SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTY BIAŁEK WYNIKI!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 184029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3160
Witam
Aha i jeszcze jedna uwaga.
Kto autoryzował powyższe testy ? Ani pieczątek ani podpisu.
Największe wątpliwości według mnie budzi faku, że sprawozdania nie są firmowane przez żadną osobę (analityk lub kierownik - brak podpisu i pieczątki). Dlatego to musi być powtórzone.

Pozdrawiam

Piotr Folęga
kULTURYSTYKA.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
co za bzdury czlowieku.

mam zadzwonic do nich jutro i nagrac rozmowe telefoniczną?

tak dla Twojej pewności,
brak Ci obycia w temacie

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
paranoja

zaraz zrobie foto

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
no nie no koles se jaja robisz zapytalbym cos ale bym wyhaczyl bana

do wszystkich - moze przyczyna powtornych badan znajduje sie na glowmnej stronie forum u gory po lewej stronie

PARANOJA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No fakt Pinter
ten papier to podrobka
oszukalismy wszystkich

Zmieniony przez - BULMASTIF w dniu 2007-11-01 18:28:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
niech salix zrobi badania za ich pieniadze i tyle (f*** 70 stron przejechałem i ledwo co widze) Ja wole opinie kolesia co chce pomoc zwyklym ludziom a nie jakis cwaniaków co maja z tego kaske-nikt głupi nie jest i nie bedzie gryzł reki co mu jesc daje. aprpo hi teca- kiedys jadlem ich ktp creatine i bylo super ale po pewnym czasie przestala dzialac wiec ja olałem. studiuje inzynierie jakosci i wiem co mówia ludzie którzy certyfikowali duże firmy zagraniczne (francja,usa itp)i jakie chwyty stosują producenci. Dla mnie wyniki sa obiektywne-przeprowadzone w niezalezym laboratorium przez niezależna organizacje (w tym wypadku reprezentuje nasze grono salix) jak ktoś nie ma na codzień styczności z tematem jakości produktu i chocby jak sie certyfikuje produkty spozywcze (hacap lub iso) to niech nie mówi ze na forum ktos się uwziął na dana firme!!! kazda firma sobie testy moze zafundowac jakie chce- nawet 200g białka na 100g produktu. dopiero taka innowacyjna inicjtywa konumencka odzwierciedla prawidłowość w składzie danego środka. Jakby to powiedział ktoś w temacie "droga dedukcji dochodze do konkluzji iż ideokryzmy firm których produkty wykazały niezgodność są wprost nieefemeryczne" :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
dokladnie
wslasne badania sobie nad lozkami powiescie
dajcie kase, jesli podwazacie nasze badania, za nasza kase (pozwole sobie napisac, choc sie nie dorzucalem tym razem)
i my powt. badania czlowieku
bo nie o to chodzi, ze nie mozna powt.
ok, mozna
ale my robilismy tamte, to i my chcemy robic powt.
za kase hajteka, jesli im sie wynik nie podoba

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1939
ps-szanujace sie firmy posiadaja zewnetrznych auditorów i nie moze sie zdarzyc ze jedna partia jest zla a druga super to raz!
dwa-niektore firmy popadly w rutyne i mysla ze jak zrobily se marke to juz ona daje nam pewnosc ze jest to super!
trzy-jesli jakosc produktu spada i sa na to sygnaly to sznujaca sie firma od razu reaguje i po wstepnym przebadaniu wycofuje wadliwy produkt-procedura postepowania z produktem niezgodnym:)
mógłbym tu opisac pełno procedur itd itp ale po co? szkoda to czytac bo są ludzie którzy sie tym nie zajmuja a pozjadali wszelkie rozumy i mysla ze jakies tanie teksty nie poparte argumentami cos wniosa albo cokoliek zmienia-zenada.
obecnie pracuje przy wdrazaniu jakosci w firmie branzy miesnej-odradzam parówki i podroby:) (skladu co tam jest na etykiecie nie zobaczycie byscie sie nie bali ze te parówki was w nocy zjedza) pozdro. wale to - ide na cmentarz postawic znicz hitecowi:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
luigio - pisz częściej

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 248 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3160
Witam
Ja jedno a wy drugie - już mi się nie chce polemizować. Nikt od was kasy na nowe badania nie chce ! Badania są niekompletne i warto je powtórzyć i uzupełnić. Będzie podpis i pieczątka analityka tak jak powinno być, (tych badań żadna instytucja by nie uznała). Rany, czy ktoś się boi powtórnych badań ? Bo nie rozumiem tej nagonki - chcemy tylko coś wyjaśnic, skoro są ludzie, którzy podważają te wyniki. Co do testu - najlepiej jeśli badania przeprowadzi się w dwóch miejscach. Salix może również się tym zająć (jedną z próbek), ale tym razemu powinno to być całkowicie kompletne, by nikt nie mógł tego zakwestionować. Jeśli nam nie ufacie, to możemy to zrobić komisyjnie - nie widzę problemu (tak nawet będzie lepiej).
Dla mnie dalsza dyskusja w tej chwili nie ma większego sensu bo i tak do niczego nie dojdziemy. Poczekajmy na testy, zobaczymy jak wyjdą wtedy też się wypowiemy. Jeśli wyniki się potwierdzą to nie będzie taryfy ulgowej dla Hiteca.

Pozdrawiam

Piotr Folęga
kULTURYSTYKA.PL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie białko?

Następny temat

XP+CP+adds

WHEY premium