SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTY BIAŁEK WYNIKI!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184037

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
skoro i tak się narobiło to ja jeszcze coś dorzucę..
zauważcie..
Cyber wysuwa stwierdzenie, że gdzieś koło Poznania FA robi wała na produktach i wrzuca swój syf pod nazwą Sports One..
Skąd Cyber to sobie wymyślił? może wcale tego nie wymyślił? może on to po prostu wie..?
nie wiem czy ktoś z Was miał poprzednie puszki SNI w rękach (tak właśnie te co "sprowadzał" Cyber) i czy widział napisy na odwrocie.. czcionka, styl, znaki towarowe ble ble ble.. powiedzcie mi która inna firma z USA zamieszcza na swoich produktach tą beznadziejną konturówkę stanów zjednoczonych? ... <- w tym miejscu powinna znaleźć się dalsza część wywodu.. nie piszę nic, sami sobie dopowiedzcie.
Nie jestem związany z żadną ze stron.
Wał jest, każdy to widzi, szkoda, że niektórzy dalej są ślepi albo takich udają. Kto jest bystrzejszy ten widział co się dzieje, jak się dzieje.. umiał interpretować wypowiedzi obydwu stron z ostatnich powiedzmy 16-20miesięcy.. poczynania na rynku ble ble ble.
Ludzie zacznijcie myśleć bo jak większość z Was widzę, jak ślepo wierzycie we wszystko co Wam napisze jeden z drugim importer to mi Was szkoda.
Pozdrawiam,
bez odbioru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
nie mam pytań odwaliliście kawał dobrej roboty- nigdy nie byłem zwolennikiem "przepłacania" za białka _ kupowałem własnie firmy typu olimp bx- ostrowie tez szamałem - i teraz sie ciesze bo jak to sie mówi : jeżeli nie widać różnicy ... to po co przepłacać wpłacam kase na testy nie ma bata

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1345 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24658
Świetna robota. Podejrzewałem że będą "drobne" nieścisłości w składzie ale że aż takie :d

"Życie jest za krótkie zeby być małym by Andreas Munzer"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Juras, jeśli dokumenty wystawione przez sanepid Tobie nie wystarczają, to zadzwoń do firmy "Transpak" i spytaj czy oni robią sports one. Specjalnie dla ciebie:


P.P.U.H. "TRANSPAK"
63-112 Brodnica, Żabno nr 105
woj. wielkopolskie
tel./fax 061/ 282 35 80,
tel./fax 061/ 282 35 89

Zmieniony przez - dE^SiRE w dniu 2007-08-18 23:24:04

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 100
Dezir, nie mam na to ochoty, nie jestem zainteresowany ofertą SO jak i SNI i te de..
po prostu żal mi czytać na co drugim forum jak ludzie ślepo wierzą w to co napisze import.
z mojej strony OT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie
dajcie juz na luz

sa wyniki i sa prawdziwe
nikt chyba nie watpi w ich autentycznosc

wyciagamy wnioski
i n atym konczymy

zbieramy kase na kolejne badania

wiem ze tym razem bedzie to na 100% syntrax matrix 5.0
sp 80 olimp i cos z hiteca

mysle ze kasy bedzie na 10 analiz spokojnie


bedziemy tez chcieli przebadac termala i thyotherma na zawartosc alkaloidow
ale to zalezne od kosztow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7110
toż to nowy avatar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
jakby cenowo było "do przełknięcia" to proponuje też, od razu, zbadać ile kofeiny sypią do kapsa - bo jej zawartość może mydlić oczy nieco :-]

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
coraz bardziej ta sprawa mnie zniesmacza i po prostu w****ia, a konkretnie klakierzy z forum animala.

Dezir dajesz w piec jak uczniak a nie poważny człowiek.

Full jesteś błazen od lat wiec nie wypowiadaj sie lepiej, idź tam gdzie masz białko czy cokolwiek to jest za friko.


żenada.


narobiliście sobie syfu.

warto było?

zdrowia.

2 fora dla amatorów i prowokatorów z układu pozdrawiają zza Wielkiej Mistyfikacji.

ps. kolega z siłki, nie z żadnego forum też wpłaci kasę.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co to jest jakis atak,
akcja skierowana przeciw F.A.?

niby z jakiego powodu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie białko?

Następny temat

XP+CP+adds

WHEY premium