SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY: MACHINE MAN COMBO by raszek 33 str. podsumowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47742

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
Odzywianie i trening zawsze odgrywaja główna role nie tylko przy suplach ale i przy mocniejszych srodkach :) Suple to dodatek ktory ma nam powiekszyc efekt diety i treningu :D a jak powiekszy zobaczymy :)

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 745 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7281
pozdrawiam bede wpadal i zazdroszcze zestawu

no pain no gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
hmm no suple bez jakiejś rewelacji:) ogólnie masz takim sam wzrost jak ja i patrze na twoje wymiary ja mam 97kg ale tłuszczu troche jest:( jaki masz bf?

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
pieknie! powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 717 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16072
No powodzonka

Będę zaglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
tez bede wpadać

konsultowałeś z kimś trening?
czemu sciaganie drazka a nie podciaganie na drazku?
i w ogole MC dałbym pierwsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
dlaczego niby mc pierwsze?

Ja np robię ostatrnie ćwicznei albo przed ostatnie bo jestem juz dobrze rozgrzany i o kontuzje nie tak ąłtwo, jak na początku

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5482
witam , powodzonka , a mc tez dalbym na koncu , robilem kiedys na poczatku ale zmienilem szybko , za dużo mieśni bierze udział , trzeba być naprawde rozgrzanym , MC według mnie tylko na końcu... pzdr

rośnij w siłę...!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 274 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113725
bede zagladal, bo szczerze mowiac sceptycznie podchodze do machine man combo, ale ciekaw jestem jak ten supel zadziala ;)

@up
Czemu MC na koncu? zawsze myslalem ze przysiad/mc czy inne wielostawowce na poczatku zeby dowalic ciezaru w akurat tych glownych cw. a od rozgrzewki sa serie rozgrzewkowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Aha czyli Twoim zdaniem jako ostatnie, albo przed ostatnie ćwiczenie juz nie moge dowalić ciężaru w mc ?

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ostrowia 30 gram ile to?

Następny temat

Stwardniałe kapsułki kratyny i AAKG.

WHEY premium