SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTY BIAŁEK WYNIKI!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ale, czy nie mozna tego robic na luzie. Bez sciemy i robienia z ludzi durni ? Przeciez az sie otwiera scyzory z kieszenie, kiedy sponsor pisze, ze probuje bialko, bo klient narzeka...
Weź koło i się je.bnij w czoło!
Ze mnie taki sponsor jak z Ciebie autorytet.
EDIT:Pier.dolą mnie opinie leszczy.Kto mnie zna,wie,że nie mam nic wspólnego z żadną firmą.Nigdy nie uzyskałem,żadnego profitu na forum,a wiedzą i doświadczeniem za które biorę pieniądze w życiu prywatnym,dzielę się tutaj płacąc abonament.Więc zastanówcie się co i do kogo piszecie.Mam w dupie Hi Teca,czy inne Nutrition.Ja mam pierś z kurczaka,jaja i brązowy ryż.Potrafię rozróżnić po smaku,zapachu i konsystencji każdą otwartą kapsułkę a jeśli ktoś ma co do tego wątpliwości,to znaczy,że przez jego ręce i żołądek,nie przeszedł ułamek tego w co zainwestowałem ja zdobywając wiedzę.Widzieliście kiedyś ludzi układających kostkę rubika z zamkniętymi oczami?Niemożliwe?Dyletanci.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-11-21 11:54:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3455
no to jesteśmy zgodni, bo mnie też pie.r.dolą opinie leszczy.

każdy dzieciak jest w stanie odróżnić gainera od białka, carbo od gainera czy bulka od srulka, ale nie w tym rzecz.

rzecz w tym, że jeśli firma chce zrobić wałek to nie przekleja nalepek na opakowaniach (co próbujesz tu zasugerować), a stara się zrobić produkt w konsystencji, smaku, wadze, wyglądzie itp. idealnie podobny do zadeklarowanego w opisie produktu. i jeśli ty potrafisz takie niuanse wychwycić, dodatkowo proponując zwrot kasy klientom jeśli twoje kubki smakowe wyczują różnicę w procentowej zawartości białka w białku, to tylko pogratulować należy. zazdroszczę wobec tego twoim klientom.

i ja nie wątpie w twoje zdolności organoleptyczne, gdzieżbym śmiał. twoja idealna sylwetka (i to mówię jak najbardziej poważnie) przywraca mi wiarę w dobroczynne i cudowne działanie legalnych suplementów i odżywek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Zamierzałem tylko uspokoić osoby,które już zakupiły produkt i naprawdę nie zależy mi na reklamie jakiejkolwiek firmy.Bull napisał mądre słowa.Mamy wyniki badań,więc kupujmy te produkty,które wypadły najlepiej.Proste.
jeśli firma chce zrobić wałek to nie przekleja nalepek na opakowaniach (co próbujesz tu zasugerować)
Ja nic nie sugeruję.Taka sytuacja naprawdę miała miejsce.Trudno nie wyczuć różnicy 920g do 1715g.Być może to była pomyłka na taśmie.Zwróć jednak uwagę,że firmy zatrudniają przedstawicieli handlowych,którzy niejednokrotnie nie mają doczynienia ze sportem,są tam tylko po to,żeby zarobić.Mają znacznie więcej możliwości,niż tylko pensja i premia.Jeśli przeczytasz wszystkie moje wypowiedzi w tym temacie a nie tylko kilka ostatnich,zrozumiesz moje intencje.To,że mam sklep z odżywkami,nie znaczy,że każdy wchodzący klient wychodzi z zakupem.Przede wszystkim jestem instruktorem i dietetykiem,a dopiero później handlowcem.Opinie na mój temat,jako sprzedawcy,osób odwiedzających mój sklep,też znajdziesz na forum.

Zmieniony przez - BodyLine w dniu 2007-11-21 12:40:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5095
to jakie białko najlepiej wkoncu kupic ?
najlepiej zeby nie bylo duzo drozsze od ostrowi :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Chuda wołowina,pierś z kurczaka lub indyka,jaja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5095
To juz mam w diecie, ale jednak troche białka brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zupelnie niepotrzebny najazd na BodyLine'a mysle ze to zla intpretacja co po niektorych

co do Hi-Tec'a czy SO wiadomo olac

nawet jesli bylaby to przypadkowa wtopa

po co skoro sa pewniejsze zrodla ?

wybor jest ogromny wyszla dupa wiec nie bralbym w zadnym stopniu pod uwage

kazdy kto ma rozum sam sobie wyciagnie wnioski

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2007-11-21 13:46:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
dokladnie , dla wielu niepotrzebna jest wcale interpretacja wynikow przez inne osoby ,sami potrafimy wyciagnac wnioski z takich wynikow (przynajmniej wiekszosc z nas )

a to ze co chwile ktos podbija temat do gory to super , wiecej osob zobaczy

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
W piątek mamy miec pierwsze wyniki ale to jeszcze nie jest 100% termin , narazie taką dostałem informację wiec sie nią dziele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2713 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23810
może ktoś udostępnić wyniki z pierwszej strony?

SFD Team, na forum od 2002-10-05

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie białko?

Następny temat

XP+CP+adds

WHEY premium