SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY -->TREC<-- MASA SIŁA pods.str.32

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 50659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
przygotowujemy juz z stpierre podsumowanie powinno sie pojawić poniedziałem/wtorek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
podsumowanie dziś o 21:)

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
21 powinno byc moze ja dam lekko po 21

ale do slów PROSZE KOMENTOWAC nic nie piszczcie moi drodzy
dziekuje :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 748 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10497
PODSUMOWANIE

Spis treści
1)wstęp
2)opis supli, diety i treningu
3)porównanie wymiarów i osiągów
4)zdjęcia

WSTĘP
Na wstępie chciałbym jeszcze raz podziękować firmie TREC Nutrition za wybranie mnie do testu i ufundowanie suplementów w teście. Mama nadzieje że test się podobał i nie był zbyt nudny. Co do efektów to za chwilkę.

SUPLEMENTY
Creapure+ALA+B1 - Kreatyna mono, która klepie! Na pewno to dzięki niej osiągnąłem większość przyrostów masowych i siłowych. Forma podała łatwa do spożywania. Wg. Mnie lepiej łyknąć kapsułki niż rozpuszczoną wypić.
Bardzo doby suplement.

Nitroprogen &#8211; białko bardzo dobre. Pierwszy raz je wypiłem z wodą i pomyślałem że ohyda...ale z mlekiem było wyśmienite. Miało taki delikatny smak waniliowy. Z miłą chęcią piłem to białko ze względu na wszystkie jego walory tj. smak, rozpuszczalność i działanie.

Mass XXL &#8211; to był mój pierwszy kontakt z gainerem. Jestem z niego bardzo zadowolonyJ Na pewno pomógł mi podnieść porządnie bilans kaloryczny. Piłem go najczęściej z wodą i w smaku rewelacja. Smakował zupełnie tak jak czekolada z automatu. Z mlekiem też dobry choć gęściejszy;) Smak i rozpuszczalność bardzo dobre tylko zapychał mnie na długo dosyć.

Nitro (X)Pack - dobry stack przedtreningowy. Pompa była całkiem odczuwalna a treningi nie nudziły się. Energia była spoko widać to było najbardziej po czasie przerw między seriami, który zminimalizował się jedynie do zmiany ciężaru. Forma podania też dobra bo kapsy ale jednak osobiście stack wolałbym wypić. Produkt ok.

Stero (X)Pack &#8211; regeneracja dzięki Stero Packowi była dobra. Nie czułem się przesadnie zmęczony, anie nie miałem zbyt dużych zakwasów. Na pewno przyczynił się do efektówJ

DIETA
Dietę trzymałem przez ok. 80-85% cyklu. Odejścia miałem tylko w weekendy przez wyjazdy i inne. Niestety od środy nie trzymana w ogóle. Zatrucie pokarmowe ostro mnie wyczyściło. O zachowaniu wody z kreatyny można całkiem zapomniećJ

TRENING
Ten trening nie jest wcale taki łatwy. Już 2 raz go robię. Spoko jest jak się ćwiczy i wchodzi na maksy na początku. Ale potem już komfort treningu mija. Coraz cięższe tygodnie i nie ma zmiłuj. Ogólnie program super jest, lecz na tego typu planach często małe grupy mogą zostawać pomijane.

WYMIARY I OSIAGI
Było/jest/bilans na+
WAGA : 80kg / 85kg/ +5kg
WZROST : 183cm /-/-
KLATKA : 109cm / 114cm/ +5cm
ŁAPA : 38cm/ 39,5cm/ +1,5cm
PAS : 75cm/ 78cm/ +3cm
UDO : 58cm/62cm/ +4cm
ŁYDKA : 41cm/ 41,5cm/ +0,5cm
PRZEDRAMIĘ : 32cm/ 33cm/ +1cm

Co do siły wzrosła znacznie. W ostatniej serii:
-wyciskania leżąc było 85kgx5 jest 95kgx5
-przysiadu było 90kgx5 jest 102kgx5
-wiosłowaniu było 80kg jest 90kgx5
czyyli nieźle:)

ZDJĘCIA
Niestety zrobione wczoraj...Głupi byłem że nie zrobiłem 1 dnia choroby. Coś tam widać...chyba

przód luz






tył luz






uda






łydki






triceps






najszerszy tyłem






bicepsy tyłem






klatka bokiem






bicepsy przodem






niby most muscular




pozdrawiam


czekać na HADESA!!!

