SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY -->TREC<-- MASA SIŁA pods.str.32

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497



military press




romanian deadlift




push press




push press rekord

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
stary to nie jest romanian, za duza p[race robisz nogami i pukasz sztanga o podłoge...
zjezdzaj nizej plecami a nogi dopiero nieznacznie uginasz w koncówce ruchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Czemu żrecie tyle białego ryżu i makaronu?
Wrzucajcie więcej węgli z niskim IG to masa będzie szła lepszej jakości i nie będzie tak podlewało, szczególnie Hadesa

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
Hades dzięki za podpowiedź. następnym razem postaram się poprawić.
Mawashi ja do ryżu nic nie mam. nie podlewa mnie za bardzo ale chętnie usłyszę co mozesz polecić zamiast:)

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Mam teraz możliwość konsultacji z zawodowcami i Marcin Jabłoński z Darkiem Karpińskim polecają wszelkiego rodzaju kasze i brązowy ryż oraz razowy makaron. Naprawdę mało poważnie ćwiczących osób jada kilka razy dziennie biały ryż i biały makaron.

Sprawdziłem, teraz przeszedłem okresowo z LC na zbilansowaną i jadam tylko kaszę i płatki owsiane. Jest git.
Z resztą sprawdź sobie IG białego ryżu i kaszy gryczanej czy jęczmiennej. Jeśli lubisz, to zmień na stałe i sprawdź efekty za 2 miechy.
Poza tym wg mnie da się takiej kaszy zjesć więcej niż białego ryżu.

Aspekt ekonomiczny - dobrej jakości ryż, a nie najtańszy biały wychodzi drożej niż dobrej jakości kasza (praktycznie pierwsza lepsza z brzegu jest dobrej jakości )

Im stabilniejszy poziom cukru we krwi, tym łagodniejsze wyrzuty insuliny i lepsze efekty masowe zarówno dla ekto i mezomorfików.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
mawashi ja ryz makaron daje tylko po trening zazwyczaj jako wegle to płatki owsiane lub piczywo razowe/ peklnoziarniste

a moje podlewanie zniknie jak venom pojdzie w ruch i tutaj juz pytam i prosze ciebie o pomoc w diecie itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Jak juz tak o weglach piszecie, to moge podrzucic fajny patent. W młynku do kawy mielimy interesujaca nas porcje płatków owsianych górskich (po tych zwykłych nie górskich do kibla od razu czyści :P) mieszamy z wodą w szejkerze i pijemy, zjedzenie w ten sposob 0,5 kg paczki nie sprawia zadnego problemu, a my dostarczamy w latwy sposob duzej ilosci dobrej jakosci wegli. Od dwoch miesiecy tak jem i jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
w tych górskich jakieś kamyczki miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Po treningu daj carbo, a jako posiłek już nie szalej z IG. Może być normalnie o niskim IG.
Co do redukcji, to mam nadzieję że musisz sobie zdawać sprawę z tego, że rekordów życiowych w tym okresie to Ty nie zrobisz

Generalnie dobrze sprawdza się podział kcal na 40% b i ww i 20% tł. Dodatkowo ciekawą rzeczą jest to, że na redukcji lepiej unikać zbyt dużej ilości odżywek gdyż trochę spowalniają metabolizm. 1-2 porcje białka i carbo po treningu - to takie optimum.
Jeśli chcesz coś bardziej radykalnego to mogę Ci zaproponować LC, ale będziesz mnie później przeklinał bo siła Ci poleci sporo

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomózcie :]

Następny temat

AAKG

WHEY premium