SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - FITMAX (masa) by niwix pods.str.30/31

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Niektórzy to już przeginają z tymi opiniami na temat niektórych produktów. Co złego jest w serze żółtym?? źródło tłuszczu zwierzęcego i białka, chyba że ktoś żyje dalej w świadomości że tłuszcz zwierzęcy szkodzi szczególnie w takich ilościach

Zmieniony przez - Skunksiarz w dniu 2007-01-29 11:22:45

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
duzo wapnia

dużo biała zwierzęcego

i tłuszcuz nasyconego , dla któego tak naprawde dodałem ten ser, gdyby nei to to w diecie wyeliminowałbym praktycznie tłuszcze nasycone , a to błąd

tymbardziej że ejstem na low carb


dzięki za kciuki




organizacja kultury fizycznej 4 !



narazie wynik sesji 4,4,5 i 2 ale jutro mam 2 termin z biolo , zaraz obiadek kreatynka zrobie lekko nogi... z mniejszymi cięzarami w siadach ze sztangą , ale mega techincznie z zapasem 1 powtórzenia , musze cośsprawdzić i ew przerzuce sięznowu na przysiady zamiast hack maszyny

a tymczasem gorąca herbata słodziuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuutka


słodzik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Bylem pare ston do tylu przez nauke, wiec nadrabiam.
Fajnego sie dorobiles potomka ( )
Dobre foty posilkow
Superowa waga

Ale...

...orzechy z miesem?


Sesja niezle Ci idzie widze, ja mam jutro fonetyke i bedzie tak->



Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2007-01-29 20:32:52

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
ten posiłek po prostu miażdży uwierz , no i orzechy + mięso jak najbardziej


konkrety

Uginanie podudzi na maszynie leżąc 40/45/50/50 12/10/10/8
Martwy ciąg na prostych nogach 84/104/114/125 12/10/7/5 +14/+14/+5/-5 ale ostatniąserie dałem sobie luz w next week progresja ! łądnie poszło dzisiaj

Wyprosty podudzi siedząc 40/45/50/55 12/10/10/9
przysiady pełne 60/70/80/90/60 12/10/11 !!/6 nie ejst to szczyt tego co robiłem , ale zmieniło sięjedno , technika i głębokość siadu , teraz wiem że nie robiłem naprawde pełnych siadów , teraz mały change , przy 90 tylko 6 powt mimo że nogi miały siłe , ale popełniłem 2 razy głupi błąd techniczny , mianowice pochyliłem się do przodu za mocno i zacząłem ciągnąc plecami dupa ruszyła za wcześnie do tego , i zabrakło energii, ponoć takie są konsekwencje przy zachwianiu techniki ... w next week +2,5 kg w serii i jazda na max + upilnowanie techniki jak będzie ok to zamiast 60 -> 100 kg x 5-6 i potem 6 seria 60x max -1

Wypychanie na suwnicy 200/160/160 10/12/12 zluzowałem dzisiaj z suwnica , i dobrze większy zakres ruchu jest mi potrzebny , nei mega ciężar w połówce i o suwnicy jeszcze za chwle

Wykroki ze sztangielkami 12 kg 4x10

+ aero 20 minut

więc tak plan będzie taki na nogi , bo są zaminy

uginania 4s
martwy 4-5 s
wyprosty 4 s
siady 5-6 s

wykroki / suwnica 3 s chyba zostawie suwnice na koniec , z wykroków zrezygnuje i wróce do nich przy redukcji , czy może lepiej zostawićwykroki a wywalić suwnice ?

zmniejszenie objętości na korzyść intensywności

spada msięuczyćbiologii przez ok 2 godizny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1866 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25068
To białko które dostałeś do testów pieni sie tak samo jak ostrowia Jest słodkie i czy ma intensywny smak? szukam słodkiego białka (żeby zastapiło coś słodkiego raz na jakiś czas, a tak porcja białka i nie chce sie jeść..)

Widzę, że też masz sesję podobnie jak ja. Trudno co zrobić
System Eliminacji Studenta Jest Aktywny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
Niwix, spróbuj najpierw trochę rozmieszać białko widelcem, a dopiero potem pomachaj szejkerem. Piana powinna być mniejsza, przynajmniej u mnie to działało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958544


nie to ,że się chwalę ale to część ocen z poprzedniego semestru
z tego dopiero mam dwie , bo nie posprawdzali mi jeszce examinów i kolosów więc nie ma co pokazywać

pozdro
notatki ze wszystkiego jakies tam mam

Zmieniony przez - banan14_88 w dniu 2007-01-30 19:44:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
maila znasz

dzisiaj miałem exam z biolo

porazka

i odbiło mi się to dzisiaj na siłowni , ale o tym za chwile , no i pare spraw od razu

ale najwazniejsze

Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim 50/55/60/65 12/10/10 2 z pomocą / 6 2 z pomoca
Wyciskanie sztangielek na płaskiej 24/27/30/33 12/10/8/5 1 z pomoca
Pompki na poręczach z obciążeniem+15/+15/+15/- 7/7/6/8
Rozpiętki na maszynie 4x15-12

+ łydka wspięcia jednonóz na podwyższeniu

+ aero 20-25 minut

aminki ka + carbo / białko / owsiane + biało

a więc, dzisiaj zszedłem z ciężaru na klatce , bo wiedziałem co będzie grane , ale zamiast tego skupiłem się w 100% na technice i kontroli mięsni

i tego sie będę trzymał, gdzie czuje że moge iść do przodu to ide, gdzie czuje że nie to mam w dupie , trójboistą nie jestem mimo że zlazłem z ciężarów to masakrycznie się spompowałem i zmęczyłem klatke , ufff

zostaje przy mniejsyzm ciężarze i wyduszaniu większej ilości powt.


a teraz reszta spraw

- wkruza mnei moja kontuzja , bo nie moge jeździćna mate... i czasem przeszkadza w treningu
- nogi , jak pisałem zmniejszam objętośc na rzecz intensywności , dzisiaj cholernie czuje nogi po pełnych siadach , i git
- podliczyłem wydatki jedzeniowe na miesiąc Luty -> 370 zł
chcecie zobacyzć liste zakupów ?

no i jutro rano aero , godzinka , carbo + aminki + KA , białeczko i potem śniadanko z płatków owsianych i jade zobaczyć co z mojąbiologią czy koniec sesji czy mam pisac podanie o egzamin komisyjny ... dowalili takie pytania że ... bez komentarza

no i jutro jade szukac pracy , a raczej kontynuowac jej szukanie , jako że na siłowni nie moge nic znaleźć to zaczynam szukac w sklepach z odżywkami... szkdoa ze cięzko jest znaleźc cośna weekendy

jak w ciagu 2 dni nic nie znajde to zatrudniam się byle gdzie na miesiac


no i to narazie tyle

jou


edit Ramboszcza nie jest zbyt słodkie

Zmieniony przez - niwix w dniu 2007-01-30 19:55:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Fajny test Powodzenia w szukaniu pracy, widzę nie jestem sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
kasy ni mo
pracy ni mo

a wydatki sie mnożą


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nitro + mono

Następny temat

Czy się opłaca ?

WHEY premium