SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TOMASZ ADAMEK VS CHRIS ARREOLA

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55939

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
PS.Cyran w ankiecie postawiłem Adamka na PTS.

Chodzi o to,ze po walce Adamka z Estradą panuje jakiś dziwny entuzjazm,a Adamek w tej walce nic nie pokazał,myślę,ze Arreola bedzie dla Adamka za silny,za bardzo bedzie wywierał presję i stłamsi Adamka.



Zmieniony przez - Cezi1987 w dniu 2010-04-20 14:16:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Cezi = HAMMERFIST z bokser.org trafiłem prawda cezi

Powiem wam szczerze ,że już zaczynam odczuwać emocje przed tą walką... nie wiem co to będzie w dniu samego pojedynku. Arreola to brutal z surową siłą. Jeżeli Tomek zawalczy mądrze to wygra. Mam nadzieje ,że na prawdę Adamek będzie nieuchwytny i nie da się porządnie trafić przez Chrisa. Jeżeli jednak Tomek będzie zbierał średnio tyle ciosów co zawsze to nie za ciekawie to widzę... Ja jednak jestem optymistycznie nastawiony przed tą walką, Adamek musi wygrać na punkty. Jeśli wygra przez KO to będzie jakiś cud. Arreola natomiast może wygrać jedynie przez KO. Nie wyobrażam sobie tego ,że Arreola wygrywa z góralem na punkty. Miejmy nadzieje że zobaczymy wspaniałą walkę w HW, ja liczę na najlepszą walkę w ciężkiej od dłuższego czasu!

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Nie udzielam sie na bokser.org,ale akurat pare komentarzy zaczerpnąłem z bokser.org
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994


To sorry ale dziś przeczytałem koment ,który był praktycznie identyczny do twojego... z Dawsonem w tle




MERCHANT: ADAMEK ZROBIŁ BŁĄD


Larry Merchant, komentator boksu z ponad 30-letnim stażem, nie daje dużych szans Tomaszowi Adamkowi. Według zasłużonego dziennikarza, walka spełni oczekiwania kibiców, będzie pojedynkiem z historią, o którym będzie się mówiło jeszcze wiele miesięcy po niej. Niemniej jednak on, jak i inni specjaliści z którymi rozmawiał stwierdzają, że "Koszmar" będzie dla Adamka za silny, zbyt młody, a tym samym bardzo wytrzymały.


79-latek podkreślił również, że jeśli starcie będzie bardzo dramatyczne, obaj pięściarze pokażą się ze swojej najlepszej strony, to można oczekiwać walki rewanżowej, tym razem w Newark. Wygrana Adamka postawiła by go na pierwszym miejscu w kolejce do walki z braćmi Kliczko i Davidem Haye'm.
bokser.org

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
http://www.boxingscene.com/forums/showthread.php?t=378576


Naprawdę jarzynek,nie mam pojęcia kto wygra,ale z jednej strony po walce z Estradą wydaje sie,ze Arreola wygra(Adamek średnio zawalczył),ale (z komentu z bokser.org) po walce z Pinedą i Jalusiciem nie powiedziałbym,ze ma szanse w CRUISER.


Wiec 50 na 50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
A u mnie Adamek 9/10 1.90 w Bet365

Jak buki coś wypuszczą po dużym kursie np. under 4,5 rundy to skontruje troszkę

Myślę, że Arreola poza początkiem walki gdzie zaatakuje pewnie mocno nie będzie miał wiele do zaoferowania. Arreola jest gorszy technicznie, obronę ma słabszą niż Estrada, wolniejszy... Jak Adamek przetrwa początek (uważam, że będzie w stanie) będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
VIDEO Z KONFERENCJI:




"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 4264 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21651
Ktoś napisał,że jakby miał postawić łeb na pieniek,to postawiłby na Arreolę.

Ktoś,kto stawia zwyciestwo Tomka przez KO/TKO jest fantastą,niech nie zapomia o walce z Estradą.

Walka na bank zakończy sie na punkty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6018
W końcu emocje coraz większe, Chris widać wziął się za siebie i podszedł bardzo poważnie do treningów!

Teraz zostało czekać do ważenia i zobaczymy ile naprawdę będzie ważył Arreola!

A co do wygranej to j.w nie mamy co liczyć na KO Tomka, ale za to możemy być pewni 12 pięknych rund w wykonaniu Adamka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509


Już w sobotę dojdzie do długo wyczekiwanego pojedynku w wadze ciężkiej pomiędzy Tomaszem Adamkiem (40-1, 27 KO) i Chrisem Arreolą (28-1, 25 KO). Głos w sprawie tego pojedynku zabrał sparingpartner obu pięściarzy – Travis Kauffman (19-1, 15 KO). W wywiadzie udzielonym specjalnie dla BOKSER.ORG Travis nazywany "Wielką Nadzieją Białych" opisuje obu pięściarzy, oraz typuje zwycięzce tej batalii.

Piotr Jagiełło: Czy masz jakiś typ na walkę Adamek vs Arreola? Trenowałeś zarówno z Polakiem jak i z "Koszmarem", więc zapewne jakiś scenariusz walki siedzi ci w głowie.

Travis Kauffman: Więc tak, uważam, że obaj są świetnymi pięściarzami, zatem ciężko wytypować zwycięzcę tego pojedynku, poza tym obu życzę wszystkiego co najlepsze. Myślę, że Chris jest zbyt duży, zbyt silny… On potrafi zajechać rywala, wywierając presję.

Całkiem niedawno pomagałeś Arreoli jako jeden z jego sparing partnerów. Jak byś go scharakteryzował, czego możemy się spodziewać?

TS: Nigdy nie przyjeżdżam na obóz przygotowawczy w roli czyjegoś sparing partnera, nie podchodzę do tego z takim nastawieniem mentalnym. Odnośnie Chrisa, to jest twardy wojownik. On nie daje ci szansy na złapanie oddechu, cały czas naciera.

A charakterystyka Adamka? Jakie wnioski po wspólnych treningach z nim?

TS: Adamek jest bardzo utalentowany, ponadto ma szybkie ręce. On dysponował bardzo silnym uderzeniem w kategorii junior ciężkiej, można powiedzieć, że bił jak prawdziwy puncher. Jednak w wadze ciężkiej te ciosy nie robią tak wielkiego wrażenia. Myślę, że Adamek to bardzo dobry pięściarz, jednak nie dałby rady powstrzymać zawodników takich jak bracia Kliczko. Adamek ma umiejętności wystarczające na sprawianie problemów 'małym' ciężkim. To jest dobry bokser i życzę mu wszystkiego najlepszego.

bokser.org

Według wielu Adamek nie jest faworytem tej walki. Jedynie bukmacherzy doceniają talent Adamka.

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Oficer policji.

Następny temat

Samoobrona

WHEY premium