SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TOMASZ ADAMEK VS CHRIS ARREOLA

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55970

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
JW,oczywiście Arreola nie jest tak mobilny jak Estrada,a nawet ograniczony biorąc pod uwagę Estradę,ale...Coś mi sienie widzi,Adamek po walce z Estradą,moze nie leżał Adamkowi.

Jeżeli Adamek wygra,to zdobędzie pas w HW.

Arreola na PTS.Albo Adamek na PTS

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-04-16 17:28:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Typujesz Arreolę na punkty? Dość odważny typ, bo Tomek z pewnością wyprowadzi dużo więcej celnych ciosów, a przecież to się liczy w punktacji. Inna sprawa, że jeden cios Arreoli robi większe wrażenie niż 5 Tomka. Moim zdaniem jeśli Adamek przetrwa 12 rund, to na punkty wygra ale jakoś wątpię, by dotrwał do końca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2298
Jeśli rzeczywiście jest tak jak mówi obóz Tomka tzn. dużo lepsza praca nóg, balans ciałem, poprawiona obrona to Adamek wygra na punkty. Tak też glosowałem w ankiecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
arreola to typ bokser który wywiera ciągłą presję, także może też być tak że tomek trafi więcej ale uciekając nie zyska sympatii sędziów i przegra na punkty, w końcu walka jest na terenie arreoli i trzeba będzie go obić żeby wygrać. w każdym razie wytypowałem tomka na punkty, oby dał radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 517
Adamek na 100% pokona Arreole. Na PUNKTY albo przez KO ja dałem, że przez KO bo wieżę w Tomka,że sobie poradzi!!!

Podobno otworzyli klub BOKSU w Nysie jeśli ktoś by coś wiedział na ten temat to piszcie na gg lub jak ktoś by miał namiary ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21651
Rzeczywiście przejrzałem wszystkie walki Arreoli i rzeczywiście Arreola nokautował wszystkich 28 (25 KO) ,ale powinno być 28 (27 KO),bo dwóch rywali bylo dyskwalifikowanych na skraju nokautu.Niemniej jednak w wiekszości,to byli słabi rywale.(oprócz Chazza czy mcCline'a)

Wrażenie na mnie robi wygrana nad Chazzem Whiterspoonem,którego długo obijał Tony Thompson i nad McClinem,ale ten znowuż przyjechał do Arreoli na telefon i ledwo co przedtem wygrał z Mikem Mollo,którego Gołota wypykał bez oka,a wiadomo co z Gołotą zrobił Adamek.

Leszcz Minto też wyłapał wiele bomb Arreoli zanim padł i moim zdaniem zostanie zmieciony przez Marco Hucka w niemczech.

Estrada jednak mimo iż niewygodny,nie jest bokserem klasy haye'a ,Petera,a nawet moim zdaniem tego Ruiza,Adamek stoczył tą walke z Estradą w niezłym tempie,ale i tak po walce z Estradą dla mnie faorytem jest Arreola.

Nie mam typu na tą walkę,więc zmieniam zdanie i nie obstawiam-zresztą bukmacherzy obstawiaja minimalnie Adamka bardziej.

Walkę oceniam 55 % do 45 % dla Arreoli.Ale wynik walki jest sprawą otwartą-Jak Adamek zawalczy jakoś super taktycznie i nie da się tak trafic jak z bellem,to wygra,wymiany jak z Cunninghamem nie wchodzą w grę.Niestety zawsze jak nie bylo Gmitruka to było chuyovo.Ci trenerzy co prowadzą Adamka niby są dobrzy,ale McGirt i Colonna,też wtedy byli niby dobrzy,a McGirt zdobył super prestiżową nagrodę trenera roku jak Freddie Roach.Moim zdaniem nikt nie wie lepiej co jest potrzebne Adamkowi niż jego trener od juniorów-obym sie mylił(Gmitruk).A Gmitruk wcale nie jest jakos specjalnie chory,juz przed walka z Estrada były jakieś tarcia,ale rozeszło się po kościach.

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-04-17 12:16:58

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-04-17 12:23:49

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-04-17 12:25:55

Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-04-17 12:27:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12765
Co do pana Gmitruka to niedługo po ogłoszeniu walki Sosnowski-Kliczko, Pan Andrzej zgłosił się ze swoja propozycją przygotowania Polaka do walki, zresztą nie tylko on. Zapewne poszło o kase, czytałem gdzieś iż Gmitruk jak na swoją klasę i fach otrzymywał psie pieniądze.

Pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
BĘDZIE MINUTA CISZY PRZED WALKĄ



Tomasz Adamek (40-1, 28 KO) mocno przeżył tragedię w Smoleńsku, a jego smutek spotęgował fakt, że na początku maja, po walce z Chrisem Arreolą (28-1, 25 KO), miał osobiście spotkać się z tragicznie zmarłym Prezydentem Polski. "Góral" nadchodzącą walkę chce zadedykować zmarłym w katastrofie, a w rozmowie z Januszem Pinderą z Rzeczpospolitej zdradził, że aktualnie trwa uzgadnianie wszystkich szczegółów dotyczących uhonorowania 96 ofiar wypadku. Zapowiedział też, że na pewno będzie minuta ciszy. Pindera zapytał Adamka również o to, jak będą wyglądały ostatni dni przed walką, spędzone w Teksasie.


Pobudka o 5.30 rano. Jeden - dwa banany na pierwsze śniadanie i szybka podróż do oddalonej o trzy mile sali, gdzie trenuję. Tam na przyrządzie imitującym schody "wejdę" na 370. piętro, później trochę popływam. Wrócę do apartamentu, w którym mieszkam z trenerem Bloodworthem, zjemy śniadanie, które on przygotuje i znów trening. Sparingi będą jednak już z dnia na dzień krótsze i lżejsze. W niedzielę lecę do Ontario. Tam spędzę ostatnie dni przed walką.
bokser.org

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Cezi Gołota w walce z Mollo to był Gołota taki sobie(czyli jak na siebie nie błyszczał, ale też nie dał d..y), a z Adamkiem to był zdecydowanie najgorszy Endriu jakiego widziałem i w takiej dyspozycji w jakiej wówczas był, to nawet Najman by sobie z nim poradził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Gołota to temat zamknięty.
barnabas, chwali Ci się, że nie jesteś kibicem "sezonowym" i do końca trzymasz z Gołotą. Nie ma co tu bronić Andrzeja bo jedyne wytłumaczenie to jego wiek. Chociaż szkoda że nie zobaczymy walki Adamek vs Gołota za lat świetności Andrzeja.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oficer policji.

Następny temat

Samoobrona

WHEY premium