SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTY BIAŁEK WYNIKI!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184017

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10967
Ich odpowiedź standardowa, ale to w sumie nie ważne. Ważne żeby klient wiedział czego nie kupowac. Swoją drogą FA już chyba od 2 miesięcy testuje SO, a wyników ni ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
Proszę was o odrobione dystansu do tych wyników- chodzi mi tu o firmę Hi-Tec. Nie chce teraz jeszcze o niczym pisać, ale może sie okazać ze wina wcale nie leży po stronie producenta.Dużo dziś rozmawiałem na temat tej sprawy i dowiedziałem się sie wielu ciekawych rzeczy, ale jest jeszcze za szybko żeby o czymkolwiek pisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Jak dotąd nie widzę powodu do pozwu przeciwko osobie prywatnej, która miala prawo zbadac produkt jakiejs firmy, a nastepnie podzielic sie opinią pro publico bono na temat jakosci w/w odzywek.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2007-10-25 18:25:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10967
Kogut ale mógłbyś się choc trochę podzielić tym czego się dowiedziałeś bo w innym wypadku raczej nie możemy się do tego innaczej ustosunkowac niż patrząc na wyniki badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
hahahahha

kogut kurde dla mnie widac wyniki i co ? i to ze nas waluja jak dzieci a My sie dajeny babierac :P moge sie zalozyc ze gdyby ktos z nas przebadal choc polowe supli to 20proc to walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 742
kogut trzesie portkami bo pewnie wlasnie zamowil ciezarowke hitec'a i sie dyga ze mu nie zejdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
co to za wyniki gdzie jest pewność że to był Anabolic Protein, pozatym zanim firma wypusci produkt jest sprawdzany przez sanepid

sam stosjuje odżywki HI TEC, OLIMP i UNIVERSAl białko to Anabolic Protein zawsze dobre rezultaty

jak by było tak mało białka to można by to wyczuć, co mieli tam wsypac cukier, mąkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
może poczekamy na następne wyniki testów i potem będziemy osądzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 742
klakier idz na hitec.pl

co z 100% ON ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12
nie muszę iść na stronę hi tec bo mnie nie intersuje

przeczytaj dokładnie co piszę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie białko?

Następny temat

XP+CP+adds

WHEY premium