SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Masakryczny trening czy sraczka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
Mam do was pytanie dla mnie przed treningiem no-xplode to petarda i czytalem duzo opini na temat shocka. Pytanie raczej do ludzi co znaja sie na rzeczy.

Jak bym walnal porcje shocka i no-xplode przed treningiem mialbym duze miesnie czy sraczke?

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
ani jedno ani drugie (chociaż co do sraczki nie mam pewności ) ale mięśnie Ci od wypicia Shocka i Xplode napewno nie urosną

Zmieniony przez - skorup w dniu 2007-10-10 22:16:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Pompe na treningu, pobudzenie, pieczenie w żołądku i jak masz słby organizm to sraka a raczej lajtowe rozwolnienie by było tak czy siak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 254 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10262
Mnie łapie po samym Schocku a co dopiero laczac by było z NO Xplode
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 432 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2666
Polacz sobie raczej cos przed i po treningu a nie rob dubla przed treningiem Bo nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
pogoni cię po ścianach

za dużo chemii w kiszkach.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
skorup
amatorem nie jestem ale mowilem w przenosni :)
jabolcokk
mialem nadzieje ze ktos juz tak robil ale chyba niema takich wariatow
ogolnie rzecz biorac no-xplode bralem nawet 3porcje naraz (masakra ) polecane bylo tak nawet na okladce. wiec myslalem ze jedna porcja shocka zamiast 2 no-xplode to bedzie ok

POWERMANS
nie puszczaj do mnie oczek

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jak piles 3 no-xplode to mozesz sprobowac
tak z ciekawosci
ale nie rob tego wiecej po co
szkoda towaru...

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14855
pitt
kupie chyba ta butelke shocka jak jeszcze sa(1porcja) no xploda mam i zobaczymy jak umre to komputer reszte no-xploda oddam siostrze

a po 3 porcjach no-xploda pompa jest MASAKRYCZNA zyly wychodza jest za***iscie

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no chyba jeszcze sa
bo na necie widze

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2007-10-12 14:23:52

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Jak nie ma wariatów
Ja brałem Porcje Shocka + 5-7 kap Aero2 + 4 łyzeczki kawy rozpuszczalnej + 8gram BCAA + 2 g HMB przed siłownia
Nie pamiętam co sie działo na siłce ale mam filmiki ehehhe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Storm+Shock-w drodze po mięcho by Zimer-Podsumowanie str.20

Następny temat

gratisy w poznaniu

WHEY premium