SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Storm+Shock-w drodze po mięcho by Zimer-Podsumowanie str.20

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Mogłeś kupić jeszcze coś lżejszego, ale taki test bardzo się przyda. Będę śledził, bo jeśli przyłożysz się do diety to powinna być niezła petarda.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1322 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15215
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
4 strony o niczym
popros moderacje o usuniecie tych dyskusji jak tylko bedziesz zaczynal prowadzic
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
jak sie dobrze przylozysz to efekt powinien byc zadowolajacay, ale dziwne ze po dwoch cyklach na mono masz 32 cm w bicepsie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2760
Ok dzięki za rade emilios i wszystkim za wypowiedzi :) Mam nadzieję że was i siebie nie zawiodę .

Pytajło ... ja też nie wiem czemu ale jest jak jest może dlatego że jak obliczyłem kiedyś ( czyt podczas brania tych kreatyn i ogólnie ) dostarczałem niecałe 2000 kcal ... teraz będzie około 3400 więc zmiana konkretna .

Zmieniony przez - Zimer69 w dniu 2007-10-11 16:38:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1543 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28474
w Twoim przypadku wskazana jest bardzo duza ilosc kcal tylko nie byle scierwa, a wartosciowych produktow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 167 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2760
Dietę Pytajło widziałeś myślę że produkty nie są może najlepszej jakości ale nie jest to ścierwo a że chleb w szkole i na kolacje to bardziej z powodu funduszy bo nie mam pieniędzy na 4 posiłki z ryżu i kurczaka :) ale będę szamał ile się da :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
dajcie chłopakowi spokój - skoro kupił (przemyslana decyzja) - to teraz tylko trzeba go mobilizowac i daradzac, zeby dobrze te supelki wykorzystal.

Fakt ze moze lepiej by było od jakis lzejszych stacków - ale jak pisał mono juz brał (2 x) wiec pora na stacki.

I uważaj - bo jak pisali wyzej - q*wa TO JEST BOMBA!!

WIEC DIETA,DIETA I JESZCZE RAZ DIETA - jak ona bedzie to bedzie si.

I nie bedzie to tamto ze suple hu*we,czy cuś - to bedzie tylko Twoja wina

Tak wiec jeszcze raz pozdro i powodzenia.

Zmieniony przez - solaros w dniu 2007-10-11 18:43:58

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
hoho , widze kolejny pacjent na tym sprzęcie :D , testowałem ten stuff i trzeba mrzyznac ze to istna MASAkra , choc w twoim wypadku odpuscilbym shocka a zakupil jeszcze jakiejs kretki albo gainera , ale twoj wybor ;] , ja zrobilem prawie 10 kilo na tym , moze mnie przebijesz ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
Ciebie Bart nikt nie przebije!!

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HorsePower + NO SHOTGUN/VAULT

Następny temat

Masakryczny trening czy sraczka?

WHEY premium