SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Iron Horse nr 8 : Iron Mass i Iron Pump,czyli siła ,masa energia.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
czyli jak kumam po swojemu 6 x 16 z progresja , nie mam suwnicy , zostaje ohp
progrsja
20 , 22.5, 25, 27.5, 30, 32.5 ,
malo to wyglada , ale to i tak wychodzi 86 powt. w kilka minut
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30559 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131136
KEBUL74
czyli jak kumam po swojemu 6 x 16 z progresja , nie mam suwnicy , zostaje ohp
progrsja
20 , 22.5, 25, 27.5, 30, 32.5 ,
malo to wyglada , ale to i tak wychodzi 86 powt. w kilka minut
Z tym, że w ostatniej serii ciężar będzie większy niż napisałeś gdyż jest ona wykonywana z przerwami ok. 20-30 sekundowymi i w sumie ma zawierać 16p (np. 8p + 4p +4p)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421


4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30559 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131136
KEBUL - cieszę się, że udało mi się dobrać odpowiednio progresję ciężaru do swoich możliwości
Patrząc na Twoją walkę widać, że nie jest to takie proste!
Piąta seria "rozgrzewkowa" była "składana " z dwóch a ostateczna aż z sześciu!
Dałeś radę!
Wyciskanie stojąc jest trudne ale trochę łatwiejsze niż wyciskanie w siadzie w pionowej pozycji (moja ławka ma ten pion - moje kręgi lędźwiowe to odczuły).
Drazekm wyciskał na maszynie a ławka miała skos odbiegający od kąta prostego podobny do wyciskania na górną klatę. To takie stwierdzenie faktu a nie czepialstwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530529
Niestety dzisiaj przyjechałem z pracy około godz 20:00 dlatego filmik testowy co prawda nagrałem ale dużo po terminie ( jeszcze sie zgrywa). Trochę sobie pokpiłem, slaby po tej grypie jestem strasznie . Wyszło jak wyszło nie jest to na pewno to co na filmie instruktarzowym, dodatkowo dwa razy podczas nagrywania mi sie telefon wyłączył ( wyskoczył komunikat ze sie przegrzewa ) w efekcie 6 serię zrobiłem 3 razy.

Do testu się juz nie załapię, zresztą wykonanie jest raczej mierne, ale jak obiecałem ze film wrzucę to wrzucam
Filmiki
Wyciskanie sztangi z klatki piersiowej siedząc
20, 25, 27, 29, 30 kg x 16p - ostatnia seria 33kg się nie nagrała




Wyciskanie sztangi z klatki piersiowej siedząc
ostatnia seria 33kg nagrało sie tylko 10 powtórzeń




Wyciskanie sztangi z klatki piersiowej siedząc
ostatnia seria po ostygnięciu telefonu - 33kg x 16 powtórzeń


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30559 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131136
jsdolan - Ostatni film nie dostępny.
Walka była już w piątej serii.
Szkoda, że były problemy z nagrywaniem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Viki -nikogo nie obraziłem tymi Januszami I Grażynami ani nie odrobionymi zadaniami,chyba całej wypowiedzi nie przeczytałaś ,bez negatywnego nastawiania się .

Co do wytrzymałości i mojej definicji-to nie była definicja ,tylko luźna uwaga,bez dzielenia włosa na 4 :) (oczywiście nie dosłownie :) )

Dalej się na tym nie chce tu rozwodzić,bo to temat testowy a nie o wytrzymałościach różnego rodzaju.
W innym temcie juz wydawało mnie się ,że doszliśmy do consensusu,żę nawet 50-60 powtórzeń to trening na siłę i masę a nie wytrzymałościowy,czy na rzeźbę-zerknijcie na konkurs gigant serii Arnolda choćby,czy ostatni konkurs ćw Pudziana.

Poza tym -wyluzujcie trochę-piszę tu tak jak do dobrych kolegów i koleżanek z siłowni a nie do nadętej swoją ważnością delegacji politycznej z muchami w nosie.

Co jeszcze?

