SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Test Iron Horse nr 8 : Iron Mass i Iron Pump,czyli siła ,masa energia.

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
ojan
LiptonS
6 tygodni na przedtreningówce i gainerze, tuż to świnio masa.
Bajdurzysz!
Co ma przedtreningówka do masy?



Nie wiem, zapytaj się mastiego po co ona jest w teście.

Nie bajdurzę, 6 tygodni na tym gainerze to ekstra +580 kcal dziennie w diecie. Ja po takim zastrzyku kalorii, po 6 tygodniach wyglądałbym jak









Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2019-02-14 19:31:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30523 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130839
LiptonS
ojan
LiptonS
6 tygodni na przedtreningówce i gainerze, tuż to świnio masa.
Bajdurzysz!
Co ma przedtreningówka do masy?
Nie wiem, zapytaj się mastiego po co ona jest w teście.
Nie bajdurzę, 6 tygodni na tym gainerze to ekstra +580 kcal dziennie w diecie. Ja po takim zastrzyku kalorii, po 5 tygodniach wyglądałbym jak


Dalej bajdurzysz! (odpowiedź piszę bez zobaczenia Twojego zdjęcia - informacja o tym pokazuje mi się w czasie pisania )). Zadałem pytanie: jaki jest związek przedtreningówki z masą (żeby nie powiedzieć ze świniomasą). Ty piszesz o tym jak wyglądałeś po przekroczeniu zapotrzebowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ojan
Kabo - to było ćwiczenie do naboru do Testu.
Viki - jadłabyś mniej swojej żywności
Masa to może być masa mięśniowa a nie tylko masa ciała. Test zawiera sprawdzenie jak działają suplementy na masę siłę i energię .
(Chyba przeoczyłem informację o tym jakie suplementy wchodzą w skład tego testu?)


nie tylko info o suplementach przeoczyłeś

masti

Do sprawdzenia efektów-oprócz pomiarów antropometrycznych(wzrost ,waga,obwód uda bicepsu,klaty pasa),będzie do sprawdzenia specjalny trening mistrzów na barki.

Powyższy trening też będzie ćwiczeniem sprawdzającycm efekty suplementów.
Czyli robimy go na początku testu i na końcu.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
LiptonS
Zapowiada się super test, w super ćwiczeniu, które było moim wyznacznikiem progresu w poprzednim teście.
Zgłaszam się do testu, jeśli wolno.


Wycofuje swoje zgłoszenie, bo bez sensu jak dla mnie jest stosowanie takich suplementów na masie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30523 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130839
kabo9
ojan
Kabo - to było ćwiczenie do naboru do Testu.
Viki - jadłabyś mniej swojej żywności
Masa to może być masa mięśniowa a nie tylko masa ciała. Test zawiera sprawdzenie jak działają suplementy na masę siłę i energię .
(Chyba przeoczyłem informację o tym jakie suplementy wchodzą w skład tego testu?)


nie tylko info o suplementach przeoczyłeś

masti

Do sprawdzenia efektów-oprócz pomiarów antropometrycznych(wzrost ,waga,obwód uda bicepsu,klaty pasa),będzie do sprawdzenia specjalny trening mistrzów na barki.Powyższy trening też będzie ćwiczeniem sprawdzającym efekty suplementów.
Czyli robimy go na początku testu i na końcu.


No i co z tego?
Nie chcesz się porównać z innymi to Twoja decyzja.
Wiele rzeczy przeoczyłem i wiele opacznie zrozumiałem.
Nie jestem z tego dumny.
Dzięki uważnym użytkownikom ( i Tobie) staram się aby tak nie było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
no i to z tego, że to nie tylko jest ćwiczenie do naboru jak sugerowałeś w odpowiedzi na mój post
tylko obowiązkowe jak ja napisałem
oczywiście nie ma obowiązku robienia go przez cały test, ale osoba przez Was zaproponowana (a nie z otwartego naboru) też je musi zrobić przynajmniej dwa razy
zdania
"Nie chcesz się porównać z innymi to Twoja decyzja. "
nie rozumiem w kontekście naszej dyskusji i poprzednich postów, więc nie będę się do niego odnosił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12962 Napisanych postów 20721 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607709
LiptonS
ojan
LiptonS
6 tygodni na przedtreningówce i gainerze, tuż to świnio masa.
Bajdurzysz!
Co ma przedtreningówka do masy?



