SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

słaba psychika strach przed bójką atutem ?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 10 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 516
Chcialem zapytac co o tym sądzicie moim zdaniem nie jest to żaden atucik :) wiem bo sam mam po*** psychikę :)jestem dość dziwnym przypadkiem jestem wysoki 196 :P moze chudy 75 kg ale wygladam dobrze ludzie raczej sie nie czepiaja i nie chca bic :P tylko patrza jakby chcieli zabic :P tzn. mogę podać 2 przykłady z zyca ktore udowadniaja mi jakim jestem ćwokiem byłem na dysce z kuzynem i siedzieliśmy na krzesłach przyszło kilku kolesi i mówią złaźcie z krzeseł ;/ kuzyn zszedł ja zaczełem się troszkę wykłócać i skończyło się to tym że dostałem w twarz i zeszłem. 2 przykładzik szliśmy podeszło 2 kolesi niższych ale koksiki jakiś i mówią dawaj tel albo w ryj a ja jak ostatnia ciota oddałem :( niewiem nie czułem sie pewnie może w tych sytuacjach ? może wiecie jak można to zmienic ?? bo h****a jest jak jest sie takim starym baranem i nei umie poradzić w takiej sytuacji niewiem może zaczac cos trenowac ?? moze pomoze niewiem :(:(:(:(
1

"najlepsza obrona jest atak"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Może zacznij coś trenowac
2

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 6323 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19141
j.w

http://www.sfd.pl/temat279968  - Wejdź i przyznaj SOG'a

*** Mafia Ślązaqf ***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Tylko coś konkretnego np. boks, zapasy, judo.
Inne sztuki walki jak tajboks, kick, taekwondo, karate, bjj, itp. po zrobieniu rozpoznania co do jakości trenigów najlepiej z kimś doświdczonym.
Ważny jest też cel treningów, niektóre kluby stawiają np. tylko na formuły walki nijak nadające sie na ulice np. semicontact w taekwondo i kicku (nie trenują pod pozostałe light, full) albo tylko na wykonywanie układów formalnych, które to już nic nie mają wspólnego z walka np. taekwondo, karate.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Idz na Muay Thai i bedzie po sprawie a jak masz kase to idź jeszcze na bjj! efekty gwarantowane!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
A jak trafi na ch..go trenera, który coś tam tylko liznoł z tych styli i reklamuje się jako szpec od BJJ albo MT tylko dlatego, że jest na to moda to będzie po sprawie?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4404
Obawiam sie, ze trenowanie SW moze nie zadzialac. Psychika kazdego czlowieka jest inna, osobiscie nie bardzo znam sie na psychologii ale widzialem jak niektorzy "fighterzy" po paru miesiacach treningu czuli sie pewnie, ale jak przychodzilo co do czego, to blokowali sie psychicznie tak jak wczesniej i mimo ze potrafili juz sie troche bic to nie mogli zareagowac. Jak chcesz poprawic psyche na street fighting to proponuje troche koxu, zapij wodeczka i zagryz tabletami, kuracje ciagnij z 2 miechy, odblokuj sie browarami i powtorz ale zwieksz dawki (zart oczywiscie)
1

one ---> BJJ <--- love

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1652
A ja proponował bym kupić sobie ochraniacz na szczękę, i sprowokować walke z jakimś cwaniaczkiem...
Zaczniej spokojnie od jakiegoś frajera, co tylko w gębie mocny...
raz, drugi, trzeci... i przekonasz się, ze morda nie szklanka ... lęki przejdą
1

Tak to już w życiu bywa.. raz pęka serce, raz prezerwatywa :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
Misal, a nie lepiej na sportowo na zawodach?

"Psychika kazdego czlowieka jest inna"

Zgadza się ale trenowanie kontakowo, startowanie w zawodach powinno wzmocnić psyche u róznych ludzi w różnym stopniu i tępie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 34 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4404
Zgodze sie z toba wwwaldek, ale chcialem przedstawic troche faktow, zeby chlopak za bardzo sie nie rozbujal i nie musial rozkminiac w szpitalu gdzie zrobil blad.

one ---> BJJ <--- love

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 124 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1652
zgadzam się z tobą wwwaldek... trenując na sportowo napewno będzie lepiej potrafil poradzic sobie w walce ulicznej, i stanie się troche odważniejszy, ale...
Wydaje mi się, ze kilka prawdziwych walk, często jest jedyną metodą, zeby się przełamać (nie mówie tu o wysztkich, ale o sporej grupie osób). Ilu jest ludzi, ktorzy trenują "x" lat, wygrywają zawody, a gdy dochodzi do sytuacji, gdy musza wykorzystać umiejętności zdobyte na treningach w realnej walce, paraliżuje ich strach?...

Tak to już w życiu bywa.. raz pęka serce, raz prezerwatywa :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa stronka www.proksa.pl

Następny temat

MISTRZOSTWA POLSKI W JUDO 2006

WHEY premium