SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTY BIAŁEK WYNIKI!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5342
Kogut a dlaczego tymi wynikami klienci maja sie nie sugerowac , a Waszymi owszem ? Nie moge tego pojac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 8365 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19959
Nikt nie pisze ze tymi mają a tymi nie mają .

Chodzi o to zeby nikt sie nie sugerowal dopóki nie przeprowadzimy kolejnych badań i nie dowiemy sie gdzie jest przyczyna tego ze w bialku w którym powinno być 90 % białka jest 37 %.

Według mnie samego jest to zbyt duża rożnica i osobiście wątpie zeby firma Hi-tec dopuscią sie takiego czegoś.

Przyczyna napewno gdzieś sie znajduje i mam nadzieje ze te badania pomogą nam to wyjaśnić.



Zmieniony przez - OS Kogut w dniu 2007-10-31 22:28:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3160
Witam
Panowie wyniki krwi też się powtarza jak są bardzo złe.
A tak poważnie. Tak jak Kogut napisał, warto je powtórzyć, choćby po to by sprawdzić czy z samą próbką było wszystko w porządku. Każda firma produkująca, (odżywki,słodycze czy inne produkty żywnościowe), musi spełnić pewne normy podczas produkcji. W każdej chwili do zakładu może wejść kontrola i sprawdzić warunki produkcji, pobrać próbki itd. Zawartość białka w hitecu jak i w innych białkach jest zastanawiająca (szczególnie w hitecu 37%), choćby dlatego warto to ponownie sprawdzić i to nie powinno podlegać dyskusji. Tym razem badania będą przeprowadzone dokładnie (numer partii itd.). Wtedy też producent będzie mógł wypowiedzieć się co tam naprawdę wsypał.

Pozdrawiam

Piotr Folęga
kULTURYSTYKA.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
KASa poszla na marne :O.. Wyniki zawieszone

ludzie jaja sobie robicie ? no sory ale jak mozna raz przeprowadzone badania podwazac ? ? ? ?

Jak chlopaki dla mnie te wyniki sa miarodajne i kazdy uslyszy pde mnie zle zdanie o hi tecu..

Innymi slowy hi tec was kupuje.. FA wystosowalo pisma i nikt nie przeprowadzil testow.. hi tec napisal i juz wszystko si :o

Napisalbym wiecej ale pewnie wychacze bana.. mam tylko dziwne wrazenie ze teraz bedzie 90proc bialka.. Salix zrob jeszcze raz badania z kasy zebranej przez forumowiczow

....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3160
Witam
Nie rozumiem tego protestu przeciwko powtórnemu powtórzeniu badań ! Tym co zapłacili powinno zależeć na tym by wyniki były w 100% pewne. Jeżeli wyniki są takie złe to powtórnie wyjdą też takie złe i po sprawie. Komuś tak bardzo widać nie zależy na powtórnym badaniu próbek. Badanie przeprowadzi się w dwóch miejscach aby wykluczyć ewentualną pomyłkę.

Pozdrawiam

Piotr Folęga
kULTURYSTYKA.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
a jakby tak powtorzyc te badania co wyszly dobre ? przeciez trzeba miec 100proc pewnosci ze sa ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3160
Witam
Wszystkie powinny wyjść ok. W końcu opisy na etykietach do czegoś producentów zobowiązują.
Prawie pewne jest, że powtórne sprawdzenie tych dobrych produktów potwierdzi wynik, bo tak też powinnno być. Natomiast sprawdzenie dobrych nic nam nie powie na temat tych słabych próbek. Czym te wyniki są spowodowane – czy wadliwą próbką czy jakąś pomyłką), więc zdecydowanie lepszym sposobem weryfikacji będzie sprawdzenie tych szokująco słabych białek. Zrobią to dwa niezależne labolatoria i po sprawie.

Pozdrawiam

Piotr Folęga
kULTURYSTYKA.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5342
Zmieniony przez - jazon_w w dniu 2007-10-31 23:44:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3455
cytuję Pintera - "Tym razem badania będą przeprowadzone dokładnie (numer partii itd.). Wtedy też producent będzie mógł wypowiedzieć się co tam naprawdę wsypał. "

a co to niby ma znaczyć? że badania zlecone przez salixa nie były przeprowadzone dokładnie?
to może hi-tec powinien zaskarżyć laboratorium, które zrobiło to badanie?
ja tam swoje wiem, ale plus dla hi-teca, że chce coś robić w ogóle.
w każdym bądź razie, jak salix postanowi za zbiórkową kasę jeszcze raz badać to trefne białko to ja się wypisuję z tych badań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 280 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10967
Panowie ja tu nie widze problemu my mamy wyniki oni na własny koszt robią badania i mają do tego prawo jak zobaczymy wyniki to się do nich ustosunkujemy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie białko?

Następny temat

XP+CP+adds

WHEY premium