SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST RYWALIZACJA 4 osób - Hi TEC , MASA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
80 x 6:




ja tu 5 naliczyłem hehe...

Panowie michy super, nie moge tu zaglądać wieczorami bo sie glodny robie
...
Napisał(a)
Usunięty przez Remik7 za pkt 1 regulaminu
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Remik7
80 x 6:




ja tu 5 naliczyłem hehe...

Panowie michy super, nie moge tu zaglądać wieczorami bo sie glodny robie


w ostatnim powtórzeniu niepotrzebnie rzucasz sztangą - tracisz jednego "negatywa"

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3623 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86262
Racja, zapamietam Samo rzucanie sztanga nie jest jakims moim widzimisie ale ma tez swoj 'cel'. Chodzi o wade postawy ktora posiadam - eliminuje ona z planu martwy ciag. Poprostu nie jestem w stanie pociagnac sztangi nie robiac garba w odcinku piersiowym. Widac to wyraznie na filmie przy podnoszeniu sztangi z ziemi. Dlatego tez staram sie ten ruch ograniczac do minimum, wiadomo podniesc z ziemi musze ale skoro nie musze opuszczac to nie robie tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
krisking12
Racja, zapamietam Samo rzucanie sztanga nie jest jakims moim widzimisie ale ma tez swoj 'cel'. Chodzi o wade postawy ktora posiadam - eliminuje ona z planu martwy ciag. Poprostu nie jestem w stanie pociagnac sztangi nie robiac garba w odcinku piersiowym. Widac to wyraznie na filmie przy podnoszeniu sztangi z ziemi. Dlatego tez staram sie ten ruch ograniczac do minimum, wiadomo podniesc z ziemi musze ale skoro nie musze opuszczac to nie robie tego.


wg mnie takie rzucenie sztangi jest dużo bardziej niebezpieczne na kręgosłup niż odłożenie jej powolne
w jednej chwili jesteś spięty na maxa, pełne obciążenie mięśni i ścięgien, pełne napięcie, a za sekunde puszczasz ciężar i całe to obciążenie puszcza, wydaję mi się że niezbyt dobrze to działa na ścięgna i mięśnie, ale tutaj powinien wypowiedzieć się ktoś bardziej obeznany

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I jeszcze głowa ma być tak jak leci kręgosłup - czyli nie patrzysz przed siebie. Wiem, bo mnie kolega-trener o to ciągle ganił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
będę zaglądał!!!

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 3623 Wiek 2 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86262
RafalRRRR
I jeszcze głowa ma być tak jak leci kręgosłup - czyli nie patrzysz przed siebie. Wiem, bo mnie kolega-trener o to ciągle ganił


Tu mialbym watpliwosci, tzn wydawalo mi sie ze wyglada to tak:

wioslo w pochyleniu = glowa i wzrok skierowane przed siebie (jak na filmie)
wioslo w opadzie = glowa i wzrok w podloge

Ale moge sie myslic, mile widziany ktos bardziej obeznany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8346 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 180203
Wpis dla powiadomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9112
kuba_n placek owsiany ze zdjęcia jest z tych składników które są w tabeli jako pierwszy posiłek? ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsze białko

Następny temat

co myślicie o tym białku serwatkowym ?

WHEY premium