SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suplementacja dla 15 latka.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 927

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Remik7 z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
Witam piszę z pytaniem jaką stosować suplementacje w wieku 15 lat. Czy opłaca się białko/aminokwasy ? Staram się jeść odpowiednie produkty wysokobiałkowe a przed treningiem na siłowni zaopatrzone w węglowodany. Mój staż na siłowni to około 5 miesięcy. Wcześniej spaliłem tłuszcz i zrobiłem "6-pak" ale mój cel to zwiększenie masy oraz siły której mi brakuje ,nie jestem z niej zadowolony. Jak dotąd starałem się trzymać dietę. Wzrost; 168cm. Waga; 53kg. Oprócz uczęszczania na siłowni gram jeszcze w kosza 3x trening
+ mecz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
w tym wieku darował bym sobie suple, trzymaj sie podstaw a bedzie szlo jak trzeba, mozesz dac do oceny swój jadlospis w dziale Junior , to samo z treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
A czemu mam darować sobie suple? Nie mam na myśli kreatyny itp. chciałbym poprostu kupić jakieś aminokwasy czy białko ponieważ mam problem trzymać tą dietę będąc w szkole albo wyjeżdżając na mecz. Chodzę do klasy sportowej więc pon,śr,pt mam treningi rano a w czwartek odrazu po lekcjach jadę na mecz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No właśnie choćby dlatego, że nie masz wgl. wiedzy o nich.
Zastosuj się póki co do 10 wskazówek żywieniowych. Z suplementów to Omega-3 i Witaminy na razie. Na nowy rok szkolny będziesz mógł pomyśleć
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 365 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Miałem to samo :) 16 kwietnia przyszłego roku będę miał 17.Gdy napisałem na forum jakie suple odradzili mi bo miałem tylko 15 lat i dobrze zrobiłem zastosowałem się do tych 10 wskazówek.Nabrałem trochę wiedzy dużo czytałem an forum po czym wbiła 16 i pare dni, pierwszy raz zakupiłem białko i gainer.Teraz narazie starcza mi z diety więc nie potrzebuje proszków.Ale na nowy rok zakupię jakieś białeczko .Pozdrawiam.

Pomogłeem .? Daj mi SOG'a

'' To Wiara Czyni Cuda, Opłaca Się Wysiłek !''

Taka moja Rada :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385511
ITE witaminy syntetyczne tez bym sobie darował lepiej jeść duzo warzyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6796
Ja tam w ogóle nie mam zamiaru brać supli, z odpowiednimi suplami łatwiej osiągnąć zamierzony, ale podobno też jak przestaniesz ćwiczyć szybciej stracisz to co udało Ci się osiągnąć, no i jak będziesz ćwiczył na sucho to będziesz miał większą satysfakcje ;p, niestety z perspektywy czasu to różnie bywa, ale trzeba wierzyć, że się uda:D



Zmieniony przez - dcd96 w dniu 2013-12-22 11:51:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 180 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5668
w tym wieku daruj sobie jakiekolwiek odżywki,twoja gospodarko hormonalna dopiero sie buduje, powoli wzrasta ci poziom testosteronu, trzymaj miche, jedz duzo warzyw i owoców. Jeżeli masz problem z dietą na mecz możesz robić sobie koktajle z kefiru platków owsianych i np banana możesz dołożyć twaróg. W każdej chwili możesz to sobie szybko wypić,

Zmieniony przez - Szczepanx w dniu 2013-12-22 13:00:24

Zmieniony przez - Szczepanx w dniu 2013-12-22 13:03:30

Coco Jumbo i do przodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47
Dzięki za odpowiedzi;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy _ POPRAWKA - POMOC

Następny temat

Pomoc przy redukcji

WHEY premium