Nie wiem, zapytaj się mastiego po co ona jest w teście.

Nie bajdurzę, 6 tygodni na tym gainerze to ekstra +580 kcal dziennie w diecie. Ja po takim zastrzyku kalorii, po 6 tygodniach wyglądałbym jak










Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2019-02-14 19:31:14


Lipton 580kcal? Ja widziałam info, że jedna porcja to 350kcal a producent zaleca dwie
No nikt mi nie wmówi że to suplement na redukcję Chyba, że ktoś redukuje jedząc 3000-4000 kcal to taki szejk zamiast posiłku różnicy nie zrobi
Przedtreningowka ma szerokie zastosowanie w różnych okresach robienia formy, ale gainer?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30523 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130839
Viki - pytałem o przedtreningówkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30357 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728582
Pierwsze co mnie przychodzi do głowy :


"Ale w koło jest wesoło"



Druga sprawa-prosty test,nieskomplikowane suplementy,propozycja treningu w sposób znany od min 20 lat,jeśli nie dłużej a tu wpisy rozpowszechniające wszelkie mity kulturystyki ,diety i suplementacji ,jakie zdołali wymyślić "Janusze i Grażyny Fitnessu ."

A najdziwniejsze,że to piszę osoby naprawdę z doświadczeniem i konkretnymi wynikami , osiągnięciami :)


Stąd śmiało mogę stwierdzić-nie odrobiliście zadań domowych i pewnie dziś "nie byliście sobą" (przez Walentynki ? )


Trzecia sprawa-przy okazji zrobiliście super reklamę Iron Mass-bo ,jak na jednym opakowaniu 7 kg,w sześć tygodni można zrobić przerażającą świnio masę,to jak to przeczytają koksiarze-wyrzucą wszystkie sterydy na śmietnik i ustawa sie w kolejce po ten rewelacyjny suplement,wg Waszych opisów,lepiej działący niż potężna "Bomba ":)

Nie mam teraz czasu wszystkiego tłumaczyć,bo to doskonale wiecie-stąd rzucę kilka krótkich haseł:



-trening wytrzymałościowy to praca tlenowa,gdy mięśnie pracują beztlenowo-to budują, siłę, masę, kształty,gęstość


-w dawniejszej kulturystyce formę na zawody robiło się na węglowodanach i białku-aż po same zawody a kulturyści mieli i masę i rzeźbę i siłę na scenie.
Taki gainer wtedy idealnie by sie sprawdzał

Świnio masa to wymysł amerykańskich kulturystów żarłoków,już od paru dobrych lat się od tego odchodzi,bo jest bez sensu i obciąża zdrowie.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 819 Napisanych postów 4534 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262186
Viki

Lipton 580kcal? Ja widziałam info, że jedna porcja to 350kcal a producent zaleca dwie
No nikt mi nie wmówi że to suplement na redukcję Chyba, że ktoś redukuje jedząc 3000-4000 kcal to taki szejk zamiast posiłku różnicy nie zrobi
Przedtreningowka ma szerokie zastosowanie w różnych okresach robienia formy, ale gainer?


Sporo kalorii jak na 1 dzień z gainera, ja biorę jeszcze 2 porcje białka więc z prochu miałbym 1000 kcal.
Na redu, wiadome, że lepiej zjeść normalny posiłek, bo przynajmniej zapcha się żołądek na kilka godzin.
Ja nie stosuje przedtreningówek, ani gainerów, jedynie co w tym teście mnie przyciągnęło, to moje ulubione ćwiczenie.
Chciałem dziś nagrać swoja próbę, ale niech lepiej drazekm się dostanie do testu, bo widać, że ma zawzięcie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs błyskawiczny-sprawdzamy treningi mistrzów-tym razem Pudziana :)

Następny temat

Czy można mieć genetyczną blokadę przed wzrastaniem- rozbudowę masy mięśniowej ?

WHEY premium