SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTY BIAŁEK WYNIKI!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1548 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16018
Hie hie...a tak wszyscy lali z reklam Megabola i jego produktów. Tymczasem wychodzi, że trzymają fason

BTW: Lecę jutro po 2 opakowania Testosterolu i Biosterolu
Ciekawe czy Hi-Tec odniesie się jakoś do tych badań ?

Życie to niej**ajka...

Jestem ON przez cały rok-dietanabol 6 x ed.

Drobny cwaniak !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12255
watpie zeby cos sie odniusl jakos wczesniej tez umilklo ze spor one
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...a ja nie moge tego otworzyć -pisze mi za każdym razem o jakimś błędzie, czy uszkodzonym pliku...


może ktos mi wklei tu te wyniki

jeden juz chyba znam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2438 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15362
Matrix 5.0 firmy Syntrax :
-Nie mniej niż 76,7
->73,5 +/-10,3

Anabolic protein firmy Hi-tec :
-Nie mniej niż 91,0
->37,8 +/-5,3

System protein 80 firmy Olimp :
-Nie mniej niż 77,0
-> 77,4

Animal Amino booster firmy Megabol :
-Nie mniej niż 78,0
-> 79,0

Extra Muscle milk and Egg (jogurt-wiśnia)
-Nie mniej niż 80,0
-> 73,6 +/-10,3

Zmieniony przez - Dasiu2 w dniu 2007-10-24 23:52:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5342
Mam ciocie w sanepidzie , postaram sie dowiedziec co mozna zwojowac w tej sprawie bo az mnie obrzydza takie oszustwo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
ktoś wie czemu ON nie poszedł na testy? z tego co pamiętam też był na liście wytypowanych białek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
No własnie Optimum Nutrition 100% Whey miał być też przetestowany.

Miało być:

Matrix 5.0 - Syntrax
Anabolic protein - Hi-tec
BCAA+G - SO (potem zmieniono na Activite Milk&Egg bo SO nie było)
System protein 80 - Olimp
100% whey gold standard - Optimum
Amino booster - Megabol

https://www.sfd.pl/TESTY_BIAŁEK_II_-_TYPUJEMY-t348408-s5.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
Jak dla mnie wyniki firmy Hi-tec są bardzo kontrowersyjne. Dziś rano ruszyła do pracy komisja, która ma za zadanie w jak najszybszym czasie wyjaśnić skąd te zaniżone wyniki zawartości białka w produkcie firmie hi-tec.
Moja osoba pozostaje w narazie w tej sprawie bez stanowiska.
Za sponsorowałem białka do testów a teraz cichłabym 100% rzetelnego wyniku. Mam kilka swoich teorii na ten temat, ale narazie wole pozostać bez zdania.

Dodatkowa informacje i sprawozdanie firmy hi-tec powinienem dziś zamieścić w tym temacie .


Zmieniony przez - OS Kogut w dniu 2007-10-25 13:05:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11393 Napisanych postów 72669 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958459
sam jestem ciekaw rozwiązania tej sprawy bo jakby nie było hitec firma moze nie najwyzszej swiatowej klasy, ale (tak mi sie przynajmniej wydawalo) solidnej ,europejskiej ;)

moze jakims cudem wyniki nie uwzglednily bialek pochodzenia roslinnego?
fakt to tez by wyszło nieciekawie, gdyby w tym bialku bylo tylko ~40% bialka zwierzeecego ,a reszta to ten izolat soi,
ale z 2 strony, skoro to test na % zawartosc bialka to zapewne niewazne jaki to rodzaj bialka ;)
tak sobie tylko gdybam he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3455
pewno Hi-tecem będzie podbnie jak z SO.
W SO jakiś tam mistrz-guru był na urlopie i kazali czekać aż wróci i się ustosunkuje. no i pewno guru wrócił, olał sprawę i kazał czekać swoim przydupasom aż sprawa ucichnie i nic nie komentować.

ciekawe jak Hi-tec zamierza sprawę rozegrać. Coś mi się wydaje, że scenariusz będzie podobny do tego ze Sport One - najpierw wydadzą jakiś oficjalny komunikat, że badania były wałkowane. potem parę razy powtórzą, że ich produkty to najwyższa klasa światowa. potem kilku klakierów zacznie zachwalać ich produkty, pokazując foty swych mięśni po 3 tygodniach zażywania preparatów Hi-tec, a potem olewka i show must go one, aby do przodu.
w końcu nie każdy dzieciak kupujący chemie w sklepie z odżywkami, czyta to forum, ktoś tam zawsze da się wydymać.

Hi-tec , załatw sprawę po męsku. Nie bierz przykładu z SO.

PS Po ile chodzi ten gainer z 37% białka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie białko?

Następny temat

XP+CP+adds

WHEY premium