SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strach

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 440
Siema!

Chciałbym zacząć trenować kick-boxing (wcześniej byłem graplerem :p), ale po prostu się boję. Przyzwyczaiłem się (o ile się da heh) do duszenia, różnych dźwigni, ale boję się, że gdy zacznę trenować KB będę chodził non stop poturbowany. Wiem, że dla wielu z Was może to wydać się głupie, no ale nie wiem jak ten strach przełamać. :/ Moglibyście jakoś mi z tą sprawą pomóc? Może z Wami było podobnie? Z góry wielkie dzięki :)

Zmieniony przez - BJMR w dniu 2014-08-20 09:07:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 441
Nie ma co się bać treningów, jak wyżej kwestia przyzwyczajenia. A co do lekarza to znajdź dobrego specjalistę ( z własnego doświadczenia wiem że może być ciężko)...

"Stań wyprostowany nawet kiedy serce krwawi, zdeterminowany do łamania swoich granic"

"By kochać bliźnich nauczał pan Jezus, ale czasami po prostu nie
da rady"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 59 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3326
Poturbowany to całkiem normalne w sztukach walki czyli nie ma się co bać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Bardziej poobijany wychodziłem nie raz nie dwa z treningów bjj niż treningów boksu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 198 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2291
Morda nie szklanka że tak powiem , dostaniesz raz , drugi , trzeci to później nawet tego nie będziesz zauważać .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 683
Chłopy powyżej mają racje. ^^ Kwestia przyzwyczajenia i przełamania barier. Ja jak trenowałem MMA, boks czy ogólnie techniki w stójce, miałem na początku straszne opory i lęki. Np: Leciał prosty i za każdym razem zamykałem oczy albo nawet zamiast robić unik, odwracałem głowę. Wszystkiego się nauczysz i powoli nawet przestaniesz zauważać kiedy to samo będzie przechodzić. Niektóre obawy i automatyczne odruchy są naturalne i nie ma czym się martwić i zniechęcać. Ładuj trening na maxa chłopak.:). Napisałeś że się przyzwyczaiłeś do duszenia czy dzwigni to i do otrzymywania ciosów się przyzwyczaisz. Z Czasem nawet będziesz chciał się nastawiać żeby dostać i się odwdzięczyć tak samo. ;) Pozdrawiam i powodzenia

Kurek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 440
Wielkie dzięki! ;) Mam jeszcze jedno pytanie. Wiem, że w sw nie ważna jest masa mięśniowa (a przynajmniej nir tak ważna jak siła), ale co tu dużo gadać... szczypior ze mnie straszny. Klata zapadnieta, plecy krzywe, 24 w bicu itd. Lepiej nabrać troche mięcha przed treningami?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
Jak klata zapadnięta i plecy krzywe to lepiej iść do ortopedy a później do fizjoterapeuty niż na siłownie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3443
Chodź na treningi i zacznij więcej jeść. Jak masz treningi 3 razy w tygodniu to 2 razy w tygodniu rób sobie treningi w domu, jakieś pompki, podciągnięcia, zacznij biegać itd ;) Zbuduj najpierw dobre podstawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 440
JauCh

Jakiś czas temu byłem u lekarza pierwszego kontaktu (albo jakoś tak) i pod koniec wizyty powiedziałem o zapadnięciu. Spojrzal na klate i powiedział, że lepiej iść na siłownie, bo na operacje czy coś już za poźno i mogę to zamaskować przez nabranie masy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 485 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26792
Jak masz krzywe plecy to klatka może wyglądać na zapadniętą z tego tytułu, idz do profesjonalisty i podejdz do sprawy na poważnie, zaszkodzić na pewno nie zaszkodzi. Są lekarze i 'lekarze'.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Nie zastanawiaj się zapisz się KB i idz na trening na początku bedzie ciężko dostaniesz po mordzie i nie tylko ale z czasem się przyzwyczajsz. Treningi zrobią z Ciebie faceta a nie szczypiora
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skuteczność gazu na przeciwnika.

Następny temat

Kalis Ilustrisimo - pierwsze seminarium w Polsce

WHEY premium