SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING, DIETA I SUPLEMENTACJA DLA KAŻDEGO JUNIORA

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
oj żartuję sobie przecież jako mój kolega ze spamu powinieneś to wiedzieć :-* Sam odpowiedziałeś sobie na pytanie, czemu mleko jest nie najlepszym wyjściem zgadzam się z tym co mówi rutkow, ale uważam osobiście, że w naszym wieku jak ktoś nie ma problemów z trawieniem to wcale nie musi wyrzucać mleka z diety, a jedynie ograniczyć

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2014-04-06 15:45:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7520 Napisanych postów 49527 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385537
mleko nie sprzyja redukcji ze wzgledu na trawienie i odkladaniu sie w formie fatu , jak chcesz na prawde podejsc do redu dobrze je odrzucić albo zredukowac do minimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zgadzam się w 99% Są badania dot. mleka jako napoju bezpośrednio po treningu - regeneracja jak talala. Więc podsumowując: mleko na redukcji w porze po treningowej jak najbardziej, w innych porach ograniczyć. Ja np. podbijam mlekiem kcal przy aktualnych założeniach mojego treningu i diety, ale jak wejdę na "wycinkę ostateczną" to mleko leci tylko po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2120 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15700
Też dołączam się do pytania. Tak poza tym artykuł spoko

Dziennik Treningowy, redukcja:

[ http://www.sfd.pl/[DT]_Gobi__PROJEKT_REDUKCJA-t1016892.html ]

Pomogłem?
Nie żałuj soga

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
https://www.sfd.pl/Zbawienny_wpływ_mleka_na_organizm_sportowca_art_-t645139.html

Gdzieś Solaros o tym pisał bardzo dużo, ale nie moge teraz znaleźc. Jest pełno art o szkodliwych właściwościach mleka, ale to jak z aspartamem, takie biadolenie. Niektórzy mogą bez konsekwencji, inni nie. Po treningu się zaleca, w innych posiłkach niekoniecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 409 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5083
Kawał dobrego Artuu. Również mleko bym odrzucił, bo u mnie niestety nie sprzyja. Poza tym jest elegancja francja.

Soooooooooo I'm Awesome.

Twarrrogowe Ptaasie Mleeczko
[www.sfd.pl/Twarogowa_rozkosz.-t1018957.html]

Dietetyczne Gofry dla każdego.
[www.sfd.pl/Sobotnia_Rozpusta_u_Thisisosom.-t1020277.html]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Wszystko w dużych ilościach nie sprzyja , ale nie ma też co się bać tego mleka . Dobry artykuł spisałeś się :)

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Weź tylko zamień tę oliwę z oliwek na źródło o3, nie lubię tego kulturystycznego mitu na temat oliwy - nie wiem po co komu dodatkowe o6.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zamienić tego teraz nie zamienię, bo już zaspamowane. Olej lniany też spoko, a oliwa na zimno jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 7513 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58469
Nawet niekoniecznie olej lniany, bo to głównie kwasy ALA, które ulegają konwersji na EPA i DHA tylko przy bardzo korzystnym stosunku o3:o6 (1:1 albo nawet 5:4 i więcej), a jak ktoś tego nie pilnuje to pójdzie się walić. Jakby się dało to bym zamienił na różne rodzaje olei, juniorzy by sobie coś wybrali dla siebie Rzepakowy nierafinowany, wiesiołek, lniany nieoczyszczony, olej kokosowy, oliwa z oliwek tłoczona na zimno - i byłoby git.

"Nie głaskało mnie życie po głowie
Nie pijałem ptasiego mleka
No, i dobrze! No - i na zdrowie!
Tak wyrasta się na człowieka!"

DZIENNIK http://www.sfd.pl/DT__Chudzi_moga_iśc_na_ryby__by_pilkaPN-t1006905.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o mym planie?

Następny temat

Bieganie

WHEY premium