SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTY BIAŁEK WYNIKI!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
no ja wpłacam zaraz kasę i będę to robił systematycznie
nie dużo bo tylko 10zł ale jak to mówią grosz do grosza będzie kokosza


Sports One mam właśnie 100% whey protein pinacolade ponad 2,5 kg jeszcze
no i będzie to teraz najdroższy bulk jaki kiedykolwiek miałem

NIGDY WIĘCEJ SPORTS ONE nic od nich nie kupię, podobnie 2 razy się zastanowię zanim wezmę coś od Fitness Authority (thyrtoherm białko DonPawsona z ultimate, teraz wyniki białek któe okazały się najdroższymi na świecie bulkami a do tej pory mimo wałku z thyro miałem zaufanie do dystrybuowanych produktów FA, ale się skończyło z mojej i zapewne nie tylko mojej strony)
A wypowiedzi na animalpaku to żenada

i nigdy nie kupie już białka USA wytwarzanego w Radomiu

Wole dołożyć te kilkadziesiąt złoty i kupić porządne białko, lub dać mniej i kupić Olimpa czy BX bo mi smaki ich białek podchodzą oprócz truskawek i bananów

Salix respect
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
juz dalem info. dzieki
kase w poniedzialek wplace. moze jakis stack stestowac ? xpe i cos pl moze ? ciekawe co z "no"

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
badania stakow to juz kwoty 10-20 razy wyzsze
bialka ledwie 80zł+ produkt

mam nadzieje ze wreszcie
kazdy widzi jak bardzo warto wydac te kilka zl by pozniej oszczedzić

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2007-08-17 09:07:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Oficjalnie proszę o podanie numerów partii badanych produktów Sports One. Na dokumencie z wynikami badań nie są uwzględnione, a to jest dziwne. Bez numerów partii nie możemy spytać Sports One, o co chodzi.

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1200 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20851
Tak jak mówi dezir. Co do wałków o thyro o których tak szeroko tu mówicie, to gratuluje komuś zdrowego rozsadku, jezeli opiera sie na badaniach robionych przez bezposrednia konkurencje.brawo.

NO BULL - Muscular Development Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Prolongatum za***iscie
Trec tak samo mile zaskoczenie
SO... no coz
a dziwilem sie ze takie pyszne to bio-iso heh

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
nie wiem czy ktos wam ludzie uswiadomil bo nie czytalem wszystkich stron ale na 1 stronie tematu to widze żenada sama... gadanie w stylu "brawo dla polskich białek a na te amerykanskie jednak trzeba uwazac bo bio-iso ze sports one ma 40g/100g białka" ajj... przeciez sports one jak do tej pory ameryki jeszcze nie widzial, w zadnym wypadku nie kupisz sports one w stanach, nawet nie jest tam produkowany. to zwykly walek typa z polski, bodaj tego z FA. Jak ma ktos z Was opakowanie jakiejs odzywy z SO to sprawdzcie adres producenta, jest podany adres firmy ktora w ogole nie istnieje, a strona producenta tam podana jest z koncowka .pl . I psioczycie na amerykanskie suple heh.. taki ten SO amerykanski jak ten Wasz caly wielbiony Trec z wielka amerykanska flaga na glownej stronie:) a poza tym skad w tym pdfie sie wzielo 'Producent: Syntrax' przy białku Pro longatum z biogenixa?:)

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie
na pismach sa adresy i inne info
laboratorium
prosze sobie odczytac i kontaktowac sie z nimi

mowa o labsach ktore badaly i bialka i thyro
sa to oficjalne dokumenty
plus zalaczone faktury

a dziwne to sa wyniki


dziekuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Gdyby takie dane były podane, to nie pytałbym tutaj.
Na dokumentach które udostępniliście na forum, przy "Numer partii" widnieje tylko "-". Na takiej podstawie nie możemy nic zrobić, bo nie wiadomo nawet, która partia danego produktu była badana. Z laboratorium już się kontaktowałem, ale nie mogą mi podać żadnych danych dotyczących tego badania.

Dziwne jest, że laboratorium nie podało numeru partii produkcyjnej badanego preparatu, to jest podstawa.

Proszę jeszcze raz o podanie numerów partii badanych produktów, abyśmy mogli zażądać wyjaśnień od Sports One.

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 438 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5841
swoja droga elitka cos strasznie kiepawo u Was wypadła, cos mi generalnie ten Wasz test podjezdza gownem ze tak powiem:) biogenix, olimp, trec najlepiej.. wszystko polskie firmy. a dymatize udupione, dziwne bo elite whey protein to dobry mix białek tak jak i dymatize jako firma. szkoda ze nie "testowaliscie" PVL, BSN i syntraxa chociażby, pewnie tez blado by wypadły przy najlepszych przeciez polskich białkach, trzeba poduczyc tych amerykanow troche bo musza nadgonic za OLIMPEM I TRECIEM:D moze wpadna na jakies sympozium naukowe do TRECa zeby troche wiedzy z zakresu jakosci produkcji i surowcow podłapać.

Przyjaciele przychodza i odchodza, wrogowie sie gromadza.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie białko?

Następny temat

XP+CP+adds

WHEY premium