Tak,był tam też ukryty przekaz, ale to już nieaktualne-spytajcie się Szajby-będzie wiedział o co chodziło :)


Na tą chwilę mamy już testerów-po południu napisze więcej -teraz jadę na trening,bo wczoraj dosłownie od rana do wieczora miełem typowy trening wytrzymałościowy albo ,jk ja to nazywam-płatne aeroby :)











Zmieniony przez - masti w dniu 2019-02-16 09:39:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Viki -nikogo nie obraziłem tymi Januszami I Grażynami ani nie odrobionymi zadaniami,chyba całej wypowiedzi nie przeczytałaś ,bez negatywnego nastawiania się .

Co do wytrzymałości i mojej definicji-to nie była definicja ,tylko luźna uwaga,bez dzielenia włosa na 4 :) (oczywiście nie dosłownie :) )

Dalej się na tym nie chce tu rozwodzić,bo to temat testowy a nie o wytrzymałościach różnego rodzaju.
W innym temcie juz wydawało mnie się ,że doszliśmy do consensusu,żę nawet 50-60 powtórzeń to trening na siłę i masę a nie wytrzymałościowy,czy na rzeźbę-zerknijcie na konkurs gigant serii Arnolda choćby,czy ostatni konkurs ćw Pudziana.

Poza tym -wyluzujcie trochę-piszę tu tak jak do dobrych kolegów i koleżanek z siłowni a nie do nadętej swoją ważnością delegacji politycznej z muchami w nosie.

Co jeszcze?

Tak,był tam też ukryty przekaz, ale to już nieaktualne-spytajcie się Szajby-będzie wiedział o co chodziło :)


Na tą chwilę mamy już testerów-po południu napisze więcej -teraz jadę na trening,bo wczoraj dosłownie od rana do wieczora miełem typowy trening wytrzymałościowy albo ,jk ja to nazywam-płatne aeroby :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Mamy już czterech testerów:

-drazekm - ,po "powrocie z Holandii", jak sam pisał, do barków się nie przykłada-więc w tym teście będzie okazja to nadrobić i energicznie nabrać trochę siły i masy -nie tracąc rzeźby.

Czy to się uda? Śledźcie tematy testowe .


- kebul74 -wejście Smoka po pewnej absencji-akurat testowo to bardzo dobrze się składa-będzie okazja obserwować zmiany w przyspieszonym tempie .


Czy to się uda? Śledźcie tematy testowe .

- jsdolan -znany z tego ,że nie odpuszcza -więc takiego kogoś bardzo chętnie widzimy w teście.
Będzie okazja przekonać się jak zadziałają w tym wypadku suplementy i super intensywny trening.


Czy to się uda? Śledźcie tematy testowe .

- maacek-hardcor na treningu w pełnym ,najlepszym wydaniu.Tu nie ma cackania się z 3 seriami na dane ćwiczenie,tu serie robi się hurtowo :)
Tak się składa,że Maacek robi masę i marzy o 100 kg.

Czy to się uda? Śledźcie tematy testowe .

Wybrani testerzy wysyłają na priv do mnie dane do przesyłki. i zakładają tematy testowe:


Test Iron Horse nr 8 : Iron Mass i Iron Pump wg............nick testera







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10058 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Dziś udało się nagrać trening Damiana na łapy-czyli trening bicepsów i tricepsów(pewnie wkrótce zrobimy z tego wyzwanie konkursowe-typu sprawdzamy treningi mistrzów.

Udało mnie się dowiedzieć,co Damian myśłi o tym naszym teście-i stosowanych do tego suplementach-szczególnie-tak kontrowersyjnego ,jak gainer białkowo -węglowodanowy na masę,siłę i energię .

Wrzuce tu film za ok 2 godziny-ładuje się jeszcze :)


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs błyskawiczny-sprawdzamy treningi mistrzów-tym razem Pudziana :)

Następny temat

Czy można mieć genetyczną blokadę przed wzrastaniem- rozbudowę masy mięśniowej ?

WHEY premium