SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Iron Horse nr 8 : Iron Mass i Iron Pump,czyli siła ,masa energia.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez masti za pkt 1 regulaminu
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10057 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10057 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
A tak teraz przyszło mnie do głowy jedno pytanie-które właściwie powinienem zadać na samym początku :

Kto stosował już gainery przez okres 6 tygodni i jakie mieliście efekty?






Zmieniony przez - masti w dniu 2019-02-17 16:58:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12145 Napisanych postów 30556 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131122
Cały czas mam gainer - ale nie w proszku
Niestety, nie dane mi było mieć takiej sposobności jak nasi testowicze!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10057 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Podejrzewam,że wiekszość tu opowiadających jest w podobnej sytuacji.


Film już gotowy:

Specjalnie dla Was -zapraszam




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12976 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607862
Stosowałam gainer innej firmy po treningu, ale w moim przypadku to nie miało sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10057 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
Viki-napisz dokładniej-bo to ciekawe.
U ciebie jest bardzo duży przemiał energii,więc trochę dodatkowych węgli i białka powinno pomóc trenować jeszcze więcej .
I waga niewiele w górę powinna iść-tak myślę ,że u ciebie to max z 2-3 kg w te 6 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12976 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607862
Masti to było jeszcze za czasów jak nie biegalam i ciwczylam tylko na siłowni. Robiłam wtedy któryś etap rocznego planu Thiba, chyba z priorytetem na klate i barki, w sumie 5 treningów w tygodniu.
Ja jestem mała więc zapotrzebowanie też nie było jakieś bardzo duże, spokojnie mogłam dostarczyć kcal z normalnego jedzenia Nadmiar węgli sprawił, że waga szła w górę, wody złapałam sporo i sylwetka jakaś miękka się zrobiła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10057 Napisanych postów 30391 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728798
A jak uważasz ?
-wtedy trenowałaś bardziej intensywnie dłużej i miałaś duży wydatek energii ?
-czy teraz jest to bardziej energochłonny i intensywny,objętościowy trening?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
czy na te 6 tygodni jest jakis specyficzny program? czy po prostu do mojego 531 dokladam dodatkowe cwiczenia na barki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12976 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607862
masti
A jak uważasz ?
-wtedy trenowałaś bardziej intensywnie dłużej i miałaś duży wydatek energii ?
-czy teraz jest to bardziej energochłonny i intensywny,objętościowy trening?


Masti ciężko porównać. Wtedy to był trening tylko siłowy, na dość dużych obciążeniach 5x w tygodniu. Teraz mam treningi 6x w tygodniu, czysto siłowych mało lub wcale, głównie wytrzymałość i bieganie. A do biegania organizm się adaptuje więc nie wiem jak bardzo energochłonne są treningi.
W każdym razie dla mnie lepsza opcja po treningu to koktajl z owoców, zdrowych węgli, warzyw i wheya. Makro i kcal pewnie takie jak w gainerze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs błyskawiczny-sprawdzamy treningi mistrzów-tym razem Pudziana :)

Następny temat

Czy można mieć genetyczną blokadę przed wzrastaniem- rozbudowę masy mięśniowej ?

WHEY premium