żyj tak aby inni przez Ciebie nie płakali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
gratki, dobrze poszło.
btw, dosc duza dysproporcja miedzy najszerszymi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
PODSUMOWANIE



MASS XXL:
smak vaniliowy dawkowałem duzo wiecej niz pisałem na poczatku, waga powoli wzrastała ale brzuszek tez urusł
smak bardzo słodki ale przyjemny
rozpuszczalnosc przyzwoita dosc gesty
ogólnie smaczne małe co nie co:)
ocena 9/10

nitro pack
duza wygoda przyjmowania...ekonomiczny.. i skuteczny pompa na poczatku cyku odczuwalna po rozgrzewce
ocena 9/10 za forme kapsułki

stero pack
tak naprawde go nie czułem...a nie czulem odbijajaca sie rybe na treningu, to pewnie przez omege:D
ale skład konkretny napewno te enzymki pomagały mi strawić zarcie w smietniku podczas treningu
ocena 5/10

Creapture
dla mnie kozak wogóle najlepsza forma kreatyny
10/10

nitroprogen
hmm właśnie hmm co by tu napisać... rospuszczalnosc bdb
smak bdb specyficzny dla białek treca...no napewno dobre uzupełnienie dietki
dla mnie 11/10

PODSUMOWANIE cd 2

Wyniki siłowe wzrastały.. oprócz WL :( ale mc poszedł i inne takze co mozna było zaobserwowac w wypiskach,
i to było moim glópwnym lecem, kolano uraz własnie kolana przeszkodził mi w rekordowaniu przysiadów...:(
a szkoda bo mogło być ciekawie wlasnie z tym bojem.
Wymiary poszły lekko w góre.. biceps prawy o 1 cm na 43 a lewy ciut mniej ponad 42cm..
udo urosło mimo mojego ździwienia o 2 cm choć przecież nie moglem tyrac tak siadów.. na 62cm, co nie zmienia faktu ze jest chude.
Łydka nic ***ana łydka no...
ogólnie siła na + z czego jestem zadowolony ale to nie zmiania faktu ze jestem siłowo jeszcze leszcz porównujac sie do innych ludzi z forum..
np... knife, kubasnk, czy jarot dziki tyle na ich temat szacun...
o hernie russelu sene nie pisze bo niedlugo sie im glupio zrobi jak ich animal przegoni... mnie tez chyba :D:D

Wymiary po cyklu:
klatka 123cm -
pas 91cm +1cm
biceps 43cm +0.5 tak naprawde czasami w róznych dniach było 44, zaleznie jak cwiczylem biceps ale to rezultat opuchniecia po treningu
udo 62cm +2cm
łydka 38-39cm - nic
Waga 95kg

WL 140kgx3 w ostatniej serii wyciskania --
MC aktualnie 200x3 w ostatniej serii 220x2 poprawiony
wyciskanie sztangielek na płaskiej ławce ostatnia seria 56kg sztngielka x2 nie sprawdzałem
wyciskanie sztangielek na skosie ostatnia seria 48x6 50kgx5
poprawiony
wyciskanie sztangielek na barki ostatnia seria 43x2 wczesniej 40x4 38x6 push press robiłem 90kgx3
HP 95kgx5 120x5poprawiony
wiosłowanie sztangą nachwytem 140kgx8
wyciskanie waskim chwytek ostatnia seria 100kgx10 ( nie wiem jak to zrobiłem do dzisiaj)
pompki na poreczach ostatnia seria 55kgx3 nowy ustalony


wyniki siłowe jak w wypiskach ładnie do przodu oprócz WL

Giry




Luz tył




Lekko naciagniete najrzersze




Zaraz po zjedzeniu gainera










Przód po cyklu







No i tył na słabej przypince



Takie coś nie wiem co to





DZIEKUJE FIRMIE TREC OGLADAJACYM ...WSZYTSKIM DZIEKUJE BO TO JUZ KONIEC

KONIEC


Zmieniony przez - HadesSquad w dniu 2008-12-10 09:34:08

Zmieniony przez - HadesSquad w dniu 2008-12-10 09:35:11

Zmieniony przez - HadesSquad w dniu 2008-12-10 10:04:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 964 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20076
Stpierre- jednym słowem zaje*****!

Hades- brzuch faktycznie śie troche duży zrobił, uda wygladają na duże większe.

Dobry test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
obydwoje zaslugujecie na pochwale
dobry test, dobre wyniki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Hades-nogi wymiatają
stpierre-wszedzie znacząca poprawa. Podoba mi sie twoja sylwetka
Oboje zasługujecie na duża pochwałe, fajny tescik choc dosc krotki(z wiadomych przyczyn)
SOGACZE leca:D
Pozdr i zycze dalszych przyrostow:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomózcie :]

Następny temat

AAKG

WHEY premium