SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY -->TREC<-- MASA SIŁA pods.str.32

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50602

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
Stpierre ladnie

Michal to tylko opinia czysto obiektywna

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
Tom dzięki

dziś pewnie cały dzień w rozjazdach bede miał
jak co roku zresztą...
dieta będzie kulała ale u babć postaram sie zdrooowo najeść
jade pozdro

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
2.11

A1

-WL 50x25 60x5 70x5 80x5 90x5 100x3 110x3 115x3 120x3 125x2 135x1

-wyciskanie sztangielek na skosie 38x10 40x8 43x6 45x6

-ww trico 70x10 80x10 90x6 100x6

-wznosy bokiem 16kgx30 rekord 18x17 ds 10x10 restpasue10x10

-HP 55kgx5 85kgx5 105kgx3

-brzuch 4s


wrazenia
wyciskanie wporzadku 135 zaliczyłem z długim trzymaniem na klacie
w wyciskaniu sztangielek tutaj troszke mnie zaniepokoił ten bol co dokuczał w wyciskaniu sztangielek na barki pojawił sie lekki
teraz pokombinuje cosik ze zmiana planu obcieciem długosci trenongów zeby troszki odpoczac bo lekko czuje zmeczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Lud chce filów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1623 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27151
Hades, zmieniłeś się bardzo, widać to ewidentnie po stylu Twoich wypowiedzi na forum teraz a jeszcze pół roku temu. Jest w Tobie pewna buta, zbytnia pewność siebie i uważam, że z tym przesadzasz.

Na plus powinno Ci się zapisać, że nie stosujesz już kilkunastu wykrzykników i pytajników w jednym zdaniu, co świadczy o tym, że czas napaleńca żyjącego tylko siłownią i forum Ci minął, ale nie zatracaj w sobie pewnego pierwiastka ludzkiego.

To moja refleksja po tym, gdy wywiązała się mała dyskusja po Twoim ostatnim zdjęciu. Wybacz, bo podoba (albo podobał, bo teraz nabrał innego charakteru) mi się Twój zapał i chciałbym pozytywną energię widzieć cały czas, a nie wielkiego kozaka trójboistę, który jeszcze niedawno na siłowni stawiał pierwsze kroki i miał zgoła odmienne cele. Sam ćwiczę bardziej rekreacyjnie i wyglądam jak wyglądam, ale nie pozuję na lepszego niż jestem. Tak jest najlepiej

Podziwiam za wyniki siłowe, jeśli jednak myślisz poważniej o TS, to jeszcze długa droga przed Tobą. Będę kibicował i patrzył, jakie efekty przyniosą suple, które teraz testujecie, w Twoim przypadku jeśli chodzi o wzrost siły.

Stpierre, bardzo podoba mi się Twoja sylwetka i sam chciałbym taką mieć. Rzeczywiście, gdy wrzucisz na siebie jeszcze trochę masy nie tracąc na definicji, to będzie mocarnie. I również kibicuję przede wszystkim dlatego, że masz cel "kulturystyczny", czyli taki jak większość z nas. Zobaczymy, co wyciągniesz z Treca. Aha, no i masz dobre po prostu zwyczajne podejście do całości. Wiadomo, napinanie się szkodzi zdrowiu

Zmieniony przez - jakub.ch w dniu 2008-11-02 15:54:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
dzień 6, 7
tydzień 1
sobota, niedziela 01.07.08 i 02.07.08


wróciłem dopiero z cmentarzy.
Zmęczony jestem po całych dniach podróży...
Jadłem jak mogłem. Obiady miałem normalne tj: ziemniaki mięso itp.
a takto raczej posiłki lowcarb. chleb starałem sie unikać a jadłem mieso z kotletów itp.

ogolnie ciężi tydzień sie zapowiada... 2 kolokwia mam w tym tygodniu

zajdą pewne zmiany w moim planie dni.
zaczynam sie troszke podlewać więc wracam do sztuk walki.
przesunie sie cały plan o jeden dzień.
teraz siłka wtorek, czwartek i sobota.
środa piątek boxing

cześć ide odpoczywać

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakub-> sog za jedną z lepszych wypowiedzi jakie przeczytałem na tym forum!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
Hades , zmieniłeś się bardzo, widać to ewidentnie po stylu Twoich wypowiedzi na forum teraz a jeszcze pół roku temu. Jest w Tobie pewna buta, zbytnia pewność siebie i uważam, że z tym przesadzasz.

Na plus powinno Ci się zapisać, że nie stosujesz już kilkunastu wykrzykników i pytajników w jednym zdaniu, co świadczy o tym, że czas napaleńca żyjącego tylko siłownią i forum Ci minął, ale nie zatracaj w sobie pewnego pierwiastka ludzkiego.

To moja refleksja po tym, gdy wywiązała się mała dyskusja po Twoim ostatnim zdjęciu. Wybacz, bo podoba (albo podobał, bo teraz nabrał innego charakteru) mi się Twój zapał i chciałbym pozytywną energię widzieć cały czas, a nie wielkiego kozaka trójboistę, który jeszcze niedawno na siłowni stawiał pierwsze kroki i miał zgoła odmienne cele. Sam ćwiczę bardziej rekreacyjnie i wyglądam jak wyglądam, ale nie pozuję na lepszego niż jestem. Tak jest najlepiej

Podziwiam za wyniki siłowe, jeśli jednak myślisz poważniej o TS, to jeszcze długa droga przed Tobą. Będę kibicował i patrzył, jakie efekty przyniosą suple, które teraz testujecie, w Twoim przypadku jeśli chodzi o wzrost siły.


a ja napisze ze masz racje, typowo masz racje, chyba bede musiał ci podziekowac to da mi wiele przemyślen i chyba zmian...
wiesz co THX


panowie przepraszam jezeliw jakikolwiek spoób kogokolkwiek uraziłem lub cos podobnego ciebie tez Maniek!!!
trzeba ruszyc do przodu
faktycznie kiedys inaczej wszytsko odbierałem!!!
czas nastał na kolejny cios, na kolejny etap!!!

Jakub thx!!


ło !! <--- wróciło , ekhm


Jutro nagram filmy napewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
jakub.ch a wiele racji w ty co napisal sog nie wchodzi ale itak was wszystkich lubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Tez zauwazylem to o czym pisze Jakub, Hades zmieniles sie odkad Cie poznalem.
Ale to nie miejsce na takie rozmowy.
Test obserwuje od asmego pcozatku, Hades licze na Ciebie, masz zaszokowac wszystkich na koniec testu!
Stpierre Twoja sylwetka jest naprawde wporzadku, sam daze do podobnej.

Zmieniony przez - grani w dniu 2008-11-02 20:22:46

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomózcie :]

Następny temat

AAKG

WHEY premium