SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTY BIAŁEK WYNIKI!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
to sprawdzaj, jak najbardziej

nie masz natomiast prawa jako forumowicz sugerować innym by nie kierowali się tymi wynikami

one są dla ludzi, akcja jest dla ludzi, to wspaniała inicjatywa obywatelska, konsumencka

idzie nowe, lepsze

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wysiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3455
" one są dla ludzi, akcja jest dla ludzi, to wspaniała inicjatywa obywatelska, konsumencka " - dobre

to ja dodam jeszcze od siebie:
poprzez nasze badania dajemy upust swym obywatelskim obowiązkom!
jesteśmy za zniesieniem niesprawiedliwości społecznej - producenci supli - nie okłamujcie nas!
jesteśmy za zniesieniem jarzma ekonomicznego firm odżywkowych!



Zmieniony przez - marslaw5 w dniu 2007-11-02 21:01:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
JA wierze że salix zrobił wszystko ok-interesu w tym nie ma wiec obiektywizm jest. jak tak chcecie to sie z salixem umówcie dajcie na próbki zeby kupił i aby byly faktycznie przypadkowe a nie wasze (wzorcowe?)i idzcie razem do laba po wyniki i tyle.a laba niech salix w tajemnicy wybierze żeby nie poszedł zaden walek. wyniki beda, klamka zapadnie i tyle. ja wole uwierzyc kolesiowi co z tego chajsu nie ma bo jak wiadomo pieniazki sprzeniewierzaja ludzkie umysly a dla utrzymania stołka niektórzy zrobia naprawdę wiele:) tez kiedys hiteca jadłem. Czy hitec to juz taka bieda ze szkoda im te kilka złotych aby cos udowodnic? no sory ale to już dziadostwo! istnieja na rynku odkad jem suple-6 lat napewno a nie stac ich na wyjscie z twarza. same podejscie zniecheca do czegokolwiek zwiazanego z ta firmą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
jakby co to Salix podaj nowe miejsce - ale wierze ze uda sie dalej tutaj prowadzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
panowie nie badzmy smieszni.... pff pinter chyba sporo hi-teca ma u siebie w sklepie bo broni jak lew.
Badania sa niezalezna robione dla nas , rozumujac ze jako forumowicze tworzymy jedna wielka rodzine wiec ludzie powinni sie rozumiec niestety wplyw tutaj ma drugi czynnik kasa.
Zasrane pieniadze powoduja to ze jestesmy w stanie sprzedac sie jak tania dziwka . smutne i zenujace.
Nigdy niemialem nic z wspolnego z hi-teciem i dobrze podopadaly mi ceny zawsze jakos tak firma wydawala sie na renomowana a ceny bialek dziwnie niskie jak na 91% .
Zenujace to jest firmy chca nas oszukac , cieszy tylko to ze wsrod tych zlodzieji mozemy znalesc firmy ktore skupiaja sie konsumencie.Tzn marketing concept-satisfy customer needs and wants build long-term relationship for make a profit.
I to jest dobra bo produkt robiony jest dla nas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 405
Niewątpliwie temat testów zrobionych przez Salixa wywołał gorąca dyskusje. Jako właścicel firmy obsługującej sklep SFD ten temat interesuje mnie tak samo jak Was. Ciesze sie że jest ktoś taki jak Salix i nigdy w życiu nie przeszło mi przez głowe aby ingerować lub poddawać wątpliwości testy przeprowadzone przez niego. Dziwi mnie jedynie fakt , że nikt z osób tu sie wypowiadających nie wyraża wątpliwości w autentyczność testów. Dużo jest wypowiedzi na temat stronniczości członków teamu SFD i z przykrością musze stwierdzić że te wypowiedzi nie sa obiektywne.

Jeśli chodzi o mnie to zawsze dbałem przede wszytskim o dobro klienta. Co tydzień sprzedaje jakiś produkt bez zarobku , conajmniej raz w tygodniu organizujemy promocje , nie wspominając o pojedynkach i innych akcjach. Sklep SFD jest miejscem gdzie wszytsko mozna dostac naprawde tanio i gdzie zawsze staramy sie dbać o klienta.

Drodzy Userzy i Klienci postawcie sie w mojej sytuacji ja chce jedynie zbadać i potwierdzić fakty o produktach firmy HI-Tec w trosce o markę swojej firmy i markę SFD.Mam szczerą nadzieje że znajde wspólny jezyk z Salixem i że to własnie on rozwieje moje wątpliwosci i pomoże zabrać raz na zawsze stanowisko w tej sprawie. Swoją drogą musze przyznać że ciesze sie że jest taki dział jak ten i że dochodzi tutaj do takich dyskusji. Każdy inny sklep w sieci nie jest poddawany publicznej krytycea wiadomo konstruktywna krytyka jest jak najbardziej przydatna.

Realizujemy zamówienia hurtowe w razie pytan dzwon 606398860 , numer GG : 4770371

...
Napisał(a)
Usunięty przez Marcin MP za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
Niezła burza się zrobiła!!!
Co do problemu autentyczności przeprowadzanych testów to powinny być chociaż zdjęcia z pieczęciami i podpisami osób i firmy która wykonywała testy a także sprawa w sądzie (jeśli to autentyczne dane) bo to oszustwo!!!
A jak się ma sprawa obrony HI-TECA bo z tego co mi wiadomo mieli dochodzić swoich praw na drodze sądowej??

Arasek81

...
Napisał(a)
Usunięty przez Marcin MP za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 405

Realizujemy zamówienia hurtowe w razie pytan dzwon 606398860 , numer GG : 4770371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie białko?

Następny temat

XP+CP+adds

WHEY premium