SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTY BIAŁEK WYNIKI!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
pRzebRnolem przez 35 stR i powiem tyle niezaleznie od tego kto jest za to winien czy FA czy jakies inne podmioty spoRu najbaRdziej sie to odbiło na klijentach to oni stracili kase.

wpadlem na pomysł w DZIEN DOBRY TVN robili testy wod smakowych i innych pieRonstw moze by tak wystosunkowac pRosbe o wyniki badan białek wkoncu foRum to niemała instytucja, osób kupujących białka tez jest spoRo moze by góRa wysłala jakies pismo do TVN-u (badania byly robione przez jakąs niemiecką firme)

wiem ze to moze glupie ale czemu by niespRobowac ?????? najwyzej nieodpiszą albo dostaniemy odmowne pismo i tyle


co wy na to Rodacy ????????

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
myślisz że będą testować coś co 80% ciemnoty uważa za sterydy ??



Nierealne... abyt niszowy to asortyment.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
no poniekąd masz Racje ale jak pisalem czemu by niespRobowac ile kosztuje znaczek i wydrukowanie pisma ?????


kolejne moje zapytanie czy jest mozliwos wykonania badan w innym laboratoRium ????

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
co Ty masz z tymi powiększonymi Rkami ?
za dużo futbolu
no offense
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
mnie jedynie zawsze ciekawiła znakomita cena 100% whey SO ,jak na taki super skład no i smak wporządku dlatego mozliwe, że ten test coś już wyjaśnia ;). Twierdzę,że kolejny test przydał by się z tymi wszelkimi numerami itp aby rozwiać niepotrzebne wątpliwości , także może lepiej przetestować jeden produkt np SO przez kilka niezaleznych od siebie i od firm podmiotów i wtedy gdy wynik bedzie jednakowy test można bedzie uznać jako poprawny zgodny z prawdą . Ten jeden akurat daje dużo do myślenia ale nie rozstrzyga całkowicie kto ma racjea, aczkolwiek uzmysławia ,że wszedzie kryć się może parszywy wałek !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Kanar wiesz dobrze w jakim celu Biniek to pisał, myślisz ze ejstem pionierem?

Ted już się odezwał na animalu.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
w ktorym temacie?

bo nie moge znalezc?

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
jest zamknięty i podwieszony, wchodziłem z linka.

bawcie sie dziewczyny, idę w kimę, mam bardzo dużo pracy w bardzo ograniczonym czasie.

to propos tych kanapek co sie o nie leszcze pytali.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28725
te badania to super sprawa tylko w takiej formie w jakiej zostaly przeprowadzone maja raczej zastosowanie do uzytku wlasnego osoby ktora je zlecila (no i ewentualnie zainteresowanych ).

wiarygodne badania analityczne (takie na podstawie ktorych mozna kogos oskarzyc) przeprowadza sie w oparciu o cala procedure analityncza - badajac odpowiednia liczbe roznych probek z roznych opakowan (i partii) danego produktu w dodatku chyba sie je jeszcze powtarza - jednym slowem kupe kasy to kosztuje

firmy ktorych produkty zostaly przebadane i wypadly niekorzystnie beda sie bronic i latwo moga podwazyc wiarygodnosc tych badan, ale to kazdy z nas decyduje komu ufac a komu juz nie. wg mnie firmom zostaje zamowic procedure badnia analitycznego z prawdziwego zdarzenia swoich produktow w laboratorium akredytowanym - to rozwieje wszystkie watpliwosci... tylko czy te firmy sie odwaza na to?

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
celem badan nie bylo oskarzanie kogokolwiek
ani robienie sztucznych awantur
Nikt tutaj nie ma pojecia o tym
jak powinny wygladac prawidlowo wykonane badania
i nie wiedzialem o tym rowniez ja
dobra nauczka na przyszlosc
przy nastepnych testach bede zwracal na to uwage
i prosil o uwzglednienie tych danych w formularzu
by nie bylo podobnych sytuacji do tej obecnie
i proby podwazania ich autentycznosci

kazdy ma wybor:
albo wierzyc firmie,ktora w strachu o straty finansowe
probuje ratowac dobre imie niekoniecznie w uczciwy sposob
albo wierzyc grupie ludzi,ktorzy dali na to pieniadze
i je zorganizowali

Zmieniony przez - salix w dniu 2007-08-21 00:46:42

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie białko?

Następny temat

XP+CP+adds

WHEY premium