SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TOMASZ ADAMEK VS CHRIS ARREOLA

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55969

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 784 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19407
dla mnie ten Areola to jedno wielkie ... widać ze nogi zostawia z tyłu a na tym filmiku to więcej ciosów trafił dzięki szczęściu, Adamek go rozwali, a znając życie jak go rozwali to będzie mowa, że ten Areola to przypomina maciorę, nie umie uderzyć itp., trzeba wierzyć w to, że Adamek zostanie mistrzem świata!!!

+$+ sru sru

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 487 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7836
Termin pojedynku trochę szybki ale Adamek zawsze walczył dość często, z małymi przerwami. Żeby nie zapeszać też obstawiam adamka na pkt. arreola jest silniejszy, ma mocna szczękę przetestowaną w HW, jest mega zacięty ale ustępuje adamkowi techniką i szybkością. liczę na dobry plan i "obskoczenie" rywala, walka będzie dość nerwowa bo tu do końca nie będziemy pewni jaki będzie ostateczny wynik Przypomina mi się walka endrju z grantem, byłem pewny wygranej a jak zgarnął w końcówce to myślałem że się w dupę ugryzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47481
Adamek na pewno nie położy jego przez KO...nie ma MOWY! Zobaczcie walkę z Kliczkiem jak jego tłuk a świniak dobrze trzymał się na nogach. Dopiero sędzia przerwał walkę.
Trzeba będzie mieć dobrą bombę na tego Arreolę zeby zaliczył glebę a sami przeciez wiemy że Adamek takiej nie ma.
Cud tylko może sprawić ze Polak wygra...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
_Cyran_ nie zawsze walczył często, jak był niewolnikiem Kinga to nie miał lekko. Chodziło mi o to że teraz walczył 12 rund z Estradą, i rzekomo 24 kwietnia ma walczyć najprawdopodobniej najtrudniejszą do tej pory walkę w karierze z najgroźniejszym rywalem. Jak nie wyłapie niepotrzebnej bomby to będzie ok. Racja blacha Adamek musi wygrać tą walkę żeby dostać pojedynek o pasek przegrana nie wchodzi w grę Tomek młodzieniaszkiem już nie jest, teraz czas jest bardzo ważny, ewentualna porażka może na zawsze odsunąć marzenia o walce mistrzowskiej w HW! Adamek ma 33 lata niby nie wiele jak na ciężką ale na swoją kolejną szansę może czekać długo...jak nie za długo...



Tedzikooo nie cud tylko bardzo dobra taktyka. Adamek myśli w ringu a Gmitruk to wspaniały fachowiec więc, nie ma co górala skazywać od razu na porażkę. Powiem szczerze że jeżeli Adamek położy Chrisa to będę w nie małym szoku ...

Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2010-02-09 17:55:31

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2935
Adamek na pkt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez mi sie wydaje, ze o ile adamek nie wylapie bomby to wypunktuje rywala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
jarzynek, wydaje mi się, że troche pośpieszyłeś się z tym tematem. Ta walka to jeszcze nic pewnego. Pomysł rzucił szef HBO Sport Kerry Davis, a jeszcze nic nie było uzgadniane. Wiadomo telewizja rządzi i ustala walki, ale być może nie dogadają się finansowo, Adamek ostatnio wspominał, że chciałby walczyć z Hayem. Jeszcze nic nie wiadomo.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
walka notabene moze wygaldac bardzo podobnie do tego co wrzucil cezi, z travisem walkerem.

czyli Adamek mzoe i zada wiecej ciosow, ale arz ze nie ejst an tyle silny jak travis, ktory jest doscy duzym chlopem, zeby usadzic arrreole, a dwa ze jak arreola go trafi dobrze i poczuje krew to go zajedzie ostro mysle.

ale zoabcyzmy

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
Proszę Cię nie kalecz Polskiego języka i nie rób błędów bo ciężko się czyta twoją wypowiedź.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
bokser7393a mi się wydaje że nic się nie stało że rozpocząłem ten wątek. Na wielu portalach bokserskich już szumią na ten temat, nawet The Ring pisze o prawdopodobnej walce Adamka z Arreolą

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oficer policji.

Następny temat

Samoobrona

WHEY premium