SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY: MACHINE MAN COMBO by raszek 33 str. podsumowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
ja ciągle śledzę
ciężar w MC faktycznie troche odbijasz
najlepiej odlozyc na ziemie, poprawic chwyt i dopiero w gore- wtedy jest martwy ciąg
przy obiciu na chwile rozluzniaja sie miesnie plecow i potem nagle sie napinaja i moze dojsc do kontuzji, takze uwazaj na siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366



DZIEŃ 13 - NIETRENINGOWY

***** DIETA I SUPLEMENTACJA *****

Dzisiaj tylko cztery posiłki w odstępach jakoś 3.5h, na śniadanie mały cheat:



Potem poszły trzy posiłki:



A po miedzy nimi mala przyjemnosc dla kubkow smakowych:



01. 3 jaja całe, troche suchej kiełasy, 2 bułki białe z szynka - traktowane jak cheatmeal
**. 8 kaps. MACHINE MAN COMBO
02. 100g ryżu, 150g piersi z kurczaka, 10g oliwy z oliwek
03. 100g ryżu, 150g piersi z kurczaka, 10g oliwy z oliwek
**. 8 kaps. MACHINE MAN COMBO
04. 100g ryżu, 150g piersi z kurczaka, 10g oliwy z oliwek
**. 3 kaps. ZMA
++. wafelek grzesiek i kasza manna

Dzisiaj wkoncu wybralem sie na male zakupy, zrobilem zapas głownie węgli i dodatkow:



Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzania :D

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
hilde preferuje ta technike z delikatnym odbiciem, bo wtedy czuje lepiej plecy, jak odkladam sztange to jakos nie czuje tej mocy, tak sie przyzwyczailem, za 3-4 treningi ten ciezar bedzie za maly na 6 ruchow mam nadzieje wiec powinno byc gites :D

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Też zawsze lekko odbijałem, aż ktoś mi zwrócił uwagę, że "martwy" nie jest dla postrachu. ;)

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 827 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5273
Elegancko prowadzony test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
"Grzesiek" ... lata młodości aj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
debee idz do delikatesów i wrócą :D poczujesz sie mlodziej staruchu :D:D

Zmieniony przez - raszek01 w dniu 2010-12-05 17:55:53

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366



DZIEŃ 14 - NIETRENINGOWY

***** DIETA I SUPLEMENTACJA *****

Podobnie jak wczoraj 4 posiłki i sporo snu, rano nie mialem ochoty na nic ale zjadlem serek wiejski z 3 kanapkami (taki cheatmeal :D na masie lubie sobie na takie cos pozwalac a jesli ma pełnowartosciowe bialko to nie czuje sie przez to zle), drugi posiłek to wyjątkowo biały ryz (zawsze jem paraboliczny bo nie lubie brazowego) z białym sosem z rodzynami:



W posiłku 3 i 4 poleciała polędwica wieprzowa, czerwone mieso trzeba czasem zjesc :D



01. 200g serek wiejski, 3 kromki bialego chleba, troche wedliny :D
**. 8 kaps. MACHINE MAN COMBO
02. 100g ryżu, piers z kurczaka (tak na oko ale bylo min. 200g), troche sosu białego
03. 100g ryżu, 200g polędwicy wiepszowej, 10g oliwy z oliwek, troche sera żółtego
**. 8 kaps. MACHINE MAN COMBO
04. 100g ryżu, 200g polędwicy wiepszowej, 10g oliwy z oliwek
**. 3 kaps. ZMA

Jutro wkoncu dzien treningowy, robie nogi, troche mnie nie pokoją jeszcze spore zakwasy na plecach, mam nadzieje ze jutro bede w stanie dobrze wykonac trening nog, bo jak wiadomo plecy i nogi troche z soba koliduja jesli chodzi o trening ZMA , Combo i sen czynia cuda wiec mysle ze bedzie dobrze!

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1476 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10822
test fajnie prowadzony, widzę że nie lubisz dni nietreningowych jak i ja jakoś tak dennie jest powodzenia jutro z nogami:D

koko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
...

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ostrowia 30 gram ile to?

Następny temat

Stwardniałe kapsułki kratyny i AAKG.

WHEY premium