SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strach

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2400

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy uważacie ze gdy przywali sie kilku gosci warto przełamac strach czy raczej gdy sie boimy to niewalczyc < jaka jest róznica pomiędzy combat 56 a krav maga?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 113
ja sobie mysle" najwyzej mnie zap..., ale przed tym ja zaj.. kilku z nich".
inni moga ,yslec inaczej ale cos podobnego do tego. strach przeradza sie w euforie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
jak sie da uniknąć walki to unikaj(chyba ze jestes dresem)
a czym sie różnie combat od krav magi to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To chyba wiadome że zawsze warto walki inikać(jeśli sie da oczywiście) bo nigdy niewiadomo jak sie zachowa napastnik.

A jak sie ktoś naparza za***iście albo ma 40 cm w łapie to sie chyba czuje troszke pewniej.

Co do 2 pytania to napewno Ci ktoś wyjaśniJa sie w to wole nie zagłębiać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 460
Jak sie boimy?? Kto sie nie boi ten gupi, strach wyzwala enrgie, i to od ciebie zalezy czy wykorzystasz ja do walki czy do ucieczki. Obydwie opcje maja swoje miejsce i czas, zalezy od okolicznosci :D

Litosc to grzech - nawet dla samego siebie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
dobrze jest poczuc strach lekki przed walką lub podniecenie , po pierwszym strzale wszystko mija i wpadasz w szał bitewny wszystko staje sie chwilą , unikanie walki na ulicy , hm / tu zaraz bedzie lawina odpowiedzi / każda potyczka czegos nas uczy wiec żeby byc dobrym wojownikiem trzeba walczyc a sparinki z kolegami tego ciebie do końca nie nauczą , mojezdanie to walczyc ile sie da - przegrac też trzeba kilka razy by poznać smak porażki.
czy się różni combat56 od kravmagi?
wieloma rzeczami dystansem w walce , założeniem taktycznym , mentalnością , postów na ten temat jest od groma poszukaj w innych tematach
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
No widzę lewro, że też siejesz niepopularne opinie. Ale coś w tym jest, żaden system nie nauczy "walki".

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2908 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24391
ja tam jesli moge to unikam walki. Az tak mi na umiejetnosciach nie zalezy zeby za kazdym razem ryzykowac zdrowiem zeby sie sprawdzic. Cwicze po to zeby w ostatecznosci sprobowac sie obronic a nie w kazdej niepewnej sytuacji lac sie. No chyba ze wiem po gadce ze i tak nic z tego nie bedzie to wale pierwszy .
Strach, jak napisal lewro, pierwszy strzal i czysta adrenalina. Zreszta kiedys bardziej sie balem dopoki nie zostalem konkretnie strepowany przez kilku drechow. Teraz mam do tego jaks wiekszy dystans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
a co z krav magą i comabatem bo ja sam nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Donald czytaj uważnie

Lewro na ten temat napisał:
"czym się różni combat56 od kravmagi?
wieloma rzeczami dystansem w walce , założeniem taktycznym , mentalnością..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
aha, nie zauważyłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wiazanie pasa

Następny temat

co jeszcze??

WHEY premium