SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cp, sraczka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1852

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2738
Od wczoraj biore Cp
Dzisaij przeczytalem ze 4 miarki (dostepne w puszce) sa polecane.
Wiec tak uczynilem ranoo 7 pierwsza dawka 4 plaskie w 400 ml wody.
O 14 kolejna przed treningiem. Wszystko ok ale po treningu posilek treningowy i nagle cos w brzuchu zaczelo sie dziac...
Pogieglem do wc i niestety sraczka ;/ Pewnie przedawkowanie:D:d tzw za duzo wzielem czyli mam zostac przy 3 miarkach :>
Pierwszy raz jestem na stacku a wczesniej zjadlem krete mono jeszcze z rok temu albo wiecej :d i z 3 miechy temu jablczan cm3
CO zrobic dawkowac rano na czco i przed treningiem po 3 czy jak ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
napoczatku wiele osob tak ma...

moze sprobuj w cieplej wodzie bo kiedys ktos taka pisal ale najlepiej zacznij od tych 3 miarek i po jakims czasie zwiekszpo prostu jelita masz wrazliwe

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2738
acha chyba ze tak...
Nom bede zmuszony do 3 miarek sproboje tez jak polecasz wode cieplo a wlasnie mozna to laczyc z sokiem takim robionym chodzi mi o sok mamusi ;d robiony przez nia i majony z woda do tego cp bo mi spak nie za bardzo podchodzi ta chemiczna pomarancza ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie bierz porcja na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2738
a jak ? po posilku ? aha i mozna to laczyc z sokiem mamusi (przez nia robionym ) malinowym czy jakims innym :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
np. miedzy 1 a 2 posilkiem i po treningu

bierz z woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2738
hmm a po posilku zara po sniadaniu co zazwyczaj sklada sie z mleka + platkow owsianych i twarogu moge brac czy lepiej przed posilkiem kolo 30 minut a pozniej posilek :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ludzie pisaza ze biora nawet do posilku i jest ok

Ale sproboj np godzine po sniadaniu powinno byc ok, juz flaki rozgrzane to nie powinno byc problemow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2738
tylko ze ja nie moge tak bo zaraz Jade po śniadaniu do szkoly hmm dzisiaj wzielem zaraz po śniadaniu gdzie zjadłem mleko platki owsiane i twarog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Wiesz jak ja robilem ?

Suzkalem starego opakowania po witaminach <np vitaral>, albo po pluszu wsypywalem tam kreaytne i np po treningu <zeby nie targac calej puchy> woda w gebe, kreatyna w gebe polknac popic jeszcze raz i bylo git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Mnie mulało w brzuchu tylko po 1 porcji CP na czczo. Dalej było w porządku.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CP + mono dawkowanie

Następny temat

Problemy z potencją

WHEY premium