SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Iron Horse nr 8 : Iron Mass i Iron Pump,czyli siła ,masa energia.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
masti
Drazekm dobrze rozumiesz-jest to bardzo istotne by ocenić efektywność zmian.


W takim razie prosze o podanie konta na które mam wpłacić pieniadze za suplementy do testu bo nie mam sprzetu który jednym ciagiem nagrałby wszystkie serie tego cwiczenia bez przerwy. Powtarzam jeszcze raz w temacie naboru do testu nie byo ani słowa o nagrywaniu non stop tylko o mierzeniu czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Jsdolan- od rana się nie bierze przedtreningówki :)


Wyluzuj,jest fajna pogoda,słońce świecie,pewnie i wolne masz a tu takie teksty ostre.


Nikt tu do ciebie nie ma żadnych pretensji tylko drazekm zwrócił uwagę co do techiki nagrania filmu.
Nie ma się o co obrażać.



A dlaczego tobie tel nie nagra 15 minut filmu?
Pamieć za mała czy inne powody?

Ja moge ok 80 minut nagrać ale mam dodatkową kartę pamieci-to wydatek ok 25 zł a uciecha duża :)


Zmieniony przez - masti w dniu 2019-04-20 09:35:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Możesz też ustawić nagranie filmu a najniższej jakości-wtedy zabiera to o wiele mniej pamieci i nawet na tel wejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Można też poprosić córkę. Zrobić świąteczny wspólny trening, nagrać film i miło spędzić czas.
Bez nerwów, z uśmiechem na ustach
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
masti
Jsdolan- od rana się nie bierze przedtreningówki :)


Wyluzuj,jest fajna pogoda,słońce świecie,pewnie i wolne masz a tu takie teksty ostre.


Nikt tu do ciebie nie ma żadnych pretensji tylko drazekm zwrócił uwagę co do techiki nagrania filmu.
Nie ma się o co obrażać.



A dlaczego tobie tel nie nagra 15 minut filmu?
Pamieć za mała czy inne powody?

Ja moge ok 80 minut nagrać ale mam dodatkową kartę pamieci-to wydatek ok 25 zł a uciecha duża :)



Zmieniony przez - masti w dniu 2019-04-20 09:35:05


Nie nagra z tego powodu że przegrzewa sie procesor i niektóre funkcje wtedy sie wyłączają miedzy innymi nagrywanie. O tym juz pisałem podczas wstawiania filmików do testu. Ja cały czas byłem wyluzowany to Drazek sie przyczepił i zaczął mnie wyzywać od "Januszy".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
.








Zmieniony przez - jsdolan5 w dniu 2019-04-20 09:41:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Przedszkole popłakałem się ze śmiechu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
A ktoś nie może ci pożyczyć na nagranie-,żona,córka,syn itp ?

Warto się w takim razie rozejrzeć za innym tel-bo ten raczej się juz kończy i nawali w najgorszym momencie.
Też tak miałem w Holandii-jak mnie gps wysiadł a za chwilę tel się wyłączył i nie chciał działać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Panowie-są święta a tu zamiast Peace to się wnerwiacie nawzajem bez sensu.





I wszystko w temacie :)


Zmieniony przez - masti w dniu 2019-04-20 09:53:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10075 Napisanych postów 30407 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728869
Jadę na zakupy ,bo mnie Iza tym serniczkiem zdenerwowała :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs błyskawiczny-sprawdzamy treningi mistrzów-tym razem Pudziana :)

Następny temat

Czy można mieć genetyczną blokadę przed wzrastaniem- rozbudowę masy mięśniowej ?

WHEY premium