, tylko regularnie
Mają szansę stworzyć coś niesamowitego, o ile zdrowie dopisze, a w międzyczasie jakieś kolejne transfery nie pomieszają sprawy ich obecności w jednej drużynie oraz braku jakiegokolwiek wsparcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Dobre to to filmik zobacze w domu ale faktycznie takie warunki i teojki jakby dolozyl dobry dunk do tego to zawodnik kompletny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Kuba skoro mowisz ze sadzi troje jak Curry to w połaczeniu z tymi dunkami to jest koszykasz kompletny (moglby jedynie troche miesa zarobic co bedzie nie lada wyczynem z jego wzrostem, nie mowie ze ma wygladac jak Shaq albo LeBron ale troche wiecej bo patyczak troszke) ;)

Dzien 29

Cały dzien w pracy jednak od samego rana (340 pobudka) dobra energia i pozytywne myslenie mnie nie opuszczalo. Mimo zmeczenia w pracy to byl dobry dzien z boku czasami wydaje sie ze czlowiek tylko siedzi i nic nie robi, a jednak caly czas cos.... nie polecam

Dieta

Dieta ciagle trzymana mimo jakis tam uchybien, ktore nie przeszkadzaja w dazeniu do wymarzonej sylwetki :) dzisiaj bez zdjec bo nic sie zwyczajnie nie nadawalo hahaha


Trening

Barki 4s 6-8p
Wyciskanie hantli siedziac
Wznosy hantli bok
Odwrotne rozpietki
3xtriceps (a zrobilem biceps bo mi sie pomylilo)

Suplementy

Dzis suplementacja to byl jakis ogien sam nie wiem jak to ogarnalem...

REDOX- 3x1
Omega3- 2x1
Coleus Forskohlii- 1x1
MagB6- 2x1
Ashwa- 1x1
Cynk- 1x 1/4
Chrom- 1x1

Okołotreningowo
REDOX -3x1
Caffeine -1x1
BCAA- 10g
AAKG- 8g
Citrulline- 5g
D-Ryboza - 15g
BHB- 13g


REDOX z rana bardzo fajna opcja, pochamowal laknienie gdzies do godziny 900 wiec super od razu energia i chec do wyjscia z domu mimo baaardzo wczesnej godziny i kupy sniegu. Pobudzenie poskutkowalo podwojnym cardio najpierw przy moim aucie pozniej zony takze odsniezanie pelna geba haha : Wieczorem REDOX znowu dawka pobudzenia i motywacji treningowej super zwiekszona potliwosc odczuwam dopiero na cardio schodzac z biezni schodow rowerka czy czegokolwiek wygladam jakbym wyszedl z basenu taki mokry, ale napewno dodatkowo zwieksza wytrymalosc bo gdzie ja i 40-60min cardio po treningu.

Pozdrawiam i do jutra!


Zmieniony przez - RikRozz w dniu 2019-02-05 08:41:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607836
Nie miałeś problemów ze spaniem po wieczornej dawce Redoxa?

3:40 to nie jest rano... to jest środek nocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1687
Viki
Nie miałeś problemów ze spaniem po wieczornej dawce Redoxa?

3:40 to nie jest rano... to jest środek nocy


Haha raz mialem problem i jak po niezlych narkotykach do 120 oczy jak 5zloty i nagle budzik o 340... wczoraj jednak nie bylo takich problemow a druga sprawa moglem pospac bo dzis dopiero na noc ale i tak wstalem o 630 bo mloda do przedszkola trzeba bylo zawiesc i pozniej trening

Swoja droga dobre pytanie GDZIE JASIEK SIE PODZIAL!?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocne odżywki dla chudego

Następny temat

Agmatyna

WHEY premium