SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST RYWALIZACJA 4 osób - Hi TEC , MASA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 5059 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 134689
Czekam z niecierpliwością. Jeszcze raz gratulacje panowie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Kamil Nowakowski
dokładnie :) mikołaj w czwartek do was wystartuje ;) jak widać warto się starać !


nie dość że udział w teście był dla nas super prezentem to jeszcze coś do nas leci dodatkowo - lux

jak widać



(zapożyczone od Mastiego z fejsbuka)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
jak ktoś dobrze działa to się należy dodatkowa niespodzianka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Panowie rewelacyjny test, śledziłem od początku do końca, poziom z redukcyjnego testu utrzymany Jak widać grono weryfikatorów wie kogo brać do tego typu akcji.

Krisking - po zdjęciach tak nie widać progresu, być może źle zestawiłeś zdjęcia. Ale to też okres budowania masy, więc tutaj tak łatwo nie jest ocenić - co innego na żywo. Obwody jak czarne na białym mówią o tym, że urosłeś, więc jest dobrze. Moim zdaniem idziesz dobra drogą, solidnie się przykładasz i nie kombinujesz. Kilka lat i myślę, że będziesz mógł pokazać imponującą sylwetkę. Jedynie trzeba być cierpliwy

SneS - to dopiero początek masówki a Ty już prawie stówkę ważysz ładnie poszło, plecy moim zdaniem najbardziej na +. Myślę, że rok budowania solidnej masy mięśniowej zaowocuje na pewno na scenie w przyszłości powodzenia SneS, na kolejnych etapach masówki. Jak znajdziesz patent na klatkę to koniecznie daj mi znać

Kuba_n
- rewelacja! Sądząc po misce i ilości tych Twoich drożdżówek ( ) myślałem, że będzie gorzej, a okazało się, że zbudowałeś kawał dobrego mięsa kratka się utrzymuje, także myślę, że można dokładać dalej. Powodzenia !

Sony299 - dobre kształty i świetny progres, gratuluję postępu

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
arnold69


Kuba_n
- rewelacja! Sądząc po misce i ilości tych Twoich drożdżówek ( ) myślałem, że będzie gorzej, a okazało się, że zbudowałeś kawał dobrego mięsa kratka się utrzymuje, także myślę, że można dokładać dalej. Powodzenia !




dzięki Arni, będę starał się dorzucić trochę jeszcze tych drożdżówek, choć przejadły mi się one trochę

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
Gratulacje dla testujących.
Czekam na następną edycję, będę chciał się załapać. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1123
Sony299 odwalił kawał dobrej roboty! Oczywiście wszyscy ładne przyrosty, tak trzymać panowie ;)

Never Give up!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podzielę się obserwacjami, jako że śledziłem test z ukrycia.

Krisking - niby 2 cm w pasie, a bf wydaje się mniejszy. Widocznie mięsa wpadło sporo więcej niż fatu. Założenie czystej masy spełnione.

Prowadzenie testu super - szczególną uwagę zwraca największa ilość filmów prezentujących konkretny wysiłek, co osobiście lubię oglądać.

SneS - masa prosto z formy startowej nie mogła się odbić korzystnie na końcowym porównaniu. Niemniej uda sporo się powiększyły.

Prowadzenie testu ok, niczego nie brakowało.

kuba_n - wygląda na to, że wpadło dużo wody i tłuszczu. Ale skoro wyniki siłowe się poprawiają, to coś pod spodem musiało się ruszyć.

Test za to poprowadzony bardzo ciekawie - tabele, wykresy, foty, filmy, duża ilość tekstu. Dla każdego coś miłego.

sony299 - zdecydowanie największy progres sylwetkowy. Nie dość, że wymiary i waga poszły do przodu, to tłuszczu jest teraz mniej.

Za to prowadzenie testu takie sobie - wypiski były strasznie biedne. Dobrze, że po jakimś czasie zacząłeś pojawiły się filmy z treningów.

Zmieniony przez - december w dniu 2013-12-09 20:30:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Gratulacje, super test
najlepiej wg mnnie Snes i Sony
Kuba też ładnie, tylko trochę za dużo tłuszczu złapałeś
Najmniej widoczny progres u Kriskinga, ale jeśli wymiary do przodu to gratulacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć

Panowie, bardzo fajny test, choć mało się udzielałem (zresztą jak na całym forum ostatnio...)

No cóż, mały zastój u mnie...

Krishing - dobry progres. Podobały mi się agresywne treningi

Snes - pomidor .

Kuba - Kuba mój kompan w bojach . Odszedł mi trochę, bo dalej ostro treningi i miska. Szkoda tych drożdżówek ale w górę poszła masa więc plan zatrzymany. Kg tez w ryzach trzymane widzę.

Sony - pomijam Snes, bo tu inaczej to wszystko leci, tu najlepsza sylwetka. Bardzo mi się podoba progres jak i całość.

Gratuluje dotrwania do końca testu oraz wyników

Jakie dalej macie plany?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze białko

Następny temat

co myślicie o tym białku serwatkowym ?

WHEY premium