SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oficer policji.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez panalbin z działu Informator MAZOWIECKI.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36
Witam wszystkich!
Być może gdzieś są odpowiedzi na moje pytania ale nie mogłem się dogrzebać więc postanowiłem zapytać o parę informacji dotyczących właśnie zawodu OFICERA POLICJI. Chciałbym zapytać:
1)Czy aby zostać oficerem policji trzeba być po studiach czy po średniej i zdanej maturze od razu można wybrać się na szkółkę oficerską?
2)Ile czasu trwa szkółka oficerska?

Z tego co gdzieś wyczytałem ktoś wspomniał, że trzeba być funkcjonariuszem policji po przepracowanych 3 latach służby aby móc iść na szkółkę oficerską i być oficerem policyjnym, wydaje mi się to bzdurą bo inni idą od razu na szkółkę oficerską i właśnie tu nie wiem czy po studiach czy po średniej.

Chciałbym aby ktoś mi rozjaśnił trochę tą sprawę. Z góry dziękuję i pozdrawiam .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26410
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
sog

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Przeczytaj,to Ci się rozjaśni wizja...

https://www.sfd.pl/jak_zostać_oficerem_w_policji_-t459269.html 

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36
Sorki, że napisał w informatorze mazowieckim ale musiałem trochę ogarnąć :D. Dzięki za link.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powrot po kontuzji ACL

Następny temat

TOMASZ ADAMEK VS CHRIS ARREOLA

WHEY premium